Gniazdo przeciwprzepięciowe 918J
Radzimy dokupić
Opis produktu
Skuteczna ochrona przeciwprzepięciowa, która zabezpieczy Twoją elektronikę przed niebezpiecznymi udarami prądowymi i przepięciami.
Parametry
| Marka | EMOS |
|---|---|
| Główny kod zamówienia | P53893 |
| Kod produktu | 1909010000 |
| EAN | 8595025362988 |
| długość | bezpośrednio do gniazdka |
|---|---|
| ilość gniazd | 1× 2P + PE |
| kolor | biały |
| napięcie znamionowe | 250 V~, 50 Hz |
|---|---|
| bezpiecznik | nie dotyczy |
| ochrona tel. / fax / DSL | tak, RJ45, RJ11 (100 Mb/s) |
| przesłony torów prądowych | tak |
| maksymalne obciążenie | 16 A max. |
| ochrona przed przeciążeniem | nie |
| absorpcja energii | 918 J (L-N, L-PE, PE-N) |
| gwarancja | 50 000 € |
| czas reakcji | <1 ns |
| poziom ochrony Up | 775 V |
| ochrona przewodu antenowego | nie |
| filtr EMI/RFI | tak |
| wskaźnik przepięcia | tak |
| maksymalne obciążenie | 3 680 W |
| wskaźnik podłączenia | nie |
| zakres częstotliwości | 150 kHz–100 MHz |
| wyjście USB | nie |
| tłumienie | do 40 dB |
| żyła | nie dotyczy |
| udar próbny U0c | 6 kV |
| wymiary | 75 × 65 × 100 mm |
| opakowanie | 1 szt., blister |
Opinie o produkcie , 100%, 10 z 10
(100%)-
100%PrzetłumaczonoAlena DopitovaZamówione 10 sty 2026Duża satysfakcja
-
100%PrzetłumaczonoMajkaZamówione 9 wrz 2025
-
90%PrzetłumaczonoPeterZamówione 8 wrz 2025Działa zarówno na dsl, jak i ethernet, w porównaniu z ochroną UPS, która nie działała na dsl (wbudowana ochrona na dsl i ethernet w UPS). + bezpłatna wysyłka i szybka dostawa :-)
-
60%PrzetłumaczonoMartinZamówione 4 wrz 2025Miałem nadzieję, że gniazdo odfiltruje impulsy, które lodówka wytwarza, gdy włącza się kompresor, ale niestety nie ma na nie wpływu. Dlatego zwróciłem produkt w ciągu 14 dni.
-
90%PrzetłumaczonoStanislavZamówione 1 wrz 2025To działa.
-
100%PrzetłumaczonoMichalZamówione 24 sie 2025
-
100%PrzetłumaczonoVladimírZamówione 31 lip 2025Spełnił oczekiwania, chroniąc elektronikę w pralce.
-
100%PrzetłumaczonoJosefZamówione 28 cze 2025Jakość, działa na1.
-
100%PrzetłumaczonoPeterZamówione 1 maj 2025
-
100%PrzetłumaczonoRastislavZamówione 20 mar 2025
-
100%PrzetłumaczonoJiříZamówione 1 mar 2025Nie miałem jeszcze okazji zauważyć żadnych zmian i prawdopodobnie nigdy ich nie zauważę, ponieważ nie mam 6 zmysłów do odbierania skoków napięcia. Jednak w sieci jest ich trochę, ponieważ dwa z moich odtwarzaczy wideo przestały działać. Polecam więc zakup tego produktu.
-
100%PrzetłumaczonoAnonimZamówione 16 gru 2024
-
100%PrzetłumaczonoVáclavZamówione 16 gru 2024
-
100%PrzetłumaczonoPeterZamówione 20 paź 2024
-
100%PrzetłumaczonoLuboš K.Zamówione 7 sie 2024Niezawodny pomocnik do ochrony elektroniki
-
100%PrzetłumaczonoMilošZamówione 4 lip 2024Działa bez zarzutu
-
100%PrzetłumaczonoJiříZamówione 21 maj 2024W 100% przetestowany podczas burzy
-
80%PrzetłumaczonoStanislavZamówione 22 lut 2024Mam już jedno zabezpieczenie przeciwprzepięciowe, chroni ono bojler, a drugie będzie odpowiedzialne za zamrażarkę. Po zeszłorocznych problemach z systemem, gdzie montowali go kilka razy w krótkim odstępie czasu, padł silnik w mojej zamrażarce.
-
100%PrzetłumaczonoDušanZamówione 26 sty 2024Jakość, prace
-
100%PrzetłumaczonoJaroslavZamówione 23 kwi 2023
-
100%PrzetłumaczonoPetrZamówione 11 kwi 2023Działa bez problemu, wysoka jakość wykonania.
Dokumenty do pobrania
FAQ – częste pytania
Na górze znajduje się wskaźnik LED z napisem "protection", który świeci się w normalnym stanie. Jeśli nie świeci, to ochronnik przeciwprzepięciowy jest już niesprawny i należy go wymienić. Warystor znajdujący się wewnątrz jest już zużyty lub przepuścił większy pik niż ten, na który warystor jest przeznaczony.
Ten produkt nie może być podłączony w celu ochrony przeciwprzepięciowej do urządzeń termicznych (piekarnik/płyta grzewcza itp.) lub lodówek. Produkt służy jako zabezpieczenie przeciwprzepięciowe dla komputera lub telewizora.
.Gniazda nie są przelotowe.
.Jedno wyjście to RJ45, a drugie to RJ11 (telefoniczne). Jeżeli chcemy zabezpieczyć również internet lub linię telefoniczną to należy podłączyć przewód wejściowy do ochronnika przepięciowego, a następnie z wyjścia (OUT) idzie kabel do routera.
.Gniazdo przeciwprzepięciowe 918J
Główne linki
- PROMOCJE
- Dostawa i płatności
- CENTRUM POMOCY
Informacja
- Odstąpienie od umowy
- Regulamin sklepu Emos
- Reklamacja produktu
- Stacjonarne SKLEPY PARTNERSKIE
- Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny.
- Compliance commitment