Antena zewnętrzna EM-116, PROFI, 0–80 km, DVB-T2, filtr LTE/4G
W magazynie
3 cze 2026 U Ciebie
135,15 zł
15% rabat
W koszyku wpisz kod: ANTENY
159,00
zł
Informacje dot. bezpieczeństwa produktów:
Osoba odpowiedzialna w EU
Radzimy dokupić
Pomiń slider produktów
41,48 zł
z kodem:
ANTENY
48,80
zł
W magazynie
31,02 zł
z kodem:
ANTENY
36,50
zł
W magazynie
31,02 zł
z kodem:
ANTENY
36,50
zł
W magazynie
23,46 zł
z kodem:
ANTENY
27,60
zł
W magazynie
40,71 zł
z kodem:
ANTENY
47,90
zł
W magazynie
88,40 zł
z kodem:
ANTENY
104,00
zł
W magazynie
430,00
zł
W magazynie
11,00
zł
W magazynie
28,22 zł
z kodem:
ANTENY
33,20
zł
W magazynie
11,00
zł
W magazynie
10,00
zł
W magazynie
110,50 zł
z kodem:
ANTENY
130,00
zł
W magazynie
Parametry
Opinie o produkcie
4 opinie
Dokumenty do pobrania
Parametry
| Marka | EMOS |
|---|---|
| Główny kod zamówienia | J0680 |
| Kod produktu | 2704030000 |
| EAN | 8592920055533 |
| zastosowanie | zewnętrzna |
|---|---|
| typ anteny | pasywny bez wzmacniacza |
| zalecana odległość instalacji od wieży telewizyjnej | 0–80 km (wioska) |
| wzmacniacz | nie |
| odbiór sygnału | DVB-T/T2 |
|---|---|
| przystosowane do odbioru sygnału Full HD | tak |
| odbiór sygnału z wielu nadajników | nie |
| kąt odbioru | 34°/26° |
| polaryzacja | pozioma i pionowa |
| przystosowane do odbioru zdalnego | tak |
| filtr LTE | tak |
| pasma częstotliwości | UHF |
| długość przewodu koncentrycznego w zestawie | nie dotyczy |
| typ złącza do podłączenia | złącze F |
| wzmacniacz w obudowie metalowej, odporny na zakłócenia | nie dotyczy |
| zasilanie | pasywny |
| zakres częstotliwości | 470–790 MHz |
| regulacja wzmocnienia | nie dotyczy |
| zalecana do przyczep, kamperów | nie |
| ilość złącz w zestawie | nie dotyczy |
| możliwość zasilania z STB | nie dotyczy |
| impedancja wyjścia RF | 75 Ohm |
| ilość elementów | 16 |
| instalacja | nie dotyczy |
| stosunek przód/tył | 19–26 dB |
| maksymalny poziom sygnału na wyjściu | nie dotyczy |
| filtr 5G | nie |
| wymiary | 1 000 × 360 × 340 mm |
| opakowanie | 1 szt., zawieszka |
Opinie o produkcie , 100%, 10 z 10
(100%)-
100%PrzetłumaczonoAnonimZamówione 22 sty 2024Satysfakcja!
-
100%PrzetłumaczonoJozefZamówione 20 cze 2023Lekki, łatwy w montażu, działa dobrze, rozsądna cena.
-
80%PrzetłumaczonoTomášZamówione 24 lut 2023Za tę cenę dobra antena
-
100%PrzetłumaczonoJitkaZamówione 8 lis 2021Wszystko działa tak, jak powinno.
Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony.
Więcej tutaj.
Ocena produktu *
(wpisując większą liczbę gwiazdek, wyrażasz większe zadowolenie z produktu).
Dokumenty do pobrania
Dokumenty i pliki dostępne do pobrania
Antena zewnętrzna EM-116, PROFI, 0–80 km, DVB-T2, filtr LTE/4G
1/7
Antena zewnętrzna EM-116, PROFI, 0–80 km, DVB-T2, filtr LTE/4G
Główne linki
- PROMOCJE
- Dostawa i płatności
- CENTRUM POMOCY
Informacja
- Odstąpienie od umowy
- Regulamin sklepu Emos
- Reklamacja produktu
- Stacjonarne SKLEPY PARTNERSKIE
- Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny.
- Compliance commitment
Obsługa klienta