Strona główna
Przedłużacze i gniazda
Przedłużacze domowe
Przedłużacz 1,2 m / 3 gniazda / z wyłącznikiem / biały / PVC / 1 mm2
Przedłużacz 1,2 m / 3 gniazda / z wyłącznikiem / biały / PVC / 1 mm2
Wybierz wariant
długość
ilość gniazd
wyłącznik
kolor
przekrój przewodów
W magazynie
3 cze 2026 U Ciebie
21,22 zł
25% rabat
W koszyku wpisz kod: PRZEDLUZACZ25
28,30
zł
Informacje dot. bezpieczeństwa produktów:
Osoba odpowiedzialna w EU
Radzimy dokupić
Pomiń slider produktów
4,65 zł
z kodem:
PRZEDLUZACZ25
6,20
zł
W magazynie
11,62 zł
z kodem:
PRZEDLUZACZ25
15,50
zł
W magazynie
13,35 zł
z kodem:
PRZEDLUZACZ25
17,80
zł
W magazynie
16,12 zł
z kodem:
PRZEDLUZACZ25
21,50
zł
W magazynie
12,00 zł
z kodem:
PRZEDLUZACZ25
16,00
zł
W magazynie
9,22 zł
z kodem:
PRZEDLUZACZ25
12,30
zł
W magazynie
Opis
Parametry
Opinie o produkcie
16 opinie
Dokumenty do pobrania
Opis produktu
Przedłużacz 1,2 m na 230 V~ służy do dostarczenia energii elektrycznej tam, dokąd nie sięga stacjonarne gniazdko.Przy montażu na ścianie trzeba zastosować wkręty z łbem stożkowym PZ o maks. średnicy 2,5–3 mm i długości 30–40 mm. Zastosowanie wkrętów o innej średnicy może pociągnąć za sobą uszkodzenie plastikowej obudowy przedłużacza. Z przedłużacza z uszkodzoną plastikową obudową nie wolno dalej korzystać.
Parametry
| Marka | EMOS |
|---|---|
| Główny kod zamówienia | P1311 |
| Kod produktu | 1902130121 |
| EAN | 8592920006559 |
| długość | 1,2 m |
|---|---|
| ilość gniazd | 3 |
| wyłącznik | tak |
| kolor | biały |
| przekrój przewodów | 1,0 mm² |
|---|---|
| wyjście USB | nie |
| napięcie | 250 V~ |
| prąd | 16 A max. |
| stopień ochrony | IP20 |
| typ izolacji | PVC |
| maksymalne obciążenie | 3 680 W |
| przewód | H05VV-F3G |
| materiał gniazda i wtyczki | tworzywo |
| przesłony torów prądowych | tak |
| opakowanie | 1 szt., zawieszka |
Opinie o produkcie , 100%, 10 z 10
(100%)-
100%PrzetłumaczonovlastaZamówione 5 maj 2026
-
100%PrzetłumaczonoZetZamówione 19 lis 2025👍
-
100%PrzetłumaczonoAnonimZamówione 16 wrz 2025
-
100%PrzetłumaczonoPetr CrhaZamówione 16 maj 2025
-
100%PrzetłumaczonoRSZamówione 30 mar 2025Wszystko w porządku Satysfakcja
-
100%PrzetłumaczonoPavelZamówione 15 mar 2025Spełnia swoje zadanie Produkt wysokiej jakości Satysfakcja
-
80%PrzetłumaczonoTomášZamówione 17 gru 2024
-
100%PrzetłumaczonoPeterZamówione 8 paź 2024
-
100%PrzetłumaczonoJiříZamówione 18 lip 2024Doskonały przedłużacz z przełącznikiem. Dodatkowo, ktoś pomyślał o tym i są dwa otwory w korpusie, dzięki czemu można go zamontować na ścianie lub pod stołem.
-
100%PrzetłumaczonoczjaromirZamówione 16 lip 2024Idealny do telewizorów i dekoderów.
-
100%PrzetłumaczonoJosef NavrátilZamówione 13 lip 2024Jak dotąd, bardzo dobrze. Służy do wyłączania i zasilania tunera, wzmacniacza i gramofonu.
-
100%PrzetłumaczonoMiroslavZamówione 15 maj 2024
-
100%PrzetłumaczonoAjiZamówione 10 maj 2024Idealny
-
90%PrzetłumaczonoVláďaZamówione 26 kwi 2023Zalety - przełącznik i ekrany dla dzieci
-
100%PrzetłumaczonoAnonimZamówione 6 kwi 2023
-
100%PrzetłumaczonoJan HrubecZamówione 27 paź 2022Produkt spełnia parametry podane w opisie. Tekst na opakowaniu jest nadal tajemnicą: "Producent: EMOS, spol. s r.o.". a następnie "Made in China". Nie wiem.
Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony.
Więcej tutaj.
Ocena produktu *
(wpisując większą liczbę gwiazdek, wyrażasz większe zadowolenie z produktu).
Dokumenty do pobrania
Dokumenty i pliki dostępne do pobrania
Przedłużacz 1,2 m / 3 gniazda / z wyłącznikiem / biały / PVC / 1 mm2
1/8
Przedłużacz 1,2 m / 3 gniazda / z wyłącznikiem / biały / PVC / 1 mm2
Główne linki
- PROMOCJE
- Dostawa i płatności
- CENTRUM POMOCY
Informacja
- Odstąpienie od umowy
- Regulamin sklepu Emos
- Reklamacja produktu
- Stacjonarne SKLEPY PARTNERSKIE
- Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny.
- Compliance commitment
Obsługa klienta