Stacja pogodowa E8625
Rozszerzony opis
Stacja pogodowa z dwoma wyświetlaczami LCD
Przedstawiamy nową, nowoczesną stację pogodową, która sprawi, że codzienne sprawdzanie pogody stanie się przejrzystym i eleganckim doświadczeniem. Dzięki pomiarowi temperatury i wilgotności wewnątrz i na zewnątrz zawsze będziesz mieć doskonały przegląd klimatu w swoim otoczeniu. Przejrzysta prognoza pogody wraz ze szczegółowym wyświetlaniem 12 faz księżyca zapewnią Ci dodatkowo szerszy kontekst do planowania każdego dnia. Stacja jest wyposażona w dwa podświetlane wyświetlacze LCD z funkcją Comfort View, która zapewnia łatwe odczytywanie danych zarówno w dzień, jak i w nocy. Wbudowany zegar sterowany sygnałem DCF sam dba o dokładność czasu. Oczywistością jest budzik z funkcją Snooze, barometr, wskaźnik komfortu, trend temperatury, rejestr wartości minimalnych i maksymalnych, regulowane limity temperatury, a także data, godzina i kalendarz – wszystko przejrzyście w jednym miejscu.
Dwa duże i przejrzyste wyświetlacze LCD zapewniają wygodę i szybką czytelność wszystkich danych. Dzięki możliwości postawienia na stole lub zawieszenia na ścianie stację pogodową można łatwo umieścić dokładnie tam, gdzie będzie to najbardziej dogodne. Zasilanie jest zapewnione albo na stałe za pomocą zasilacza sieciowego, albo za pomocą 3 baterii AAA (nie są dołączone do zestawu), co zapewnia maksymalną elastyczność użytkowania. Praktyczny wskaźnik słabych baterii na wyświetlaczu w porę poinformuje Cię o konieczności wymiany baterii – zarówno w stacji, jak i w czujnikach zewnętrznych.
Zewnętrzne czujniki zasilane bateriami 2× 1,5 V AAA można w razie potrzeby umieścić zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. W zestawie znajduje się jedno czujnik zewnętrzny, przy czym stację pogodową można rozszerzyć o dwa dodatkowe kompatybilne czujniki (E05018), dostępne na naszej stronie internetowej. Stacja pogodowa oferuje bardzo dokładne pomiary z dokładnością do 0,1 °C. Temperatura wewnętrzna jest monitorowana w zakresie od 0 °C do +50 °C, a temperatura zewnętrzna w szerokim zakresie od -40 °C do +70 °C, dzięki czemu urządzenie niezawodnie informuje o warunkach pogodowych nawet w ekstremalnych warunkach.
Dwa duże kolorowe wyświetlacze
Stacja pogodowa posiada dwa podświetlane wyświetlacze LCD z technologią Comfort View, która gwarantuje doskonałą czytelność zarówno w dzień, jak i w nocy. Podczas zasilania z sieci wyświetlacze są stałe podświetlane i zapewniają maksymalny komfort, podczas pracy na bateriach automatycznie przełączają się w tryb oszczędzania energii – podświetlenie można w każdej chwili aktywować jednym dotknięciem na około 10 sekund.
Lewy wyświetlacz w przejrzysty sposób pokazuje aktualną godzinę, datę i nazwę dnia, natomiast prawy wyświetlacz zawiera wszystkie ważne informacje meteorologiczne – prognozę pogody, temperaturę i wilgotność wewnątrz i na zewnątrz, barometr, fazę księżyca, wskaźniki komfortu i inne praktyczne dane. Wszystko jest uporządkowane tak, abyś miał doskonały przegląd na pierwszy rzut oka.
Parametry
| Marka | EMOS |
|---|---|
| Główny kod zamówienia | E8625 |
| Kod produktu | 2606186000 |
| EAN | 8592920150474 |
| zasilacz sieciowy | tak, 5 V DC/1 000 mA (w zestawie) |
|---|---|
| dodatkowe czujniki | 3(E05018) |
| zasięg czujnika | do 80 m |
| barometr | tak |
| wymiary wyświetlacza | 2× 125 × 80 mm |
| projekcja | nie |
| możliwość zawieszenia na ścianie | tak |
|---|---|
| sonda przewodowa do czujnika | nie |
| temperatura zewnętrzna | -40°C do +70°C, co 0,1°C |
| wilgotność zewnętrzna | 20 % do 99 % RV, co 1 % |
| prognoza pogody | tak |
| zegar | DCF (sterowany sygnałem radiowym) |
| min. i maks. temperatura | tak |
| ciągłe podświetlenie | tak |
| fazy Księżyca | tak |
| data | tak |
| trend ciśnienia | tak |
| wykonanie termometru | bezprzewodowe |
| zasilanie jedn. głównej | 3×1,5 V AAA(brak w zestawie) |
| kalendarz | tak |
| temperatura wewnętrzna | 0°C do +50°C, co 0,1°C |
| deszczomierz | nie |
| trend temperatury | tak |
| podświetlenie LED wyświetlacza | tak |
| ustawianie wysokości nad poziomem morza | nie |
| podświetlany kolorowy wyświetlacz (black mask) | tak |
| 12/24 godzinny format czasu | tak |
| zasilanie czujnika | 2×1,5 V AAA(brak w zestawie) |
| budzik | tak |
| wilgotność wewnętrzna | 20 % do 99 % RV, co 1 % |
| wiatromierz | nie |
| ostrzeżenie temperaturowe | tak |
| produkt | stacja meteorologiczna |
| strefy czasowe | tak |
| powtarzane budzenie | tak |
| podświetlenie wyświetlacza | tak |
| jednostki temperatury | °C/°F |
| obsługiwany OS | – |
| częstotliwość | 433 MHz |
| kompatybilność | – |
| pozostałe funkcje | – |
| protokół | – |
| sterowanie za pomocą asystentów głosowych | nie |
| powiadomienia do aplikacji mobilnej | nie |
| wymiary głównej jednostki | 284 × 25 × 107 mm |
| wymiary czujnika | 50 × 25 × 95 mm |
| opakowanie | 1 szt., pudełko |