Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj zniżki 12 zł na pierwszy zakup
Strona główna Wagi Wagi kuchenne Waga kuchenna EV027 srebrna

Waga kuchenna EV027 srebrna

Symbol EV027
Bezpłatna dostawa od 30,00 zł
dla wszystkich sposobów wysyłki
W magazynie
22 kwi 2024 U Ciebie
72,50
Opis

Rozszerzony opis

Cyfrowa waga kuchenna EV027

Chcesz zaskoczyć swoich bliskich urodzinowym tortem? Zbliżają się święta i trzeba zacząć przygotowywać słodkości? Tak czy inaczej, docenisz wagę EV027 ze stali nierdzewnej, która charakteryzuje się czystym designem i prostą obsługą.

Otwór w korpusie wagi pozwala na jej łatwe zawieszenie wraz z innymi pomocami kuchennymi. Łatwy do odczytania wyświetlacz i inteligentna funkcja TARE ułatwiają ważenie podczas pieczenia lub gotowania.

Zawsze pod ręką

Waga może być wygodnie zawieszona dzięki otworowi w jej korpusie. Jest zawsze pod ręką, gdy jej potrzebujesz. Przechowywanie wagi razem z innymi ciężkimi urządzeniami kuchennymi może narazić ją na uszkodzenie, a zawieszenie jej całkowicie to eliminuje.

.

Jakość stali nierdzewnej

Materiał stali nierdzewnej od dawna stosowany jest w przemyśle gastro do produkcji pojemników i innych urządzeń technologicznych, głównie ze względu na swoją trwałość i wodoodporność. Dlatego też był on również szeroko wykorzystywany w budowie EV027. Powierzchnia wagi wykonana ze stali nierdzewnej jest odporna na zarysowania i wilgoć. Dzięki temu doskonale czyści i waży jedzenie bezpośrednio, użycie miski nie jest konieczne.

.

Wydajne zasilanie dzięki 2 bateriom

Do zasilania służą dwie baterie AAA 1,5 V, które są dołączone do opakowania. Możesz od razu zacząć przygotowywać swoje ulubione danie.

Wskaźnik stanu baterii informuje o konieczności ich wymiany. Przywoziłeś? Możesz wyłączyć wagę ręcznie, ale jeśli zapomnisz, wyłączy się ona całkowicie automatycznie, oszczędzając energię baterii i Twój portfel.

Funkcja TARE

Dzięki praktycznej funkcji TARE, możesz ważać składniki pojedynczo. Wystarczy dodawać składniki jeden po drugim i resetować wartość wyświetlacza pomiędzy każdym włożeniem funkcji TARE. Waga wyświetli więc tylko wagę ostatniego dodanego składnika, waga pojemnika i wcześniej dodanych składników nie liczy się do wyświetlanej wagi.Nie musisz ważyć składników osobno w miskach. Oszczędność czasu i przyborów to podstawa.

.

Wysoka dokładność ważenia i udźwig 10 kg

Waga radzi sobie z ładunkami do limitu 10 kg.W przypadku błędnego oszacowania i przekroczenia limitu ostrzeże Cię wskaźnik przeciążenia. Z pewnością docenisz jego wysoką dokładność ważenia do 1 g, która przyda się nie tylko podczas pieczenia ciastek i tortów. Waga może ważyć w jednostkach g, oz, lb i kg. Dzięki temu żaden przepis z zagranicznej literatury kucharskiej już Cię nie zaskoczy.

Parametry

Parametry

Marka EMOS
Główny kod zamówienia EV027
Kod produktu 2617000600
EAN 8592920103326
produkt waga kuchenna
maksymalne obciążenie 10 kg
funkcja tarowania tak
kolor srebrna
podświetlany wyświetlacz nie
dokładność pomiaru 1 g
wyświetlacz LCD tak
powierzchnia ważąca stal nierdzewna
wskaźnik przeciążenia tak
zasilanie 2× 1,5 V AAA (w zestawie)
pamięć nie
Bluetooth nie
wskaźnik rozładowania baterii tak
indeks BMI – pomiar tłuszczu, wody i mięśni nie
automatyczne wyłączenie po 90 sekundach
jednostki masy g, kg, ml, oz, lb, tl
wymiary 20 × 152 × 204 mm
opakowanie 1 szt., pudełko
Opinie o produkcie

Opinie o produkcie

Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony. Więcej tutaj.
Dokumenty do pobrania

Dokumenty do pobrania

Dokumenty i pliki dostępne do pobrania