Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj zniżki 12 zł na pierwszy zakup

GoSmart Detektor dymu TS380C-HW z Wi-Fi

Symbol P56500S
Bezpłatna dostawa od 30,00 zł
dla wszystkich sposobów wysyłki
W magazynie
17 lip 2024 U Ciebie
130,00
Opis

Rozszerzony opis

Bezpieczeństwo na wyciągnięcie ręki

Chcesz mieć kontrolę nad bezpieczeństwem swojego domu, nawet gdy jesteś poza nim? Dzięki naszemu inteligentnemu czujnikowi dymu możesz uzyskać przegląd swojego domu z dowolnego miejsca na świecie. Nie musisz martwić się o to, czy wszystko jest w porządku w domu, gdy jesteś poza nim. Ten produkt jest idealnym towarzyszem dla każdego nowoczesnego i bezpiecznego domu, który natychmiast powiadomi Cię o wczesnym wykryciu dymu za pomocą alertów bezpośrednio na Twoje urządzenie mobilne lub tablet.

Jeśli czujnik wykryje pożar, może automatycznie aktywować inne funkcje bezpieczeństwa w Twoim domu. Na przykład może zaciągnąć rolety, otworzyć drzwi garażowe lub okna i oświetlić drogę ewakuacyjną, aby zapewnić jak najwięcej czasu i możliwości bezpiecznej ucieczki. A jeśli wolisz obsługę ręczną, wystarczy nacisnąć przycisk na telefonie lub tablecie, aby aktywować wybraną scenę bezpieczeństwa.

Przekaż bezpieczeństwo swojego domu w ręce naszego inteligentnego czujnika dymu o minimalistycznym designie i praktycznym zasilaniu bateryjnym. Ciesz się spokojniejszym życiem i niezawodną ochroną swojego domu.

Głośne i niezawodne ostrzeżenie o niebezpieczeństwie

Nasz inteligentny czujnik dymu jest wyposażony nie tylko w alarm optyczny, ale także dźwiękowy, aby zapewnić maksymalną uwagę w przypadku niebezpieczeństwa. Głośny sygnał alarmowy o natężeniu 85 dB natychmiast powiadomi o możliwym niebezpieczeństwie. Ten sygnał dźwiękowy jest wystarczająco głośny, aby szybko zaalarmować wszystkich mieszkańców domu i umożliwić im szybką ewakuację.

A dzięki długiej żywotności tego produktu wynoszącej 10 lat, możesz mieć pewność, że będzie on niezawodnie chronił Cię przez długi czas bez konieczności częstej wymiany.

A dzięki długiej żywotności wynoszącej 10 lat, możesz mieć pewność, że będzie on niezawodnie chronił Cię przez długi czas bez konieczności częstej wymiany.

Zawsze gotowy do działania

Jak zapewnić, że czujnik będzie w stanie zareagować w każdych okolicznościach, dając Ci absolutną kontrolę nad Twoją własnością? Zaletą jest specjalny system, który zapobiega montażowi urządzenia bez baterii. Dzięki temu czujnik jest zawsze gotowy do zapewnienia maksymalnej ochrony. Inteligentny system poinformuje Cię również, gdy urządzenie zbliża się do końca okresu eksploatacji. Dzięki alarmom wizualnym i dźwiękowym, poinformuje Cię, że nadszedł czas na wymianę urządzenia, aby zachować jego pełną funkcjonalność i niezawodność.

Dzięki trwałości produktu do 10 lat, nie musisz myśleć o częstej wymianie czujnika. Możesz liczyć na to, że nasz inteligentny czujnik dymu zapewni Ci długotrwałą ochronę, jednocześnie oszczędzając pieniądze i czas.

Design pasujący do Twojego wnętrza

Dzięki naszemu inteligentnemu czujnikowi dymu zyskujesz nie tylko doskonałą funkcjonalność, ale także świetny design, który pasuje do każdego wnętrza. Bez względu na styl Twojego domu, minimalistyczny design zapewnia elegancką i dyskretną funkcję, która nie zakłóci estetyki Twojej przestrzeni.

Ponadto jest wyposażony w wygodne zasilanie bateryjne, co oznacza, że można go zainstalować praktycznie wszędzie, niezależnie od dostępnego zasilania. Detektor jest zasilany dwiema bateriami AA o żywotności do 2 lat. Co więcej, sam detektor informuje o konieczności wymiany baterii, dzięki czemu nie musisz martwić się o ich stan.

Prosta instalacja i protokół WiFi

Podłączenie i instalacja naszego inteligentnego czujnika dymu nie może być prostsza. Po prostu sparuj urządzenie z aplikacją i możesz przystąpić do instalacji bez obaw. Czujnik zapewnia opcję instalacji na ścianie lub suficie, zapewniając elastyczność w jego umieszczeniu.

Aby zapewnić bezproblemową łączność, czujnik wykorzystuje połączenie za pośrednictwem domowej sieci WiFi, która jest powszechnie dostępna w większości domów. Umożliwia to łatwe sterowanie i monitorowanie czujnika za pomocą aplikacji na urządzeniu mobilnym, zapewniając maksymalną wygodę i kontrolę nad bezpieczeństwem domu.

Integracja z EMOS GoSmart i TUYA

Stwórz swój własny inteligentny dom z EMOS GoSmart i innymi inteligentnymi urządzeniami kompatybilnymi z TUYA.Podłącz poszczególne urządzenia, skonfiguruj automatyzację ich działań i kontroluj je zdalnie za pomocą w pełni zlokalizowanej i intuicyjnej aplikacji mobilnej.

Pozwól swojemu domowi zadbać o siebie i daj sobie więcej czasu dla swoich bliskich i zainteresowań.

.

Parowanie z EMOS GoSmart

Parametry

Parametry

Marka EMOS
Główny kod zamówienia P56500S
Kod produktu 2104103000
EAN 8592920122143
typ detekcji detektor dymu
możliwość podłączenia następnych detektorów nie dotyczy
zasięg modułu nie dotyczy
głośność sygnalizacji >85 dB w odległości 3 m
stopień ochrony IP20
zasilanie 2× 1,5 V AA, w zestawie
pamięć alarmów nie dotyczy
temperatura pracy 0 °C do 40 °C
wilgotność robocza 0–93 %
częstotliwość 2,4 GHz Wi-Fi
typ instalacji montaż na ścianę albo wolnostojący
typ sygnalizacji optyczna i dźwiękowa
przeznaczone do typu nie dotyczy
żywotność 10 lat
temperatura alarmowa
obsługiwany OS Android, iOS
kompatybilność EMOS GoSmart,Tuya,Lidl,Smartlife otwarty system
protokół Wi-Fi
sterowanie za pomocą asystentów głosowych nie
powiadomienia do aplikacji mobilnej tak
pozostałe funkcje
języki aplikacji EN, CZ, SK, PL, DE, HU, SI, FR, + 60 innych języków
wymiary 38 × 120 × 120 mm
opakowanie 1 szt., pudełko
Opinie o produkcie

Opinie o produkcie

Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony. Więcej tutaj.
Dokumenty do pobrania