Strona główna Dzwonki Dzwonki bezprzewodowe Dzwonek bezprzewodowy bezbateryjny do drzwi P5731

Dzwonek bezprzewodowy bezbateryjny do drzwi P5731

Symbol P5731
Bezpłatna dostawa od 30,00 zł
dla wszystkich sposobów wysyłki
Wybierz wariant
ilość odbiorników w komplecie
ilość przycisków w komplecie
kolor
W magazynie
5 mar 2024 U Ciebie
162,00

Radzimy dokupić

58,60
W magazynie
162,00
W magazynie
Opis

Rozszerzony opis

Rozpakuj, podłącz, zadzwoń. Automatyczne parowanie zapewnia tak szybką instalację dzięki trybowi "self-learning". W ciągu 25 sekund od podłączenia dzwonka do gniazdka, zarówno przycisk jak i dzwonek wiedzą o sobie nawzajem. Gdy tylko dzwonek i przycisk zostaną sparowane, można cieszyć się naprawdę wyjątkowym zasięgiem systemu. Do 180 metrów to świetna wartość. Docenisz również brak konieczności konserwacji dzwonka do drzwi. W rzeczywistości wodoodporny przycisk komunikuje się z dzwonkiem do drzwi za pomocą fal radiowych. I może to robić bez baterii, więc nie trzeba jej wymieniać. W rzeczywistości energia do wysłania sygnału do dzwonka do drzwi jest generowana przez samo naciśnięcie przycisku. Kolejną zaletą dzwonka bezprzewodowego P5731 jest jego pamięć długoterminowa, która zapewnia bezproblemowe działanie nawet po zaniku zasilania.

Bezprzewodowy dzwonek do drzwi EMOS

Kiedy szukasz dzwonka do drzwi, potrzebujesz szybkiej instalacji, dużego zasięgu, bezobsługowości, a także niezawodności. Wszystko to znajdziesz w tym bezbateryjnym zestawie dwóch dzwonków do drzwi (odbiorników) i przycisku. Z dzwonkiem można sparować do sześciu przycisków, które można dokupić osobno.

Każdy może zadzwonić

Koniec z przeciąganiem kabli i wierceniem w ścianie. Wodoodporny przycisk i dzwonki do drzwi komunikują się ze sobą na odległość do 180 metrów. Podłącz dzwonki do drzwi do wybranego gniazdka, a po sparowaniu umieść przycisk tam, gdzie go potrzebujesz, używając dołączonej taśmy dwustronnej. Wszystko jest gotowe i działa w ciągu kilku minut.

Odtwarzanie ulubionego utworu na żądanie

Nie zanudzi Cię klasycznym "crr" czy "ding dong". Do wyboru masz w sumie 36 utworów w czterech poziomach głośności. Jeśli zdecydowanie nie chcesz wysłuchiwać klasycznego dzwonka, ten dzwonek do drzwi może odtwarzać melodię o natężeniu do 90 dB. Ponadto dzwonek do drzwi podczas aktywacji sygnalizuje swoją obecność niebieską diodą LED.

Jeden tu, drugi tam...

Potrzebujesz więcej przycisków do jednego dzwonka do drzwi? Mamy proste rozwiązanie. EMOS P5731 można sparować z maksymalnie sześcioma przyciskami, które można nabyć oddzielnie. Jeden może być umieszczony na bramie, jeden na drzwiach wejściowych, inny przed garażem lub patio. W tym przypadku wyobraźnia po prostu nie ma granic.

3402116000_E01-P5731.JPG

To mi się podoba

Nowoczesny dzwonek do drzwi EMOS w eleganckim białym kolorze ma zaokrąglone kształty i świeci dwiema diodami LED, które sygnalizują jego nienaganną pracę. Dioda LED na przycisku jest czerwona, a dioda LED na dzwonku do drzwi jest niebieska. Obie części zestawu komunikują się ze sobą za pomocą fal radiowych o częstotliwości 433,92 MHz.

Parametry

Parametry

Marka EMOS
Główny kod zamówienia P5731
Kod produktu 3402116000
EAN 8592920084304
zasilanie jednostki głównej 230 V AC
zasilanie przycisku bez zasilania
zasięg max. 180 m
funkcje specjalne przycisk bez baterii
sygnalizacja optyczna w przycisku tak
sygnalizacja optyczna w dzwonku tak
możliwość dodania kolejnego przycisku tak, max. 6
dodatkowy przycisk (wymienny) P5729T
regulacja głośności tak, 4 poziomy
maksymalna głośność dzwonienia 90 dB
ilość melodii 36
ilość odbiorników w komplecie 2 szt.
ilość przycisków w komplecie 1 szt.
kolor biały
sposób parowania automatyczne parowanie – self-learning
wodoodporny przycisk IP44
podłączenie przycisku bezprzewodowe
częstotliwość 433 MHz
opakowanie 1 szt., blister
wymiary dzwonku 73 × 81 × 81 mm
wymiary przycisk do dzwonka 22 × 49 × 82 mm
Opinie o produkcie

Opinie o produkcie

Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony. Więcej tutaj.
Dokumenty do pobrania

Dokumenty do pobrania

FAQ – częste pytania

FAQ – częste pytania

Postępuj dokładnie według instrukcji. Proces parowania należy przeprowadzić jednocześnie z obydwoma dzwonkami do drzwi - podłączyć obydwa do gniazda, nacisnąć przycisk parowania na obydwu dzwonkach i zadzwonić.

