Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj zniżki 12 zł na pierwszy zakup
Strona główna Stacje pogodowe i budziki Stacje pogodowe Wi-Fi bezprzewodowa stacja pogodowa E0389

Wi-Fi bezprzewodowa stacja pogodowa E0389

Symbol E0389
Bezpłatna dostawa od 30,00 zł
dla wszystkich sposobów wysyłki
Ten produkt nie jest już dostępny. Zobacz podobne produkty here.
Opis

Rozszerzony opis

Domowa bezprzewodowa stacja pogody E0389

Szukasz wyjątkowej stacji pogody z wieloma funkcjami? E0389 zachwyci nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Co wyróżnia ten model od większości dostępnych stacji pogodowych? Przede wszystkim działa bez użycia czujnika zewnętrznego w oparciu o dane z serwera. W porównaniu do bardziej popularnych modeli, wyświetla również prędkość i kierunek wiatru oraz prognozy pogody, w tym temperatury dzienne i nocne. Oczywiście mierzy i rejestruje również odczyty ciśnienia lolalnie - wewnątrz.

Zasilanie jednostki głównej odbywa się za pomocą adaptera znajdującego się w zestawie lub za pomocą 3 baterii AA. Praktyczną funkcją jest sygnalizacja niskiego poziomu baterii.

Od A do Z

Stacja wyświetla prognozę pogody na najbliższe trzy dni na podstawie danych z serwera internetowego, w tym temperatury dzienne i nocne. Nie będziesz więc już musiał szukać najbardziej wiarygodnej prognozy pogody w Internecie.

Poza precyzyjnymi wartościami, na czytelnym wyświetlaczu pojawiają się również ikony prognozy pogody, ułatwiające codzienne korzystanie ze stacji. Nie zabrakło wskaźnika trendu ciśnienia. Rzadziej spotykaną, ale bardzo praktyczną funkcją jest ustawienie alarmu temperatury (górna i dolna granica).

Aby skonfigurować i korzystać z inteligentnej stacji pogodowej, należy pobrać aplikację mobilną. Nie jest to jednak nic skomplikowanego, wszystko jest bardzo intuicyjne i proste.

 

Co można zobaczyć na czytelnym wyświetlaczu?

E0389 to więcej niż mogłoby się wydawać. Oczywiście mierzy temperaturę wewnętrzną i wilgotność, a dane zewnętrzne pobiera z serwera. Niewątpliwą zaletą tej stacji pogodowej jest to, że pracuje bez czujnika, opierając się jedynie na danych z serwera, wymaga to połączenia z internetem przez WiFi.

Zakres pomiaru temperatury wewnętrznej wynosi -10 °C do +50 °C. Temperatura zewnętrzna wyświetlana jest na podstawie danych z serwera, z rozdzielczością 1 °C. Zmierzone wartości temperatury i wilgotności są aktualizowane co 60 sekund.

Maksymalny komfort i dbałość o każdy szczegół

Elegancki czarny design jest wisienką na torcie, czyniąc tę stację pogodową prawdziwie ponadczasowym dodatkiem, odpowiednim nawet do najbardziej luksusowych wnętrz. Stacja może być powieszona na ścianie lub postawiona na stole.

Kolorowy wyświetlacz jest bardzo wyraźny i doskonale widoczny z każdej strony, również dzięki możliwości wyboru poziomu podświetlenia. Można również regulować czas podświetlenia wyświetlacza.

Zegar sterowany jest za pomocą sygnału wifi. Czas może być wyświetlany w formacie 12- lub 24-godzinnym, można również skorzystać z dwóch alarmów. Na wyświetlaczu znajduje się również ikona pokazująca fazę księżyca.

Parametry

Parametry

Marka EMOS
Główny kod zamówienia E0389
Kod produktu 2606177000
EAN 8592920113530
Opinie o produkcie

Opinie o produkcie

Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony. Więcej tutaj.
Dokumenty do pobrania

Dokumenty do pobrania

Dokumenty i pliki dostępne do pobrania
FAQ – częste pytania

FAQ – częste pytania

Przycisk MODE ma konstrukcję przycisku dotykowego. Może się wydawać, że nie można go przełączyć po dotknięciu, ale nie martw się, jest naprawdę funkcjonalny.