Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj zniżki 12 zł na pierwszy zakup
Strona główna Dzwonki Dzwonki bezprzewodowe Dzwonek bezprzewodowy do drzwi P5705

Dzwonek bezprzewodowy do drzwi P5705

Symbol P5705
Bezpłatna dostawa od 30,00 zł
dla wszystkich sposobów wysyłki
W magazynie
23 maj 2024 U Ciebie
79,80

Radzimy dokupić

38,90
W magazynie
Opis

Opis produktu

Niezawodny dzwonek, który przyda się nie tylko w domu, ale i w mieszkaniu albo w biurze. Dużą zaletą tego dzwonka jest jego bezprzewodowe wykonanie.

Rozszerzony opis

Praktyczny i niezawodny dzwonek do drzwi 

Szukasz niezawodnego dzwonka do drzwi, który możesz podłączyć do gniazdka i nie musisz się martwić o nic więcej? W takim razie dzwonek do drzwi EMOS P5705 jest dla Ciebie idealny. Nie dość, że jego główna jednostka zasilana jest bezpośrednio z gniazdka 230V, to jeszcze posiada bezprzewodowy wodoodporny przycisk, który możesz umieścić w dowolnym, dogodnym miejscu. W swoim domu lub biurze zawsze będziesz miał pełną kontrolę, gdy przyjdą goście. 

.

Bezprzewodowy wodoodporny przycisk

Dzwonek EMOS P5705 wyposażony jest w bezprzewodowy przycisk, który jest gotowy do użycia w niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Nie musisz się więc martwić o umiejscowienie nawet poza lokalizacją wewnętrzną. 

.

Sygnalizacja optyczna i wizualna

Przycisk i dzwonek wyposażone są w sygnalizację świetlną. Twoi goście zawsze będą mieli pewność, że dzwonek działa niezawodnie. Dzięki temu nie przegapisz przybycia żadnego gościa. 
 
Chcesz od czasu do czasu przyciszyć melodię dzwonka, ale nie chcesz przegapić powiadomienia o nadchodzącym gościu? W przypadku dzwonka do drzwi EMOS P5705 nie stanowi to problemu. Po prostu ustaw, czy chcesz dźwięk, optykę czy oba jednocześnie.

Dźwięk dzwonka osiąga przyjemne 75 dB, więc zawsze będziesz miał przybycie swoich gości pod pełną kontrolą.

Zasilanie jednostki bazowej i przycisku

Jednostka bazowa dzwonka jest gotowa do włożenia do gniazdka. Po zakupie dzwonka nie musisz martwić się o nic więcej i nie będziesz potrzebował regularnie wymieniać baterii w bazie.  
Do prawidłowego działania przycisku dzwonka potrzebna jest bateria 3V CR2032, która znajduje się w zestawie. 

.

Automatyczne parowanie 

Kiedy kupujesz dzwonek do drzwi, nie ma skomplikowanej konfiguracji. Wystarczy sparować podstawę dzwonka z przyciskiem w kilka sekund. Wszystkie elementy sterujące są w pełni intuicyjne i poradzisz sobie z nimi nawet jeśli nie jesteś zbyt techniczny.

Zasięg przycisku do 60 m

Przycisk dzwonka do drzwi można umieścić przy drzwiach wejściowych, na bramie, a nawet na ogrodzeniu. Wystarczy, że dzwonek będzie znajdował się maximum 60 m od podstawy dzwonka. 
 
Dzwonek P5705 odpowiada Ci pod każdym względem, ale chciałbyś mieć więcej niż jeden przycisk? Nie ma problemu. Do dzwonka można dodać przycisk dodatkowy P5723T. Dodatkowo dzwonek jest również kompatybilny z przyciskami P5712 i P5723. Możesz połączyć urządzenie z maksymalnie ośmioma przyciskami jednocześnie.

