Home Przedłużacze i gniazda Bębny i przedłużacze Przedłużacz bębnowy ogrodowy 25 m / 4 gniazda / czarny / guma / 230 V / 1,5 mm2

Przedłużacz bębnowy ogrodowy 25 m / 4 gniazda / czarny / guma / 230 V / 1,5 mm2

Symbol P084251
391,00
W magazynie
22 sie 2022 U Ciebie
Ceny za szt..
długość 25 m
przekrój przewodów 1,5 mm²
produkt przedłużacz bębnowy
napięcie 230 V
prąd 16 A
stopień ochrony IP44
ilość gniazd 4
typ izolacji guma
Więcej parametrów
Podstawowe dane
Marka EMOS
Główny kod zamówienia P084251
Kod produktu 1908242503
EAN 8595025392640

Opis produktu

Praktyczny nawijak gumowy do przedłużacza. Jest idealny do współpracy z siecią 230V~. Zastosowany bęben umożliwia wygodne operowanie przedłużaczem.

Rozszerzony opis

Przedłużacz Profi na bębnie

Podczas gdy my marnujemy czas na narzędzia pracy, które nie są tego warte, pieniądze i życie uciekają nam z rąk. Wyposaż się tylko w narzędzie, które oferuje coś ekstra w porównaniu z innymi. Wysokiej jakości przedłużacz gumowy EMOS o długości 25 m oferuje 4 gniazda, bezpiecznik termiczny i bęben z prawie niełamliwego tworzywa ABS. Jest odporny na przypadkowe upadki i przy odpowiedniej pielęgnacji będzie służył Ci przez wiele lat.

Profesjonalny przedłużacz gumowy na bębnie przeznaczony jest dla osób, które na co dzień pracują jako budowlańcy, elektrycy czy monterzy, ale będzie również idealnym partnerem dla bardziej wymagających majsterkowiczów. 

Przedłużacz bębnowy EMOS o przekroju żył 1,5 mm2 i długości 25 m wykonany jest w całości z wysokiej jakości materiałów i nadaje się do stosowania na zewnątrz. Obracający się bęben sprawia, że praca z nim jest wygodna, szybka i łatwa.

Chroni nawet w trudnych warunkach

Dzięki stopniowi ochrony IP44 to narzędzie pracy ochroni Cię w razie nieuwagi przed przedostaniem się do środka mniejszych przedmiotów lub przed bryzgami wody z różnych kierunków.

Wysokiej jakości gumowy kabel H05RR-F3G

Odporny na obciążenia mechaniczne, gorąco i zimno, wilgotne i mokre środowisko. Dzięki przekrojowi przewodu 1,5 mm2 można łatwo podłączyć urządzenia do 16 A/ 3680 W przy rozwiniętym przewodzie.

Sięga daleko

Dzięki długości kabla przyłączeniowego praca w odległości 25 metrów od gniazdka nie będzie stanowiła problemu i uwolni Cię od ciągłego biegania po miejscu pracy. Dodatkowo, dzięki 4 gniazdom na bębnie, będziesz mógł podłączyć do 4 narzędzi roboczych w tym samym czasie.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Ten profesjonalny przedłużacz wyposażony jest w bezpiecznik termiczny, który bezpiecznie chroni Twój sprzęt przed przegrzaniem. Jeśli temperatura przedłużacza wewnątrz bębna przekroczy granicę bezpiecznika termicznego, obwód zostanie natychmiast przerwany, zapobiegając uszkodzeniu sprzętu i chroniąc użytkownika przed niebezpiecznymi wypadkami. Jeśli tak się stanie, należy zrobić krótką przerwę, pozwolić bezpiecznikowi ostygnąć, a następnie można wznowić pracę.

Najważniejsze parametry
długość 25 m
przekrój przewodów 1,5 mm²
produkt przedłużacz bębnowy
napięcie 230 V
prąd 16 A
stopień ochrony IP44
ilość gniazd 4
typ izolacji guma
Pozostałe parametry
pozostałe funkcje nie
bezpiecznik termiczny tak
żyła H05RR-F3G
kolor czarny
maks. obciążenie rozwiniętego przedłużacza 16 A max./3 680 W
maks. obciążenie zwiniętego przedłużacza 4,8 A max./1 100 W
przesłony torów prądowych nie
waga nie dotyczy
wymiary 263.5 mm
okres gwarancyjny 2 lata
opakowanie 1 szt., pudełko
Pliki do pobrania
Dokumenty i pliki dostępne do pobrania
Może ci się spodobać

Może ci się spodobać (1)

Ocena produktu

Ocena produktu

Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony. Więcej tutaj.