Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj zniżki 12 zł na pierwszy zakup
Strona główna Dzwonki Przyciski dzwonkowe Zewnętrzny przycisk bezbateryjny do dzwonka bezprzewodowego P5750

Zewnętrzny przycisk bezbateryjny do dzwonka bezprzewodowego P5750

Symbol P5750T
Bezpłatna dostawa od 30,00 zł
dla wszystkich sposobów wysyłki
W magazynie
23 maj 2024 U Ciebie
51,20
Opis

Rozszerzony opis

Nie przegapisz już żadnej wizyty

Potrzebujesz dzwonka do drzwi i szukasz prostego i funkcjonalnego rozwiązania? Czy chcesz mieć swobodę w zakresie miejsca umieszczenia przycisku i samego dzwonka do drzwi? Bezprzewodowy dzwonek do drzwi P5750 to produkt, którego szukasz. Znajdzie swoje zastosowanie w domu, ale doskonale nadaje się również do użytku w biurze, firmie czy mieszkaniu. Oprócz tego, że jest gotowy do wygodnego i łatwego montażu, to zaspokoi Cię 10 krótkimi, nienachalnymi melodiami. Regulowana głośność dzwonka do 110 dB sprawi, że żaden gość Cię nie przeoczy.
Nie musisz się nawet martwić, gdzie umieścić wodoodporny przycisk, który sięga do 150 m od dzwonka. Ucieszy Cię fakt, że możesz sparować z dzwonkiem dodatkowe przyciski, które dzięki funkcji "samouczenia się" nie będą zakłócać pracy innych dzwonków w pobliżu.

.

Sięg i parowanie

Masz dużą odległość od bramy do odbiornika? Dzwonek do drzwi może poinformować o nadchodzącym gościu z odległości do 150 m jedną z ciekawych melodii z optyczną sygnalizacją zarówno na przycisku jak i na dzwonku. Wymagających użytkowników ucieszy również fakt, że z systemem można sparować inne odbiorniki i przyciski.

.

Melodia i głośność dopasowana do Twojego gustu

Nawet dzwonek do drzwi może podnieść Twój nastrój. Możesz ustawić jedną z 10 krótkich i nienachalnych melodii na dzwonku do drzwi. Wybierz z tych ustawionych melodii tę, która najbardziej Ci odpowiada. Aby dźwięk dzwonka do drzwi był dla Ciebie zawsze przyjemny, możesz również ustawić jeden z 5 poziomów głośności aż do 110 dB.

.

Woda mu nie przeszkadza

Przycisk dzwonka do drzwi o klasie IP44 jest w pełni przygotowany nawet na skutki złej pogody. Możesz go umieścić przy drzwiach lub przy bramie. Zestaw posiada tzw. funkcję "self-learning" - dzwonek ma możliwość wygenerowania własnego kodu parowania, który następnie przycisk odbiera i zapisuje w swojej pamięci. Dzięki tej funkcji sąsiednie dzwonki do drzwi nie są zakłócane. Zespół można więc rozbudowywać o kolejne przyciski.

Nie wymaga baterii

Przycisk dzwonka do drzwi komunikuje się za pomocą fal radiowych o częstotliwości 433,92 MHz. I może to robić bez baterii, więc eliminujesz konieczność jej wymiany. Jak przycisk może działać bez baterii? Energia do wysłania sygnału do dzwonka powstaje poprzez naciśnięcie przycisku. Wreszcie proste i funkcjonalne rozwiązanie.

Presetowe poziomy głośności

 Dzwonek EMOS P5750 posiada pięć predefiniowanych poziomów głośności umożliwiających ustawienie optymalnej intensywności dzwonienia. Dzięki temu nie podsłuchasz listonosza, gościa z rodziny czy wręcz przeciwnie, szarpiąc się gwałtownie z każdym dzwonkiem.

 

.

Elegancki design EMOS

Nowoczesny dzwonek do drzwi EMOS w eleganckiej bieli i czerwieni ma zaokrąglone, eleganckie kształty. Ten produkt ma oryginalny projekt stworzony bezpośrednio na wymiar. Projekt i wykonanie techniczne zostały zaprojektowane przez naszych ekspertów w Czechach (UE).Ten unikalny kształt nie występuje więc w żadnym innym produkcie.  

 

Parametry

Parametry

Marka EMOS
Główny kod zamówienia P5750T
Kod produktu 3402118001
EAN 8592920097007
zasilanie bez zasilania
stopień ochrony IP55
zasięg na otwartej przestrzeni do 150 m
podłączenie przycisku bezprzewodowe
sposób parowania self-learning (automatyczne parowanie)
przeznaczony do P5750, P5750.2T, P5750.2R
częstotliwość 433 MHz
wymiary przycisk do dzwonka 24 × 90 × 40 mm
opakowanie 1 szt., blister
Opinie o produkcie

Opinie o produkcie

Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony. Więcej tutaj.
Dokumenty do pobrania

Dokumenty do pobrania

Dokumenty i pliki dostępne do pobrania
FAQ – częste pytania

FAQ – częste pytania

Przycisk wytwarza niezbędną energię poprzez samo naciśnięcie przycisku. Przycisk komunikuje się z dzwonkiem za pomocą fal radiowych o częstotliwości 433,92 MHz.