Dzwonek bezprzewodowy do drzwi P5705
Radzimy dokupić
Rozszerzony opis
Praktyczny i niezawodny dzwonek do drzwi
Szukasz niezawodnego dzwonka do drzwi, który możesz podłączyć do gniazdka i nie musisz się martwić o nic więcej? W takim razie dzwonek do drzwi EMOS P5705 jest dla Ciebie idealny. Nie dość, że jego główna jednostka zasilana jest bezpośrednio z gniazdka 230V, to jeszcze posiada bezprzewodowy wodoodporny przycisk, który możesz umieścić w dowolnym, dogodnym miejscu. W swoim domu lub biurze zawsze będziesz miał pełną kontrolę, gdy przyjdą goście.
.Bezprzewodowy wodoodporny przycisk
Dzwonek EMOS P5705 wyposażony jest w bezprzewodowy przycisk, który jest gotowy do użycia w niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Nie musisz się więc martwić o umiejscowienie nawet poza lokalizacją wewnętrzną.
.Sygnalizacja optyczna i wizualna
Przycisk i dzwonek wyposażone są w sygnalizację świetlną. Twoi goście zawsze będą mieli pewność, że dzwonek działa niezawodnie. Dzięki temu nie przegapisz przybycia żadnego gościa.
Chcesz od czasu do czasu przyciszyć melodię dzwonka, ale nie chcesz przegapić powiadomienia o nadchodzącym gościu? W przypadku dzwonka do drzwi EMOS P5705 nie stanowi to problemu. Po prostu ustaw, czy chcesz dźwięk, optykę czy oba jednocześnie.
Dźwięk dzwonka osiąga przyjemne 75 dB, więc zawsze będziesz miał przybycie swoich gości pod pełną kontrolą.
Zasilanie jednostki bazowej i przycisku
Jednostka bazowa dzwonka jest gotowa do włożenia do gniazdka. Po zakupie dzwonka nie musisz martwić się o nic więcej i nie będziesz potrzebował regularnie wymieniać baterii w bazie.
Do prawidłowego działania przycisku dzwonka potrzebna jest bateria 3V CR2032, która znajduje się w zestawie.
Automatyczne parowanie
Kiedy kupujesz dzwonek do drzwi, nie ma skomplikowanej konfiguracji. Wystarczy sparować podstawę dzwonka z przyciskiem w kilka sekund. Wszystkie elementy sterujące są w pełni intuicyjne i poradzisz sobie z nimi nawet jeśli nie jesteś zbyt techniczny.
Zasięg przycisku do 60 m
Przycisk dzwonka do drzwi można umieścić przy drzwiach wejściowych, na bramie, a nawet na ogrodzeniu. Wystarczy, że dzwonek będzie znajdował się maximum 60 m od podstawy dzwonka.
Dzwonek P5705 odpowiada Ci pod każdym względem, ale chciałbyś mieć więcej niż jeden przycisk? Nie ma problemu. Do dzwonka można dodać przycisk dodatkowy P5723T. Dodatkowo dzwonek jest również kompatybilny z przyciskami P5712 i P5723. Możesz połączyć urządzenie z maksymalnie ośmioma przyciskami jednocześnie.
Parametry
| Marka | EMOS |
|---|---|
| Główny kod zamówienia | P5705 |
| Kod produktu | 3402005000 |
| EAN | 8595025363589 |
| zasilanie jednostki głównej | 230 V AC |
|---|---|
| zasilanie przycisku | 1× 3 V CR2032 (w zestawie) |
| zasięg max. | 60 m |
| funkcje specjalne | nie |
| sygnalizacja optyczna w przycisku | tak |
|---|---|
| sygnalizacja optyczna w dzwonku | tak |
| możliwość dodania kolejnego przycisku | tak, max. 8 |
| dodatkowy przycisk (wymienny) | P5723T |
| regulacja głośności | nie |
| maksymalna głośność dzwonienia | 75 dB |
| ilość melodii | 1 |
| ilość odbiorników w komplecie | 1 szt. |
| ilość przycisków w komplecie | 1 szt. |
| kolor | biały |
| sposób parowania | automatyczne – self-learning |
| wodoodporny przycisk | IP44 |
| podłączenie przycisku | bezprzewodowe |
| częstotliwość | 433 MHz |
| opakowanie | 1 szt., blister |
| wymiary dzwonku | 73 × 65 × 120 mm |
| wymiary przycisk dodzwonka | 23 × 93 × 34 mm |
| obsługiwany OS | – |
| kompatybilność | – |
| protokół | – |
| sterowanie za pomocą asystentów głosowych | nie |
| komunikacja głosowa | nie |
| powiadomienia do aplikacji mobilnej | nie |
| języki aplikacji | – |
| materiał instalacyjny | – |
| pozostałe funkcje | – |
| seria | – |
Opinie o produkcie , 100%, 10 z 10
(100%)-
100%PrzetłumaczonoJaroslavZamówione 1 sie 2025
-
100%PrzetłumaczonoTomášZamówione 12 kwi 2025Dobry stosunek jakości do ceny.
