Dekoracje - 24 LED gałązki z perełkami 60 cm 3x AA, ciepła biel, IP20, timer /kpl. 3 szt
Radzimy dokupić
Opis produktu
ZY2135
Rozszerzony opis
Wachlarz perłowy
Świąteczne nakrycie stołu zmienia zwykłe spotkanie w wyjątkową chwilę - niezależnie od tego, czy wokół stołu zgromadzi się cała rodzina, czy też postanowisz spędzić miły wieczór z przyjaciółmi. Dla wszystkich tych chwil pearlowa doniczka ze swoim miękkim światłem o barwie ciepłej bieli jest właśnie tym, co tworzy relaksującą atmosferę. Możesz włożyć go do wazonu lub wkomponować w dekoracje stołu lub dowolnego innego miejsca w Twoim wnętrzu, aby dopracować swoje świąteczne dekoracje do perfekcji. Dzięki zasilaniu baterią AA możesz z łatwością umieścić go dokładnie tam, gdzie najbardziej Ci się podoba.
Podoba Ci się również funkcja timera, która po aktywacji powtarzalnie świeci przez 6 godzin, a następnie wyłącza się na 18 godzin.
.Podaruj sobie bajkowe święta!
Wygodną i przytulną świąteczną atmosferę w domu lub magiczne zakątki w ogrodzie pomoże Ci stworzyć świąteczna dekoracja EMOS - świeczniki, ozdoby wiszące, girlandy, drzewka, projektory i figurki. Decydując się na zakup, warto zastanowić się, czy planujemy umieścić je wewnątrz, czy na zewnątrz. Dekoracje przeznaczone do użytku zewnętrznego mogą być również stosowane we wnętrzach, a duża część z nich może być używana przez cały rok. Większość dekoracji wewnętrznych jest zasilana bateriami, więc nie musisz się martwić o przeszkadzające kable. Z dekoracjami EMOS po prostu będziesz miał idealne święta.
.Parametry
| Marka | EMOS |
|---|---|
| Główny kod zamówienia | DCTW08 |
| Kod produktu | 1550000049 |
| EAN | 8592920098165 |
| produkt | gałązka |
|---|---|
| barwa światła | ciepła biel |
| zastosowanie | wewnętrzne |
| wymiary | 60 cm |
| timer | tak |
|---|---|
| pilot zdalnego sterowania | nie |
| typ zasilania | baterie 3× AA (brak w zestawie) |
| źródło światła | LED |
| ilość LED | 24 |
| długość przewodu | 0,3 m |
| kolor przewodów | czarny |
| moc | 1,2 W |
| napięcie wejściowe | nie dotyczy |
| napięcie wyjściowe | 4,5 V DC |
| stopień ochrony | IP20 |
| żywotność | 10 000 godzin |
| materiał | tworzywo |
| okres gwarancyjny | 2 lata |
| opakowanie | 1 szt., pudełko |
Opinie o produkcie , 100%, 10 z 10
(100%)-
100%PrzetłumaczonoIvanaZamówione 9 lis 2024miły
-
100%PrzetłumaczonoÉva SzelecsényinéZamówione 8 lis 2024Bardzo fajnie!
-
100%PrzetłumaczonoAnkaZamówione 7 lis 2024Piękna i delikatna ozdoba, druga sztuka już zamówiona:)
-
80%PrzetłumaczonoHanaZZamówione 5 gru 2023Gałązka LED z cyrkoniami jest ładna jako dekoracja, tworzy miły nastrój wieczorem. Po rozpakowaniu i zapaleniu niestety jedna część czasami nie świeciła, prawdopodobnie zły kontakt. Miejmy więc nadzieję, że przez święta będzie funkcjonalna i sprawi nam radość.
-
100%PrzetłumaczonoMikováZamówione 3 lut 2023Wygląda dobrze, satysfakcja.
-
100%PrzetłumaczonoKatkaZamówione 29 sty 2023Krasna dekoracia.
-
80%PrzetłumaczonoFCZamówione 17 sty 2023Zdjęcie jest nieco mylące, świeci się mniej świateł niż na zdjęciu. Przy niższej cenie moja ocena byłaby wyższa. Ale poza tym ładna dekoracja.
-
80%PrzetłumaczonoMichalZamówione 2 sty 2023nie jest to najpiękniejsze rzemiosło (taśmy) widoczne w świetle dziennym, ale wieczorem nie jest to widoczne i jesteśmy zadowoleni z oświetlenia
-
100%PrzetłumaczonoJarkaZamówione 27 gru 2022Jestem bardzo zadowolony. Gałąź wygląda bardzo ładnie, a jeśli doda się do wazonu inne ozdoby, wygląda to absolutnie luksusowo. Naprawdę gorąco polecam.
-
100%PrzetłumaczonokatkaZamówione 10 sty 2022Zadowolenie. ładnie świeci, tylko trzeba dobrze ustawić gałązki
-
80%PrzetłumaczonoTerkaZamówione 23 lis 2021Gałązki są trochę nieporęczne, wyzwaniem było wymyślenie sposobu, aby powstała dekoracja wyglądała delikatnie nawet w ciągu dnia. Ale wieczorem jest dobrze, pięknie się świeci.
Dokumenty do pobrania
Dekoracje - 24 LED gałązki z perełkami 60 cm 3x AA, ciepła biel, IP20, timer /kpl. 3 szt
Główne linki
- PROMOCJE
- Dostawa i płatności
- CENTRUM POMOCY
Informacja
- Odstąpienie od umowy
- Regulamin sklepu Emos
- Reklamacja produktu
- Stacjonarne SKLEPY PARTNERSKIE
- Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny.
- Compliance commitment