Silikonowa taśma samowulkanizująca 25mm / 3m czarna
Radzimy dokupić
Opis produktu
Taśma wulkanizacyjna odznaczająca się samokurczliwością. Ta taśma izolacyjna o wysokiej jakości jest odporna na warunki atmosferyczne oraz jest wodoszczelna.
Rozszerzony opis
Uniwersalna pomoc domowa
Chciałbyś mieć w domu wszechstronnego pomocnika, który pomoże Ci naprawić pękniętą rurę lub zaizolować uszkodzony kabel elektryczny? Taśma wulkanizacyjna silikonowa F52503 zapewnia uniwersalną opcję zastosowania.
Materiał silikonowy zapewnia odporność na wodę, ochronę przed korozją i nadaje się zarówno do łączenia, jak i naprawy kabli. Wodoodporny i odporny na ciśnienie, F52503 o szerokości 25 mm i długości 3 m doskonale nadaje się do prac w ogrodzie, w warsztacie i do codziennego użytku w domu.
Do użytku wewnątrz i na zewnątrz
Taśma odporna na wysokie ciśnienie i jest odporna na temperaturę do 260 °C. Możesz ją zastosować na wszystkich materiałach rur kanalizacyjnych, wykorzystać do naprawy węży ciśnieniowych lub do izolacji przewodów elektrycznych. Poprzez lekkie naciągnięcie, a następnie nałożenie 2/3 jednej warstwy na drugą, powstaje idealne uszczelnienie.
Taśma wyróżnia się odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne, dzięki czemu nadaje się do podstawowego zabezpieczenia różnego rodzaju połączeń w instalacjach zewnętrznych i wewnętrznych.
.Nie zatrzyma jej ani ciśnienie, ani woda
Ta taśma SOS" jest dostosowana do każdego środowiska. Dzięki szczelnemu złączu idealnie nadaje się do likwidacji nieszczelności np. w domowych odpływach, może być również stosowany do napraw podwodnych i być narażony na długotrwałe zanurzenie.W przypadku zastosowania wokół rur, jego odporność na ciśnienie i wytrzymałość osiąga maksymalny poziom ciśnienia do 8 atm/0,8 MPa.
.Łatwość użycia
Taśma silikonowa wyróżnia się funkcją samoobkurczania, która doskonale otacza i uszczelnia krytyczny obszar naprawy. Potrzebujesz usunąć taśmę z odizolowanego miejsca? Usuwanie go jest bardzo łatwe, a odcięcie go spowoduje piękne oddzielenie go od powierzchni jako stałej masy.
.Parametry
| Marka | EMOS |
|---|---|
| Główny kod zamówienia | F52503 |
| Kod produktu | 2003250320 |
| EAN | 8592920033753 |
| typ taśmy | silikonowa wulkanizacyjna |
|---|---|
| szerokość taśmy | 25 mm |
| długość | 3 m |
| grubość taśmy | 0,60 mm |
| kolor | czarny |
| wydruk | bez wydruku |
| rozciągliwość minimalnie | do 400 % |
| napięcie przebicia minimum | 8 kV/mm |
|---|---|
| napięcie przebicia w wilgotnym środowisku minimum | nie dotyczy |
| spełnia wymagania dyrektywy ROHS | nie dotyczy |
| spełnia wymagania dyrektywy REACH | nie dotyczy |
| zakres temperatury instalacji | -60–260 °C |
| rodzaj kleju | bez kleju |
| zintegrowana siatka tekstylna | nie dotyczy |
| wytrzymałość na rozciąganie | nie dotyczy |
| odporność na promieniowanie UV | tak |
| przyczepność do stali minimalnie | nie dotyczy |
| zastosowanie | hobby, warsztat, działka, naprawy w przedziale silnikowym pojazdu, awaryjne naprawy rurek, węży |
| przyczepność do podłoża | nie dotyczy |
| połączenie wodoszczelne | tak |
| zalecana temperatura przechowywania | nie dotyczy |
| spełnia wymagania normy | nie dotyczy |
| próba ogniem | <1 sek. |
| samogasnące | nie dotyczy |
| wytwarza szczelne połączenie odporne na ciśnienie | tak |
| wymiary | 60 × 30 mm |
| opakowanie | 1 szt., blister |
Opinie o produkcie , 100%, 10 z 10
(100%)-
100%PrzetłumaczonoRadekZamówione 15 lut 2026
-
100%PrzetłumaczonoRomanZamówione 6 gru 2025
-
100%PrzetłumaczonoGáborZamówione 28 wrz 2025Doskonały
-
100%PrzetłumaczonoAnonimZamówione 26 lip 2025
-
100%PrzetłumaczonoTomášZamówione 7 cze 2025Jak na razie spełnia wymagania, zobaczę po zimie w jakim stanie będzie izolowane złącze.
-
100%PrzetłumaczonoVáclavZamówione 22 maj 2025Taśma jest niezawodnym narzędziem do uszczelniania wszystkiego, co przecieka.
-
100%PrzetłumaczonoVladimír UlrichZamówione 15 kwi 2025
-
90%PrzetłumaczonoNémeth István GyulaZamówione 17 mar 2025Doskonale! Nie ma o czym mówić!
-
100%PrzetłumaczonoMiroZamówione 18 lip 2024
-
100%PrzetłumaczonoTomášZamówione 15 maj 2024To, co przeciekało, już nie przecieka... To, co się nie kleiło, klei się... Idealna taśma do naprawy rur, węży czy kabli... Doskonale się trzyma... Nie ma na co narzekać...
-
100%PrzetłumaczonoVladimírZamówione 22 cze 2023
Dokumenty do pobrania
Silikonowa taśma samowulkanizująca 25mm / 3m czarna
Główne linki
- PROMOCJE
- Dostawa i płatności
- CENTRUM POMOCY
Informacja
- Odstąpienie od umowy
- Regulamin sklepu Emos
- Reklamacja produktu
- Stacjonarne SKLEPY PARTNERSKIE
- Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny.
- Compliance commitment