Strona główna Oświetlenie świąteczne i dekoracyjne Świeczniki, świeczki i lampiony Świece woskowe LED 9x AAA, 10/12,5/15 cm, vintage, IP20, timer, kpl. 3 szt

Świece woskowe LED 9x AAA, 10/12,5/15 cm, vintage, IP20, timer, kpl. 3 szt

Symbol DCCV15
Bezpłatna dostawa od 30,00 zł
dla wszystkich sposobów wysyłki
Ten produkt nie jest już dostępny. Zobacz podobne produkty here.
Opis

Rozszerzony opis

Woskowe świece z płomieniem

Jesteś miłośnikiem świec, ale boisz się, że się zapalą? Wtedy urzekną Cię praktyczne świece woskowe z płomieniem, które jako źródło światła wykorzystują energooszczędne diody LED, emitujące ciepłe, białe światło (tzw. vintage). Dzięki jakości wykonania i użytego materiału, świece po zapaleniu są niemal nie do odróżnienia od klasycznych świec. Możesz je wykorzystać nie tylko podczas świątecznych wieczorów, ale ozdobią Twój dom i ogród przez cały rok. Mogą stać się idealnym dodatkiem na imprezę lub wesele, można je wykorzystać w pokoju dziecięcym, na tarasie, balkonie i w innych miejscach, gdzie do tej pory nie było to możliwe ze względów bezpieczeństwa. Świece są zasilane bateriami AAA, które wystarczą Ci na wiele razy dłużej niż klasyczne świece.

Na pewno spodoba Ci się funkcja timera, po jej włączeniu świeca powtarzalnie świeci przez 6 godzin, a następnie wyłącza się na 18 godzin.

.

Podaruj sobie bajkowe Święta!

Wygodną i przytulną świąteczną atmosferę w domu lub magiczne zakątki w ogrodzie pomogą Ci stworzyć świąteczne dekoracje EMOS - świeczniki, ozdoby wiszące, girlandy, drzewka, projektory i figurki. Podejmując decyzję o zakupie warto zastanowić się, czy planujemy umieścić je wewnątrz czy na zewnątrz. Dekoracje zewnętrzne mogą być również wykorzystywane do dekoracji wnętrz, a duża część z nich może być stosowana przez cały rok. Większość dekoracji wewnętrznych jest zasilana bateriami, więc nie musisz się martwić o przeszkadzające kable. Z dekoracjami EMOS po prostu będziesz miał idealne święta.

.

360 stopniowe zdjęcie

.
Parametry

Parametry

Marka EMOS
Główny kod zamówienia DCCV15
Kod produktu 1550001022
EAN 8592920099056
Opinie o produkcie

Opinie o produkcie

Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony. Więcej tutaj.
Dokumenty do pobrania

Dokumenty do pobrania

Dokumenty i pliki dostępne do pobrania