Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj zniżki 12 zł na pierwszy zakup
Strona główna Przedłużacze i gniazda Przedłużacze domowe Przedłużacz - kostka 1,9 m / 4 gniazda / biały / PVC / z USB portem / 1 mm2

Przedłużacz - kostka 1,9 m / 4 gniazda / biały / PVC / z USB portem / 1 mm2

Symbol P04119U
Bezpłatna dostawa od 30,00 zł
dla wszystkich sposobów wysyłki
Niedostępny
121,00

Radzimy dokupić

Opis

Rozszerzony opis

Kostka z przedłużaczem

Produkt 3w1. Przedłużacz, który oferuje Ci łącznie 4 klasyczne gniazda i 2 gniazda ładowania USB. Doskonale rozdziela energię uzyskaną z sieci. Kostka rozdzielająca ma wymiar 80 × 80 × 80 mm.  Ze względu na swoją praktyczność i nowoczesny design, stanie się ulubionym dodatkiem do Twojego salonu, gabinetu lub biura. Wreszcie przedłużacz, którego nie będziesz zmuszony maskować, a z chęcią pozostawisz go na widoku - dokładnie tam, gdzie go najbardziej potrzebujesz.

.

Przedłużacz i ładowarka USB

Łącznie 6-krotnie zwiększa funkcjonalność gniazdka umożliwiając podłączenie 4 urządzeń elektrycznych jednocześnie + 2 telefonów komórkowych (lub innej elektroniki użytkowej z USB). Dzięki praktycznemu rozmieszczeniu poszczególnych wyjść, podłączone kable nie przeszkadzają i nie odczujesz braku miejsca nawet przy podłączeniu większego adaptera czy zasilacza (na przykład ładowarki do akumulatorów).

.

Praktyczny zaczep

Bądź pewny, że przedłużacz o długości 1,9 m i sama wtyczka nie będą przeszkadzać na ziemi, na przykład podczas sprzątania. Użyj sprytnego uchwytu dołączonego do opakowania, który za pomocą dołączonych śrub lub taśmy klejącej przymocować ją od dołu do blatu stołu lub ściany i wpiąć do niego kostkę.

.

Parametry

Parametry

Marka EMOS
Główny kod zamówienia P04119U
Kod produktu 1902040190
EAN 8592920067642
długość 1,9 m
ilość gniazd 4
wyłącznik nie
kolor biały
przekrój przewodów 1,0 mm²
wyjście USB 2× USB Σ 2,1 A max. (10,5 W)
napięcie 250 V~
prąd 16 A max.
stopień ochrony IP20
typ izolacji PVC
maksymalne obciążenie 3 680 W
przewód H05VV-F3G
materiał gniazda i wtyczki tworzywo
przesłony torów prądowych tak
opakowanie 1 szt., pudełko
Opinie o produkcie

Opinie o produkcie

Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony. Więcej tutaj.
Dokumenty do pobrania

Dokumenty do pobrania

Dokumenty i pliki dostępne do pobrania
FAQ – częste pytania

FAQ – częste pytania

Możesz użyć dowolnego kabla z widełkami USB A po jednej stronie (widełki te podłącza się do kostki) i z dowolnym złączem po drugiej stronie, np. USB Mini B, USB Micro B, USB C, USB A. Podłączysz tę wtyczkę do swojego urządzenia.

Oba wyjścia USB A na kostce mają łączny maksymalny prąd 2,1 A. Jeśli podłączysz tylko 1 kabel do kostki, zapewni on do 2,1 A. Jeśli podłączysz inny kabel do kostki, prąd zostanie podzielony na oba kable zgodnie z wymaganiami dwóch podłączonych urządzeń, ale razem nie przekroczy 2,1 A.

>
P0004C- uchwyt przeznaczony jest do osobnych gniazd z 5-6 bolcami lub klasycznych przedłużaczy o tej samej liczbie bolców / P0003C- pl do osobnych gniazd z 3-4 bolcami lub klasycznych przedłużaczy o tej samej liczbie bolców.
Zgodnie z normami, duże urządzenie (np. pralka) nie powinno być podłączone do ruchomego źródła zasilania. Dla każdego produktu w tabeli opisano maksymalne obciążenie, jakie może wytrzymać kabel. Należy przestrzegać tej informacji, w przeciwnym razie kabel będzie się nadmiernie nagrzewał i może dojść do jego uszkodzenia lub zniszczenia
Zgodnie z obowiązującymi przepisami jest to połączenie nierozłączne.