-
100%PrzetłumaczonoMildaZamówione 6 kwi 2025Jestem zadowolony. Szybkość dostawy była idealna.
-
100%PrzetłumaczonoservisZamówione 23 mar 2025
-
100%PrzetłumaczonoJan SýkoraZamówione 15 gru 2024Szybkość i niezawodność.
-
100%PrzetłumaczonoP. DóraZamówione 29 lip 2024Łatwy w instalacji, działa dobrze.
-
100%PrzetłumaczonoMilušeZamówione 4 maj 2024Wszystko w idealnym porządku 👌
-
100%PrzetłumaczonoFrantišekZamówione 24 kwi 2024Absolutna.satysfakcja doskonały sklep 👍👍👍
-
100%PrzetłumaczonoPetrZamówione 4 kwi 2024To drugi identyczny dzwonek do drzwi, który kupiłem, jestem z nich zadowolony, ale przycisk musi być przynajmniej częściowo zakryty przed deszczem, gdy woda dostanie się do środka, to koniec. Zawsze zaklejam górę taśmą winylową. Zaletą jest to, że nie potrzeba baterii do stacji. Dobry stosunek ceny do wydajności
-
100%PrzetłumaczonoHonzaZamówione 24 mar 2024100%
-
100%PrzetłumaczonoMirekZamówione 24 sty 2024Dużo muzyki za niewielkie pieniądze. Dziękuję
-
50%PrzetłumaczonoKarelZamówione 11 lis 2023Już pierwsze zdanie instrukcji jest mylące, cytuję: "odkręcić śrubkę znajdującą się w dolnej części przycisku za pomocą odpowiedniego śrubokręta". Dla Twojej informacji, nie ma tam żadnej śrubki. I co z tego? Najlepiej otwieraczem do puszek! Zastąpiłeś śrubkę plastikowym języczkiem, co jest totalną bzdurą. Po kilku mroźnych dniach będzie nie do wyjęcia, plastik się starzeje, twardnieje. Polecam powrót do sprawdzonej technologii. Nie proszę o opłatę za to ulepszenie, jest darmowe, jestem zwolennikiem waszej firmy, KarelReakcja sklepu
Dzień dobry,
Dziękujemy za opinię, którą przekazaliśmy do działu produktu.
> -
90%PrzetłumaczonoJanaZamówione 10 wrz 2023
-
90%PrzetłumaczonoJosefZamówione 12 sie 2023Dobry produkt
-
80%PrzetłumaczonoLubomirZamówione 22 cze 2023Zadowolenie, jak na razie wszystko działa jak należy.
-
100%PrzetłumaczonoVladimír MajtánZamówione 23 maj 2023Zadowolenie
-
100%PrzetłumaczonoLeopoldZamówione 14 maj 2023Działa tak, jak powinien
-
100%PrzetłumaczonoMichalZamówione 26 mar 2023Produkt wysokiej jakości, szybkość dostawy, komunikacja ze sklepem jest świetna
-
100%PrzetłumaczonoAnonimZamówione 15 mar 2023Doskonale, nie ma problemu.
-
100%PrzetłumaczonoZbyněkZamówione 1 lut 2023Działa doskonale i głośno
-
100%PrzetłumaczonoLukáš TothZamówione 22 wrz 2022Idealny
-
100%PrzetłumaczonoMarie KopeckáZamówione 27 kwi 2021Witam, jestem w pełni zadowolony zarówno z zakupu jak i produktu, który służy mi w 100%, dziękuję.
Dokumenty do pobrania
FAQ – częste pytania
Urządzenie odbiorcze można kupić tylko jako kompletny zestaw z przyciskiem. Do aktualnie używanego przycisku można sparować nowy odbiornik.
.Szczegółowa procedura znajduje się w dziale instrukcji: Rozpoczęcie działalności
.Przyciski posiadają diodę LED, która miga podczas dzwonienia.
Nie posiadają stałego podświetlenia.
.Przycisk wykorzystuje technologię elektromagnetycznej konwersji modułu, aby wydobyć energię wewnątrz przycisku, gdzie konwersja modułu przekształca energię prasy w energię elektryczną. We wszystkich dzwonkach bezprzewodowych sygnał pomiędzy przyciskiem a odbiornikiem (dzwonkiem do drzwi) jest przesyłany za pomocą fal radiowych. Energia elektryczna do dzwonienia jest generowana przez indukcję elektromagnetyczną, gdy przycisk jest wciśnięty.
Naciśnięcie przycisku generuje wystarczającą ilość energii, aby wysłać sygnał do dzwonka do drzwi.
Dzwonek bezprzewodowy do drzwi P5705
Główne linki
- PROMOCJE
- Dostawa i płatności
- CENTRUM POMOCY
Informacja
- Odstąpienie od umowy
- Regulamin sklepu Emos
- Reklamacja produktu
- Stacjonarne SKLEPY PARTNERSKIE
- Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny.
- Compliance commitment