Home Dzwonki Dzwonki bezprzewodowe Dzwonek bezprzewodowy bezbateryjny do drzwi P5750.2R

Dzwonek bezprzewodowy bezbateryjny do drzwi P5750.2R

Symbol P5750.2R
Bezpłatna dostawa od 30,00 zł
dla wszystkich sposobów wysyłki
Wybierz wariant
ilość odbiorników w komplecie
ilość przycisków w komplecie
kolor
W magazynie
12 cze 2023 U Ciebie
174,00

Radzimy dokupić

51,20
W magazynie
110,00
W magazynie
Opis

Rozszerzony opis

Nie przegapisz już żadnej wizyty

Potrzebujesz dzwonka do drzwi i szukasz prostego i funkcjonalnego rozwiązania? Czy chcesz mieć swobodę w zakresie miejsca umieszczenia przycisku i samego dzwonka do drzwi? W takim razie bezprzewodowy dzwonek do drzwi P5750 jest dokładnie tym produktem, którego szukasz. Znajdzie swoje zastosowanie w domu, ale doskonale nadaje się również do użytku w biurze, firmie czy mieszkaniu. Oprócz tego, że jest gotowy do wygodnego i łatwego montażu, to zaspokoi Cię 10 krótkimi, nienachalnymi melodiami. Regulowana głośność dzwonka do 110 dB sprawi, że żaden gość Cię nie przegapi.
Nie musisz się nawet martwić, gdzie umieścić wodoodporny przycisk, który sięga do 150 m od dzwonka. Ucieszy Cię fakt, że możesz sparować z dzwonkiem dodatkowe przyciski, które dzięki funkcji "samouczenia się" nie będą zakłócać pracy innych dzwonków w pobliżu.

.

Sięg i parowanie

Masz dużą odległość od bramy do odbiornika? Dzwonek do drzwi może poinformować o nadchodzącym gościu z odległości do 150 m jedną z ciekawych melodii z sygnalizacją optyczną zarówno na przycisku jak i na dzwonku. Wymagających użytkowników ucieszy również fakt, że z systemem można sparować inne odbiorniki i przyciski.

.

Melodia i głośność dopasowana do Twojego gustu

Nawet dzwonek do drzwi może podnieść Twój nastrój. Możesz ustawić jedną z 10 krótkich i nienachalnych melodii na dzwonku do drzwi. Wybierz z tych ustawionych melodii tę, która najbardziej Ci odpowiada. Aby dźwięk dzwonka do drzwi był dla Ciebie zawsze przyjemny, możesz również ustawić jeden z 5 poziomów głośności aż do 110 dB.

.

Woda mu nie przeszkadza

Przycisk dzwonka do drzwi o klasie IP44 jest w pełni przygotowany nawet na skutki złej pogody. Możesz go umieścić przy drzwiach lub przy bramie. Zestaw posiada tzw. funkcję "self-learning" - dzwonek ma możliwość wygenerowania własnego kodu parowania, który następnie przycisk odbiera i zapisuje w swojej pamięci. Dzięki tej funkcji sąsiednie dzwonki do drzwi nie są zakłócane. Zespół można więc rozbudowywać o kolejne przyciski.

Nie wymaga baterii

Przycisk dzwonka do drzwi komunikuje się za pomocą fal radiowych o częstotliwości 433,92 MHz. I może to robić bez baterii, więc eliminujesz konieczność jej wymiany. Jak przycisk może działać bez baterii? Energia do wysłania sygnału do dzwonka powstaje dzięki samemu naciśnięciu przycisku. Wreszcie proste i funkcjonalne rozwiązanie.

Presetowe poziomy głośności

Dzwonek EMOS P5750 posiada pięć predefiniowanych poziomów głośności umożliwiających ustawienie optymalnej intensywności dzwonienia. Dzięki temu nie podsłuchasz listonosza, gościa z rodziny czy wręcz przeciwnie, szarpiąc się gwałtownie z każdym dzwonkiem.

 

.

Elegancki design EMOS

Nowoczesny dzwonek do drzwi EMOS w eleganckiej bieli i czerwieni ma zaokrąglone, eleganckie kształty. Ten produkt ma oryginalny projekt stworzony bezpośrednio na wymiar. Projekt i wykonanie techniczne zostały zaprojektowane przez naszych ekspertów w Czechach (UE).Ten unikalny kształt nie występuje więc w żadnym innym produkcie.  

 

Parametry

Parametry

Marka EMOS
Główny kod zamówienia P5750.2R
Kod produktu 3402120000
EAN 8592920096949
zasilanie jednostki głównej 230 V AC
zasilanie przycisku bez zasilania
zasięg max. 150 m
funkcje specjalne przycisk bez baterii
sygnalizacja optyczna w przycisku tak
sygnalizacja optyczna w dzwonku tak
możliwość dodania kolejnego przycisku tak, max. 8
dodatkowy przycisk (wymienny) P5750T
regulacja głośności tak, 5 poziomów
maksymalna głośność dzwonienia 110 dB
ilość melodii 10
ilość odbiorników w komplecie 2 szt.
ilość przycisków w komplecie 1 szt.
kolor czerwony
sposób parowania automatyczne parowanie – self-learning
wodoodporny przycisk IP44
podłączenie przycisku bezprzewodowe
częstotliwość 433 MHz
opakowanie 1 szt., blister
wymiary dzwonku 66 × 57 × 107 mm
wymiary przycisk do dzwonka 24 × 90 × 40 mm
Opinie o produkcie

Opinie o produkcie

Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony. Więcej tutaj.
Dokumenty do pobrania

Dokumenty do pobrania

Dokumenty i pliki dostępne do pobrania
FAQ – częste pytania

FAQ – częste pytania

Przycisk wytwarza niezbędną energię poprzez samo naciśnięcie przycisku. Przycisk komunikuje się z dzwonkiem za pomocą fal radiowych o częstotliwości 433,92 MHz.