Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj zniżki 12 zł na pierwszy zakup

GoSmart Detektor zalania P56000S ZigBee

Symbol P56000S
Bezpłatna dostawa od 30,00 zł
dla wszystkich sposobów wysyłki
W magazynie
17 lip 2024 U Ciebie
115,00
Opis

Rozszerzony opis

Chroń swój dom przed zalaniem

Chcesz chronić swój dom przed niespodziewanym zalaniem? Dzięki naszemu inteligentnemu detektorowi zalania wodą P56000S możesz zapobiec takim nieprzyjemnym sytuacjom. Niezależnie od tego, gdzie jesteś i co robisz, zostaniesz powiadomiony wiadomością na swoim urządzeniu mobilnym, gdy dojdzie do wycieku wody, dzięki czemu możesz natychmiast podjąć działania, aby zapobiec uszkodzeniom. Alarmy dźwiękowe i wizualne, aby powiadomić osoby znajdujące się w pobliżu o problemie.

Co jest najlepsze? Detektor jest zasilany tylko jedną baterią, więc nie musisz się martwić o skomplikowane podłączenie do zasilania. W połączeniu z eleganckim wyglądem i wysoką niezawodnością, inteligentny wykrywacz zalania pozwala chronić swój dom i mienie sąsiadów.

 

 

 

 

 

 

 

.

Nie przegapisz niczego

Jedną z największych zalet inteligentnego detektora zalania P56000S jest możliwość otrzymywania powiadomień o zalaniu w czasie rzeczywistym bezpośrednio na urządzenie mobilne. Daje to możliwość podjęcia natychmiastowych działań, które mogą mieć ogromny wpływ na zminimalizowanie szkód.

Detektor jest również wyposażony w alarmy optyczne i dźwiękowe, które niezawodnie ostrzegają osoby znajdujące się w pobliżu niechcianego wycieku wody. Dzięki głośnemu alarmowi 85 dB nie umknie on Twojej uwadze.

Elegancki i niezawodny strażnik

Elegancki detektor wycieków wody P56000S został zaprojektowany tak, aby spełnić więcej niż tylko wymagania dotyczące funkcjonalności. Dzięki kompaktowym rozmiarom i eleganckiemu wzornictwu, szczególnie dobrze nadaje się do łazienek, kuchni i pomieszczeń technicznych, gdzie niezawodnie monitoruje przepełnienia wanny, wycieki z pralki, wycieki ze zmywarki, pęknięcia grzejników i podobne nieprzyjemne sytuacje. Staje się eleganckim i dyskretnym stróżem, który zapobiega uszkodzeniom w Twoim domu.

Dzięki żywotności do 10 lat, możesz polegać na jego nieskazitelnej funkcjonalności przez długi czas.

Do każdej przestrzeni

Inteligentny detektor zalania P56000S jest zasilany pojedynczą baterią 3V CR2, dzięki czemu można go umieścić w dowolnym miejscu w domu, niezależnie od dostępności gniazdka elektrycznego.

Detektor jest wyposażony w inteligentny system, który ostrzega o konieczności wymiany baterii. Zawsze możesz mieć pewność, że będzie niezawodnie chronić Twoją własność i jest w pełni funkcjonalny.

Ochrona w kilka minut

Martwisz się skomplikowaną instalacją? Instalacja nie może być prostsza! Detektor zalania P56000S wystarczy rozpakować, włożyć baterię, podłączyć do bramy Zigbee i sparować z aplikacją mobilną EMOS GoSmart, dostępną zarówno dla systemu Android, jak i iOS. Żadnych skomplikowanych konfiguracji ani długiego oczekiwania.

Integracja z EMOS GoSmart i TUYA

Stwórz swój własny inteligentny dom z EMOS GoSmart i innymi inteligentnymi urządzeniami kompatybilnymi z TUYA. Połącz poszczególne urządzenia, skonfiguruj automatyzację ich działań i steruj nimi zdalnie za pomocą w pełni zlokalizowanej i intuicyjnej aplikacji mobilnej.

Pozwól swojemu domowi zadbać o siebie i daj sobie więcej czasu dla swoich bliskich i zainteresowań.

Parowanie z EMOS GoSmart

Parametry

Parametry

Marka EMOS
Główny kod zamówienia P56000S
Kod produktu 2104104000
EAN 8592920122136
typ detekcji detektor wycieku wody
możliwość podłączenia następnych detektorów nie dotyczy
zasięg modułu nie dotyczy
głośność sygnalizacji >85 dB w odległości 1 m
stopień ochrony IP65
zasilanie 1× 3 V CR2, w zestawie
pamięć alarmów tak
temperatura pracy no 5 °C do 38 °C
wilgotność robocza ≤80 % bez kondensacji
częstotliwość Zigbee 3.0
typ instalacji wolnostojący
typ sygnalizacji optyczna i dźwiękowa
przeznaczone do typu nie dotyczy
żywotność 10 lat
temperatura alarmowa
obsługiwany OS Android, iOS
kompatybilność EMOS GoSmart,Tuya,Lidl,Smartlife otwarty system
protokół Zigbee 3.0
sterowanie za pomocą asystentów głosowych nie
powiadomienia do aplikacji mobilnej tak
pozostałe funkcje
języki aplikacji EN, CZ, SK, PL, DE, HU, SI, FR, + 60 innych języków
wymiary 18 × 75 × 75 mm
opakowanie 1 szt., pudełko
Opinie o produkcie

Opinie o produkcie

Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony. Więcej tutaj.
Dokumenty do pobrania