Tylko 30,00 zł do darmowej dostawy
PROMOCJA na oprawy led rabat 15% z kodem led15
rabat 10% na zarówki led z kodem zarowki10
Home Dzwonki Dzwonki bezprzewodowe Zestaw 2 dzwonków bezprzewodowych do drzwi P5760 z 2 przyciskami

Zestaw 2 dzwonków bezprzewodowych do drzwi P5760 z 2 przyciskami

Symbol P5760A
Bezpłatna dostawa od 30,00 zł
dla wszystkich sposobów wysyłki
W magazynie
7 lut 2023 U Ciebie
329,00

Radzimy dokupić

Opis

Opis produktu

Niezawodny dzwonek z funkcją repeatera i wyjściem USB, który nadaje się nie tylko do domu, ale i do mieszkania albo biura. Ogromną zaletą tego dzwonka jest jego bezprzewodowe wykonanie.

Zalety produktu

Funkcja repeatera – umożliwia zwiększenie zasięgu przycisku o kilkaset metrów. Wyjście USB – umożliwia ładowanie 5 V urządzeń za pomocą kompatybilnego przewodu USB.

Rozszerzony opis

Bezprzewodowy dzwonek do drzwi firmy EMOS

Charakteryzuje go wyjątkowy design, a przede wszystkim bezkonkurencyjne możliwości na rynku europejskim. Dzwonek do drzwi i wodoodporny przycisk komunikują się ze sobą poprzez fale radiowe na odległość do 120 m, więc nie trzeba kopać, wiercić ani ciągnąć kabli. Zestaw ten łatwo paruje się z nieograniczoną liczbą innych dzwonków do drzwi, co daje mu wyjątkowy zasięg i daje szeroki zakres zastosowań.

Ten co cal Czeski dzwon dobitnie potwierdza, że "złote czeskie rączki" to nie tylko pusty frazes, a superbohaterów można spotkać nie tylko w Ameryce. Przybywa on w przebraniu zwykłego obywatela, aby wykorzystać swoje nadprzyrodzone zdolności do zaprowadzenia porządku pod Twoim adresem.

Bezprzewodowy dzwonek do drzwi EMOS składa się z przycisku na 1 baterię guzikową (nadajnik sygnału) oraz samego dzwonka do drzwi (odbiornik). Razem tworzą nieustraszoną parę, niczym Batman i Robin, którzy podejmą każdą przeszkodę.

Dzwonek automatycznie paruje się z przyciskiem w ciągu minuty od podłączenia dzięki funkcji "samouczenia się". Każdy z tych zespołów generuje swój własny kod parowania i od razu zapisuje go w pamięci, więc nawet jeśli Twój sąsiad z zazdrości dostanie ten sam model dzwonka do drzwi, to nie będzie on przeszkadzał Twojemu. Na szczęście pamięć P5760 jest długoterminowa, a nie tylko krótkoterminowa, więc po przerwie w dostawie prądu nie trzeba go ponownie konfigurować - pamięta, które kody już zna i wraca do pracy.

Do jednego przycisku możesz seryjnie podłączyć dowolną liczbę oddzielnych dzwonków z funkcją repeater (P5760, P5763 lub P5763R). W ten sposób stworzysz bezprzewodowy dzwonek do drzwi o naprawdę dużym zasięgu, który nie sprawi, że żaden gość nie będzie długo czekał. Nie mogą się bez niego obejść zwłaszcza właściciele wielopiętrowego domu jednorodzinnego, którzy np. ze swojej sypialni nie mają szans usłyszeć dzwonka w przedpokoju. W tym przypadku nie ma nic prostszego niż umieszczenie jednego odbiornika (dzwonka) na korytarzu każdego piętra. W ten sposób nigdy nie przegapisz kuriera z paczką czy sąsiada z zaproszeniem na "one off".

.

Opakowanie jest matką dużego zasięgu

Możesz zwiększyć zasięg zestawu EMOS P5760 (1 dzwonek do drzwi + 1 przycisk) dokupując dodatkowe odbiorniki, również z zintegrowanym wzmacniaczem sygnału. Każde naciśnięcie przycisku zewnętrznego wyzwala przykładową falę meksykańską, która stopniowo rozbrzmiewa nieskończoną liczbą dzwonków  z włączonym przekazywaniem sygnału, więc odległość między przyciskiem a ostatnim dzwonkiem jest nieograniczona.

5 poziomów głośności i 3 tryby alarmu

Dostosowanie do wszystkich potrzeb. Wielokrotnie naciskaj środkowy przycisk (+/-), aby dostosować głośność dzwonka do drzwi - 100%, 75%, 50%, 25% lub 0% - aby w nieinwazyjny sposób powiadomić Cię o gościu. Może dzwonić i błyskać jednocześnie, tylko dzwonić lub tylko błyskać. Szczególnie, gdy właśnie skutecznie uśpiłeś zrzędliwe niemowlę, a kilka minut później dzwoni listonoszka, samo świecenie diody jest bezcenne.

.

Elektryczny dzwonek do drzwi i ładowarka USB

Nie ma wątpliwości, że idzie z duchem czasu. Świadczy o tym dopracowany port USB u góry. Nie wpływa to na jego funkcjonalność, po prostu stara się nieco ułatwić życie. Nawet jeśli w spadku po swoim nowym dzwonku EMOS P5760 zostanie jedno całe gniazdo, to i tak można przez nie ładować swój telefon komórkowy, tablet lub smartwatch.

.

Melodyczny dzwonek do drzwi z szerokim repertuarem

Nie obudzi Cię klasycznym "crr" czy "ding dong", do wyboru masz w sumie 16 melodii. Ty ustawiłeś właściwy poprzez przycisk zewnętrzny, co jest mądrym posunięciem na całej linii. W przypadku gdy masz 1 przycisk i 2 odbiorniki, nie musisz wybierać melodii w każdym z osobna - oba będą za każdym razem odtwarzać to samo. Albo, jeśli zaopatrzysz się w wiele przycisków do 1 dzwonka do drzwi (na przykład do bramy i 2 wejść), zawsze będziesz mógł dokładnie określić, gdzie czeka na Ciebie Twój gość dzięki konkretnej melodii. W ten sposób do EMOS P5760 można złączyć aż 8 przycisków, które są wodoodporne (stopień ochrony IP44).

.
Parametry

Parametry

Marka EMOS
Główny kod zamówienia P5760A
Kod produktu 3402060006
EAN 8592920119341
zasilanie jednostki głównej 230 V AC
zasilanie przycisku 1× 3 V CR2032 (w zestawie)
zasięg max. 120 m
funkcje specjalne wyjście USB – 2 A, funkcja repeatera – umożliwia przedłużenie zasięgu przycisku o dodatkowe kilkaset metrów
sygnalizacja optyczna w przycisku tak
sygnalizacja optyczna w dzwonku tak
możliwość dodania kolejnego przycisku tak, max. 8
dodatkowy przycisk (wymienny) P5760T
regulacja głośności tak, 5 poziomów
maksymalna głośność dzwonienia 85 dB
ilość melodii 16
ilość odbiorników w komplecie 1 szt.
ilość przycisków w komplecie 1 szt.
kolor srebrna
sposób parowania automatyczne parowanie – self-learning
wodoodporny przycisk tak
podłączenie przycisku bezprzewodowe
częstotliwość 433 MHz
opakowanie 2 szt., blister
Ocena produktu

Ocena produktu

Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony. Więcej tutaj.