Home Wideodomofony seria SMART

Wideodomofony seria SMART

BASIC

ZESTAW
WIDEOFONU
EM-101WIFI

Symbol: H2014
 
  • wysokiej jakości obraz w rozdzielczości HD 720p
  • możliwość podłączenia do sieci Wi-Fi i przekazania wywołania do smartfona
  • szeroki kąt widzenia kamery
  • widzenie w nocy dzięki oświetleniu IR przy zachowanej jakości
  • zewnętrzne urządzenie odporne na uszkodzenia mechaniczne sterowanie zamkiem w drzwiach i bramą

Czy przyszło Ci kiedyś do głowy, że dobrze byłoby mieć dzwonek u drzwi połączony z telefonem komórkowym? Będzie, jak chcesz — dzięki wideofonowi EMOS EM-101WIFI! Umożliwia on komunikację za pośrednictwem sieci Wi-Fi aż z pięcioma telefonami komórkowymi lub tabletami. Łatwo możesz porozmawiać z przychodzącym gościem, będąc w domu czy poza nim. Na wideofonie z szerokim kątem widzenia, dzięki oświetleniu podczerwonemu, doskonale widać osobę dzwoniącą nawet o zmierzchu czy w nocy. Naciskając jeden przycisk, można także w prosty sposób otworzyć zamek w drzwiach lub sterować przejazdem bramy.

Wideofon EMOS EM-101WIFI dostarczy Ci wiele powodów do zadowolenia dzięki łatwej instalacji i trwałej konstrukcji kamery drzwiowej, odpornej na akty wandalizmu. Od tej pory możesz w pełni kontrolować otoczenie swojego domu.

Schemat podłączenia i wymiary
 
SMART

PANEL
DRZWIOWY IP
EM-102WIFI

Symbol: H1139
  • wysokiej jakości obraz w rozdzielczości HD 720p
  • możliwość podłączenia do sieci Wi-Fi i przekazania wywołania do smartfona
  • wykrywanie ruchu z alarmem szeroki kąt widzenia kamery
  • widzenie w nocy dzięki oświetleniu IR przy zachowaniu jakości
  • zewnętrzne urządzenie odporne na uszkodzenia mechaniczne sterowanie zamkiem w drzwiach dodatkowy dzwonek bezprzewodowy

PANEL DRZWIOWY IP EM-102WIFI ułatwi życie gościom, ale przede wszystkim Tobie. Kamerę zewnętrzną należy sparować z jakimkolwiek smartfonem (z systemem Android lub iOS). Dzięki temu możesz zdalnie nawiązać kontakt z osobą przychodzącą i wpuścić ją do domu z dowolnego miejsca. Kamera pozwala na podłączenie nawet 5 telefonów komórkowych lub tabletów. Telefon komórkowy uprzedzi Cię o gościu, nawiązując połączenie wideo. Mile widzianej osobie możesz otworzyć bramę, czy bezpośrednio drzwi wejściowe, naciskając jeden przycisk.

Jeśli okolica, w której dom się znajduje nie jest zbyt spokojna ani bezpieczna, warto aktywować wykrywanie ruchu. Dzięki temu wyznaczony teren będzie się znajdować przez cały dzień pod nadzorem kamery, a gdy tylko wykryta zostanie podejrzana aktywność w pobliżu wejścia do domu, natychmiast otrzymasz powiadomienie.

W zestawie znajduje się również stylowy, melodyjny dzwonek na 3 baterie AA, który uprzedzi Cię o gościu, nawet jeśli bateria w telefonie się rozładuje.

Schemat podłączania i wymiary