Stacja pogodowa AOK-5018B

Symbol E5018
Bezpłatna dostawa od 30,00 zł
dla wszystkich sposobów wysyłki
Ten produkt nie jest już dostępny. Zobacz podobne produkty here.

Radzimy dokupić

Opis

Opis produktu

Dzięki tej stacji meteorologicznej zawsze będziecie na pewno wiedzieć, na jaką pogodę trzeba się przygotować, żeby nic nas nie zaskoczyło. Aktualne informacje są zawsze do dyspozycji.

Rozszerzony opis

STACJA POGODY AOK-5018B

Wiedza o tym, ile stopni jest obecnie w środku a ile na zewnątrz, czy za kilka godzin będzie świecić słońce, czy padać deszcz, na pewno się przyda. Nie daj się zaskoczyć pogodzie i miej do dyspozycji wszystkie niezbędne informacje dzięki stacji pogodowej EMOS. Dzięki podświetlanemu wyświetlaczowi będziesz miał podgląd ile jest stopni, a także jaka jest wilgotność czy faza księżyca. Stacja pogodowa zachwyci Cię również szeregiem praktycznych funkcji dodatkowych, takich jak zegar, kalendarz czy budzik.

Pogoda jak na dłoni

Co możesz wyczytać z naszego czytelnego wyświetlacza? Temperaturę zewnętrzną w zakresie od -50 ° C do +70 ° C z rozdzielczością 0,1 ° C oraz temperaturę wewnętrzną w zakresie od 0 ° C do +50 ° C z rozdzielczością 0,1 ° C. Stacja pogodowa wyświetla również wilgotność wewnętrzną i zewnętrzną oraz dostarcza cennych informacji na temat maksymalnej i minimalnej temperatury, trendu temperatury i trendu ciśnienia. Oprócz ikonograficznie wyświetlanej prognozy pogody można również skorzystać z barometru, korekty wysokości nap poziomem morza, czy dowiedzieć się o czasie wschodu i zachodu słońca oraz fazie księżyca.

Prognoza pogody na następne 12-24 godziny

Pomoże to głównie niezdecydowanym kobietom dowiedzieć się, jak ubrać się do pracy, aby nie było im zimno ani gorąco w drodze do domu. Zapewnia zawsze aktualny stan pogody i prognozę na resztę dnia na podstawie ciągłego monitoringu i rejestracji zmian ciśnienia atmosferycznego w okolicach 15–20 km od miejsca, w którym się znajduje. Następnie przedstawia swoją prognozę za pomocą jednej z 5 ilustracyjnych ikon. Dzięki nim meteorologia będzie dobrą zabawą także dla Twoich dzieci.

Dokładność co do minuty

Chcesz mieć pewność, że za minutę przybędziesz na ważne spotkanie lub obudzisz się na czas? Wtedy z pewnością docenisz fakt, że w stacji pogodowej nie brakuje zegara sterowanego sygnałem radiowym oraz dwóch budzików z funkcją drzemki.

Na półce lub na ścianie

Chcesz postawić stację pogodową na półce lub powiesić ją na ścianie? Ta stacja pogodowa oferuje obie te opcje, więc możesz ją mieć dokładnie tam, gdzie najbardziej Ci odpowiada.

Możliwość podłączenia do 3 czujników

Stacja pogodowa jest dostarczana z jednym czujnikiem o zasięgu do 30 metrów. Zaletą jest możliwość podłączenia dwóch dodatkowych czujników. Czujniki zasilane są dwiema bateriami 1,5 V AAA, a stacja dwiema bateriami 1,5 V AA. Baterii nie ma w zestawie.

 

 

Parametry

Parametry

Marka EMOS
Główny kod zamówienia E5018
Kod produktu 2606126000
EAN 8595025386663
Dokumenty do pobrania

Dokumenty do pobrania

Dokumenty i pliki dostępne do pobrania
FAQ – częste pytania

FAQ – częste pytania

Proszę postępować dokładnie według instrukcji. Konieczne jest wybranie kanału CH2 nie tylko na stacji, ale również na czujniku. Przycisk znajduje się z tyłu czujnika po zdjęciu pokrywy.

Znaków na stacji pogodowej nie można w żaden sposób ustawić. Są one w języku angielskim. 

Ręcznie można zmienić tylko oznaczenia kalendarza (dni tygodnia). Są one w następujących językach: angielski, niemiecki, włoski, francuski, holenderski, hiszpański.

Zalecałbym podwójne sprawdzenie, czy nie jest ustawiony limit temperatury. W razie potrzeby zresetować, wyjmując baterie i ponownie ustawiając stację.

Na urządzeniu nie ma przycisku jako takiego. Urządzenie można uruchomić ponownie poprzez schowanie spinacza do papieru w otworze nad komorą baterii. 

.
W przypadku stacji pogodowej E5018 dodatkowy czujnik to tylko E05018.