Gniazdo natynkowe + wył.schodowy IP44 szaro-czarne
W magazynie
25 maj 2026 U Ciebie
31,00
zł
Informacje dot. bezpieczeństwa produktów:
Osoba odpowiedzialna w EU
Parametry
Opinie o produkcie
Dokumenty do pobrania
Parametry
| Marka | EMOS |
|---|---|
| Główny kod zamówienia | A1397.4 |
| Kod produktu | 1950011205 |
| EAN | 8592920090237 |
| produkt | kombinacja przełącznika nr 6 i pojedynczego gniazda ze stykiem ochronnym i pokrywą |
|---|---|
| kolor | szaro-czarny |
| sposób montażu | na ścianę |
| stopień ochrony | IP44 |
| rodzaj | podwójne wodoodporne - 1× gniazdo + 1× przełącznik |
|---|---|
| design | FRENCH |
| napięcie | gniazdo 250 V~/16 A max.; przełącznik 250V~, 10AX |
| opakowanie | 1 szt., woreczek PE |
| wysokość | 92 mm |
| szerokość | 127 mm |
| głębokość | 55 mm |
Opinie o produkcie , 100%, 10 z 10
Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony.
Więcej tutaj.
Ocena produktu *
(wpisując większą liczbę gwiazdek, wyrażasz większe zadowolenie z produktu).
Dokumenty do pobrania
Dokumenty i pliki dostępne do pobrania
Gniazdo natynkowe + wył.schodowy IP44 szaro-czarne
1/8
Gniazdo natynkowe + wył.schodowy IP44 szaro-czarne