Parametry

Parametry

Marka EMOS
Główny kod zamówienia P5705
Kod produktu 3402005000
EAN 8595025363589
zasilanie jednostki głównej 230 V AC
zasilanie przycisku 1× 3 V CR2032 (w zestawie)
zasięg max. 60 m
funkcje specjalne nie
sygnalizacja optyczna w przycisku tak
sygnalizacja optyczna w dzwonku tak
możliwość dodania kolejnego przycisku tak, max. 8
dodatkowy przycisk (wymienny) P5723T
regulacja głośności nie
maksymalna głośność dzwonienia 75 dB
ilość melodii 1
ilość odbiorników w komplecie 1 szt.
ilość przycisków w komplecie 1 szt.
kolor biały
sposób parowania automatyczne parowanie – self-learning
wodoodporny przycisk IP44
podłączenie przycisku bezprzewodowe
częstotliwość 433 MHz
opakowanie 1 szt., blister
wymiary dzwonku 73 × 65 × 120 mm
wymiary przycisk do dzwonka 23 × 93 × 34 mm
Opinie o produkcie

Opinie o produkcie

Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony. Więcej tutaj.
Dokumenty do pobrania

Dokumenty do pobrania

FAQ – częste pytania

FAQ – częste pytania

Urządzenie odbiorcze można kupić tylko jako kompletny zestaw z przyciskiem. Do aktualnie używanego przycisku można sparować nowy odbiornik.

.

Szczegółowa procedura znajduje się w dziale instrukcji: Rozpoczęcie działalności

.
Może to być problem z wilgocią - zalecamy rozebranie przycisku. Ewentualnie otworzyć przycisk i potraktować odbiornik olejem kontaktowym.
P5760, P5763, P5750.
Dzwonki tworzą własny kod komunikacyjny poprzez sparowanie z przyciskiem. Dzięki temu nie kolidują one ze sobą. Teoretycznie może to być możliwe w przypadku jakiejś ingerencji - jeśli ten rzadki przypadek wystąpi, konieczne jest skasowanie pamięci przycisku i ponowne sparowanie z dzwonkiem. Przy każdym parowaniu generowany jest i zapisywany w pamięci inny kod komunikacyjny. Sposób postępowania podany jest w instrukcji.
Maksymalnie 0,5W.
Wszystkie dzwonki z naszej oferty mogą być sparowane z wieloma odbiornikami. Będą one dzwonić jednocześnie.
Na ogół podaje się ją od minus 20 do plus 40 stopni Celsjusza.
Niestety dzwonków i guzików nie można dowolnie łączyć.
Są one wykonane z tworzywa sztucznego.
1. stosować odpowiednie baterie (alkaliczne), polaryzacja KO, / 2. przeszkody pomiędzy przyciskiem a odbiornikiem ( żelazo i beton znacznie skracają odległość / 3. nie umieszczać przycisku na metalowych konstrukcjach.
Do jednego zestawu można podłączyć nieskończoną ilość tych odbiorników. Po naciśnięciu przycisku na dzwonku do drzwi, sygnał rozchodzi się przez wszystkie zainstalowane odbiorniki po kolei do samego dzwonka. W ten sposób powstaje dzwonek do drzwi o nieskończonym zasięgu.
Zalecamy wymianę baterii i nie stawianie na metalu. Niestety, mróz skraca czas pracy na baterii.
Przyciski mają zwykle IP44, czyli są odporne na zachlapanie.

Przyciski posiadają diodę LED, która miga podczas dzwonienia.

Nie posiadają stałego podświetlenia.

.
Tak, mają pamięć, parują się automatycznie.
Odbiorniki można umieścić w różnych pomieszczeniach, w których chcemy lub musimy usłyszeć czyjś dzwonek. Będą one dzwonić jednocześnie.
Funkcja samouczenia się - dzwonek (odbiornik) ma możliwość wygenerowania własnego kodu parowania, który następnie jest odbierany przez przycisk (nadajnik) i zapisywany w jego pamięci. Dzięki temu zestaw może być rozbudowany o kolejne nadajniki. Dzięki tej funkcji "samouczenia się", sąsiednie dzwony również nie są dotknięte.

Przycisk wykorzystuje technologię elektromagnetycznej konwersji modułu, aby wydobyć energię wewnątrz przycisku, gdzie konwersja modułu przekształca energię prasy w energię elektryczną. We wszystkich dzwonkach bezprzewodowych sygnał pomiędzy przyciskiem a odbiornikiem (dzwonkiem do drzwi) jest przesyłany za pomocą fal radiowych. Energia elektryczna do dzwonienia jest generowana przez indukcję elektromagnetyczną, gdy przycisk jest wciśnięty.
Naciśnięcie przycisku generuje wystarczającą ilość energii, aby wysłać sygnał do dzwonka do drzwi.

.
W dziale dzwonki bezprzewodowe filtruj po parametrze ( przycisk zasilania-brak zasilania/ ilość odbiorników w opakowaniu-2szt).