Wodoodporny przycisk komunikuje się z dzwonkiem do drzwi za pomocą fal radiowych. I to bez baterii, więc nie ma potrzeby jej wymiany. Energia do wysłania sygnału do dzwonka do drzwi powstaje w wyniku naciśnięcia samego przycisku.

Przednia część przycisku musi zostać odłączona, patrz instrukcje w załączniku.

Temperatura pracy przycisku wynosi do -20°C.

.
W czasie awarii zasilania, ponieważ baza jest zasilana z sieci, dzwonek nie będzie funkcjonalny. Po przywróceniu zasilania będzie funkcjonalny, parowanie zostało zapamiętane.

Dzwonek posiada 4 poziomy głośności.

.

Tak, takie okablowanie jest możliwe do wykonania. Do przycisku można sparować nieograniczoną liczbę jednostek odbiorczych. Na jedną jednostkę odbiorczą można sparować maksymalnie 6 przycisków. Należy sparować 1 przycisk ze wszystkimi jednostkami odbiorczymi, następnie powtórzyć proces dla drugiego przycisku, patrz instrukcja. 

.
Dzwonek do drzwi posiada 4 poziomy głośności. Nie można wyłączyć dzwonka.

Przycisk do parowania innego odbiornika będzie możliwy. Nie oferujemy osobnego odbiornika. Istnieje możliwość zakupu zestawu P5729 i zachowania przycisku w rezerwie. Jeden przycisk może sterować w zasadzie nieograniczoną liczbą dzwonków do drzwi. Na jeden dzwonek można sparować 6 przycisków.

Tak, taka kombinacja jest możliwa. Po naciśnięciu przycisku zadzwonią oba urządzenia odbiorcze.

Przycisk numer 1 sparuje się ze wszystkimi odbiornikami jednocześnie. Ta sama procedura obowiązuje dla przycisku numer 2. 

.
Może to być problem z wilgocią - zalecamy rozebranie przycisku. Ewentualnie otworzyć przycisk i potraktować odbiornik olejem kontaktowym.
P5760, P5763, P5750.
Dzwonki tworzą własny kod komunikacyjny poprzez sparowanie z przyciskiem. Dzięki temu nie kolidują one ze sobą. Teoretycznie może to być możliwe w przypadku jakiejś ingerencji - jeśli ten rzadki przypadek wystąpi, konieczne jest skasowanie pamięci przycisku i ponowne sparowanie z dzwonkiem. Przy każdym parowaniu generowany jest i zapisywany w pamięci inny kod komunikacyjny. Sposób postępowania podany jest w instrukcji.
Maksymalnie 0,5W.
Wszystkie dzwonki z naszej oferty mogą być sparowane z wieloma odbiornikami. Będą one dzwonić jednocześnie.
Na ogół podaje się ją od minus 20 do plus 40 stopni Celsjusza.
Niestety dzwonków i guzików nie można dowolnie łączyć.
Są one wykonane z tworzywa sztucznego.
1. stosować odpowiednie baterie (alkaliczne), polaryzacja KO, / 2. przeszkody pomiędzy przyciskiem a odbiornikiem ( żelazo i beton znacznie skracają odległość / 3. nie umieszczać przycisku na metalowych konstrukcjach.
Do jednego zestawu można podłączyć nieskończoną ilość tych odbiorników. Po naciśnięciu przycisku na dzwonku do drzwi, sygnał rozchodzi się przez wszystkie zainstalowane odbiorniki po kolei do samego dzwonka. W ten sposób powstaje dzwonek do drzwi o nieskończonym zasięgu.
Zalecamy wymianę baterii i nie stawianie na metalu. Niestety, mróz skraca czas pracy na baterii.
Przyciski mają zwykle IP44, czyli są odporne na zachlapanie.

Przyciski posiadają diodę LED, która miga podczas dzwonienia.

Nie posiadają stałego podświetlenia.

.
Tak, mają pamięć, parują się automatycznie.
Odbiorniki można umieścić w różnych pomieszczeniach, w których chcemy lub musimy usłyszeć czyjś dzwonek. Będą one dzwonić jednocześnie.
Funkcja samouczenia się - dzwonek (odbiornik) ma możliwość wygenerowania własnego kodu parowania, który następnie jest odbierany przez przycisk (nadajnik) i zapisywany w jego pamięci. Dzięki temu zestaw może być rozbudowany o kolejne nadajniki. Dzięki tej funkcji "samouczenia się", sąsiednie dzwony również nie są dotknięte.

Przycisk wykorzystuje technologię elektromagnetycznej konwersji modułu, aby wydobyć energię wewnątrz przycisku, gdzie konwersja modułu przekształca energię prasy w energię elektryczną. We wszystkich dzwonkach bezprzewodowych sygnał pomiędzy przyciskiem a odbiornikiem (dzwonkiem do drzwi) jest przesyłany za pomocą fal radiowych. Energia elektryczna do dzwonienia jest generowana przez indukcję elektromagnetyczną, gdy przycisk jest wciśnięty.
Naciśnięcie przycisku generuje wystarczającą ilość energii, aby wysłać sygnał do dzwonka do drzwi.

.
W dziale dzwonki bezprzewodowe filtruj po parametrze ( przycisk zasilania-brak zasilania/ ilość odbiorników w opakowaniu-2szt).