Taśma samowulkanizująca 25mm / 5m czarna
Radzimy dokupić
Opis produktu
Taśma wulkanizacyjna odznaczająca się samokurczliwością. Ta taśma izolacyjna o wysokiej jakości jest odporna na warunki atmosferyczne oraz jest wodoszczelna.
Rozszerzony opis
Uniwersalna pomoc domowa
Chcesz mieć w domu wszechstronnego pomocnika, który pomoże Ci uporać się z naprawą pękniętej rury lub zaizoluje uszkodzony kabel elektryczny? Taśma F52502 wykonana z 100% gumy oferuje uniwersalną użyteczność.
Tworzyć doskonałe połączenie, nakładając się na 50% powierzchni poprzedniej warstwy taśmy oklejającej po nałożeniu. Zadbaj o bezpieczeństwo w całym domu i zaizoluj swobodnie zwisające przewody elektryczne!Odporność na wodę i warunki atmosferyczne sprawia, że taśma idealnie nadaje się do podstawowego zabezpieczenia spoin nawet w instalacjach zewnętrznych.
.Łatwy w użyciu
Taśma wulkanizacyjna wyróżnia się funkcją samoobkurczania, która doskonale owija i uszczelnia krytyczny obszar naprawy. Potrzebujesz usunąć taśmę z izolowanego miejsca? Usunięcie go jest bardzo łatwe, a odcięcie go pięknie oddzieli od powierzchni jako litą masę.
Kiedykolwiek będziesz potrzebował pomocy przy izolowaniu złączek, splotów i innych przewodów, miej przy sobie tego wspaniałego pomocnika!
.Parametry
| Marka | EMOS |
|---|---|
| Główny kod zamówienia | F52502 |
| Kod produktu | 2003250520 |
| EAN | 8595025361561 |
| typ taśmy | taśma samowulkanizująca |
|---|---|
| szerokość taśmy | 25 mm |
| długość | 5 m |
| grubość taśmy | 0,76 mm |
| kolor | czarny |
| wydruk | bez wydruku |
| rozciągliwość minimalnie | do 300 % |
| napięcie przebicia minimum | 14 kV/mm |
|---|---|
| napięcie przebicia w wilgotnym środowisku minimum | nie dotyczy |
| spełnia wymagania dyrektywy ROHS | nie dotyczy |
| spełnia wymagania dyrektywy REACH | nie dotyczy |
| zakres temperatury instalacji | 5–95 °C |
| rodzaj kleju | guma |
| zintegrowana siatka tekstylna | nie |
| wytrzymałość na rozciąganie | nie dotyczy |
| odporność na promieniowanie UV | nie dotyczy |
| przyczepność do stali minimalnie | nie dotyczy |
| zastosowanie | prace uszczelniające, naprawy |
| przyczepność do podłoża | nie dotyczy |
| połączenie wodoszczelne | tak |
| zalecana temperatura przechowywania | -50 °C do +95 °C |
| spełnia wymagania normy | nie dotyczy |
| próba ogniem | nie dotyczy |
| samogasnące | nie |
| wytwarza szczelne połączenie odporne na ciśnienie | nie |
| wymiary | 95 × 28 mm |
| opakowanie | 1 szt., pudełko |
Opinie o produkcie , 100%, 10 z 10
(100%)-
100%PrzetłumaczonoJakubZamówione 11 sty 2026Produkt po prostu działa tak, jak powinien.
-
90%PrzetłumaczonoOtoZamówione 26 paź 2025
-
100%PrzetłumaczonoAnonimZamówione 11 cze 2025bez problemu, dobra jakość
-
100%PrzetłumaczonoLadislavZamówione 4 cze 2025
-
100%PrzetłumaczonoJanZamówione 22 maj 2025
-
100%PrzetłumaczonoKiss AndrásZamówione 5 maj 2025
-
100%PrzetłumaczonoBenatkyZamówione 9 mar 2025OK
-
100%PrzetłumaczonoKamilZamówione 5 mar 2025taśma wysokiej jakości
-
100%PrzetłumaczonoMilanZamówione 17 lis 2024
-
100%PrzetłumaczonoJiří BrůnaZamówione 8 paź 2024robi to, co powinien
-
100%PrzetłumaczonoPavelZamówione 15 wrz 2024
-
100%PrzetłumaczonoLubaZamówione 5 sie 2024taśma działa tak, jak powinna
-
100%PrzetłumaczonoVladislav HradecZamówione 27 kwi 2024najlepsza oferta
-
100%PrzetłumaczonoTamásZamówione 25 mar 2024Bardzo super produkt, na pewno zamówię więcej, bez lepkości, bez kleju, idealnie plastyczny, bardzo łatwy w obróbce, idealne wykończenie. Produkt bardzo wysokiej jakości, premium.
-
100%PrzetłumaczonoKarelZamówione 17 sie 2023Super
-
100%PrzetłumaczonoKarelZamówione 17 sie 2023Super
-
90%PrzetłumaczonoJaroslavZamówione 21 cze 2023Taśma rzeczywiście dobrze uszczelnia połączenie - warunkiem jest solidne podłoże, wokół którego można ją owinąć, aby dobrze się ciągnęła.
-
100%PrzetłumaczonoKvetoslavZamówione 15 kwi 2023
-
100%PrzetłumaczonoJNZamówione 25 lut 2023dobry pomocnik
-
100%PrzetłumaczonoHonzaZamówione 12 lut 2023
-
100%PrzetłumaczonoAnonimZamówione 29 cze 2022
-
100%PrzetłumaczonoČuchal Frant.Zamówione 23 cze 2022Jestem zadowolony z dostarczonego produktu, działa tak, jak powinien
Dokumenty do pobrania
Taśma samowulkanizująca 25mm / 5m czarna
Główne linki
- PROMOCJE
- Dostawa i płatności
- CENTRUM POMOCY
Informacja
- Odstąpienie od umowy
- Regulamin sklepu Emos
- Reklamacja produktu
- Stacjonarne SKLEPY PARTNERSKIE
- Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny.
- Compliance commitment