Sumator ferrytowy EU2491/D193
W magazynie
3 cze 2026 U Ciebie
10,79 zł
15% rabat
W koszyku wpisz kod: ANTENY
12,70
zł
Informacje dot. bezpieczeństwa produktów:
Osoba odpowiedzialna w EU
Radzimy dokupić
Pomiń slider produktów
10,00
zł
W magazynie
10,00
zł
W magazynie
30,00
zł
W magazynie
11,00
zł
W magazynie
10,00
zł
W magazynie
14,00
zł
W magazynie
Opis
Parametry
Opinie o produkcie
7 opinie
Dokumenty do pobrania
Opis produktu
Uniwersalna zwrotnica antenowa EU 2491 (D193). Zwrotnica jest stosowana w przypadkach, kiedy chcemy doprowadzić dwie anteny do jednego gniazdka abonenckiego. Działa również w kierunku przeciwnym jako rozgałęźnik.
Parametry
| Marka | EMOS |
|---|---|
| Główny kod zamówienia | J0197 |
| Kod produktu | 2503000100 |
| EAN | 8595025316370 |
| rodzaj | uniwersalny ferrytowy |
|---|---|
| ilość wejść | 2 |
| typ złącz | IEC |
| stopień ochrony | IP20 |
| zakres częstotliwości | 0,1–1 000 MHz |
| materiał obudowy | odlew cynkowy |
| ilość wyjść | 1 |
| przeznaczone do łączenia sygnałów satelitarnych | nie |
| zastosowanie | TV + R |
| temperatura pracy | -10 do +65 °C |
| falowanie w paśmie | nie dotyczy |
| przejście dla prądu stałego (power pass) | tak |
| tłumienie przejścia sygnału | 3,5 dB |
| wymiary | 17 × 32 × 23 mm |
| tłumienie odbić na wejściu | nie dotyczy |
| opakowanie | 1 szt., woreczek PVC |
|---|---|
| produkt | zwrotnica TV+R |
Opinie o produkcie , 100%, 10 z 10
(100%)-
100%PrzetłumaczonoMilanZamówione 8 lut 2025
-
100%PrzetłumaczonoMichalZamówione 15 paź 2024Działa tak, jak powinien.
-
100%PrzetłumaczonoJanZamówione 22 paź 2023
-
100%PrzetłumaczonoZdeněkZamówione 15 lut 2023To działa. Satysfakcja.
-
100%PrzetłumaczonoPetrZamówione 27 sty 2023Podłączony, działa...
-
100%PrzetłumaczonoRobertZamówione 2 lip 2022Działa tak, jak powinien.
-
90%PrzetłumaczonoJitkaZamówione 8 lis 2021To działa. Satysfakcja.
Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony.
Więcej tutaj.
Ocena produktu *
(wpisując większą liczbę gwiazdek, wyrażasz większe zadowolenie z produktu).
Dokumenty do pobrania
Dokumenty i pliki dostępne do pobrania
Sumator ferrytowy EU2491/D193
1/6
Sumator ferrytowy EU2491/D193
Główne linki
- PROMOCJE
- Dostawa i płatności
- CENTRUM POMOCY
Informacja
- Odstąpienie od umowy
- Regulamin sklepu Emos
- Reklamacja produktu
- Stacjonarne SKLEPY PARTNERSKIE
- Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny.
- Compliance commitment
Obsługa klienta