GoSmart Moduł rolety IP-2121CZ, ZigBee, 1-kanałowy
Rozszerzony opis
Smart living jest jeszcze bardziej przystępne
Stwórz swój własny inteligentny dom z inteligentnymi urządzeniami EMOS GoSmart i innymi urządzeniami kompatybilnymi z TUYA. Podłącz poszczególne produkty, ustaw automatyzację ich działań i steruj nimi zdalnie za pomocą w pełni zlokalizowanej i intuicyjnej aplikacji mobilnej.
Zamień swój przełącznik w inteligentny
- Moduł do zdalnego sterowania roletami, żaluzjami lub roletami zewnętrznymi
- Szerokie możliwości automatyzacji
- Podłączenia innych urządzeń w systemie EMOS GoSmart: 14pt;">Szerokie możliwości automatyzacji i połączenia z innymi urządzeniami w systemie EMOS GoSmart
- Dodatkowe funkcje: Tworzenie scen, grupowanie urządzeń, timer, udostępnianie rodzinie
- Aplikacja mobilna EMOS GoSmart dla systemów Android i iOS w ponad 60 językach
- Kompatybilny z asystentami głosowymi Google Assistant i Amazon Alexa
- Oferuje również przełączniki, ściemniacze i moduły garażowe
Prosta instalacja
- Łatwa instalacja we wszystkich powszechnych typach puszek instalacyjnych
- Moduł można instalować w różnych miejscach, np. pod płytą kartonowo-gipsową, w suficie...
- Podłączenie przełącznika wymaga obecności przewodu zerowego N w punkcie połączenia
- Parowanie i sterowanie modułem za pomocą niestandardowej aplikacji poprzez bramkę Zigbee(brak w zestawie)
Inteligentny moduł można połączyć z innymi urządzeniami w domu (zegary, światła, czujniki drzwi, okien, ogrzewania). Po sparowaniu z aplikacją mobilną EMOS GoSmart można automatyzować, tworzyć scenariusze i planować czasy dla poszczególnych urządzeń. Na przykład zaplanować budzenie poprzez zaciągnięcie rolet lub automatycznie przyciemnić okna w zaplanowanym czasie pod Twoją nieobecność. Stwórz inteligentny dom, który dostosuje się do Twoich potrzeb.
Kontroluj za pomocą aplikacji
Podłącz moduł do bramy ZigBee i sparuj go z aplikacją mobilną EMOS GoSmart, dostępną dla OS Android i iOS. Ponieważ moduły są stale zasilane, działają one również jako rozszerzacz sygnału Zigbee, umożliwiając zarządzanie coraz większą liczbą urządzeń ZigBee w jednej sieci.
Schemat okablowania
Możesz wybrać sterowanie jednym lub dwoma oddzielnymi kanałami. W ten sposób możesz wybrać odpowiedni typ w zależności od przełącznika, który chcesz przekonwertować na inteligentny (pojedynczy przełącznik lub podwójny przełącznik).
>Moduł 1-kanałowy
Parametry
| Marka | EMOS |
|---|---|
| Główny kod zamówienia | H5109 |
| Kod produktu | 3069051090 |
| EAN | 8592920125908 |
| produkt | moduł rolety IP |
|---|---|
| kompatybilność | EMOS GoSmart,Tuya,Lidl,Smartlife otwarty system |
| protokół | Zigbee 3.0 |
| obsługiwany OS | Android, iOS |
| łączność | ZigBee 2,4 GHz |
|---|---|
| maksymalna liczba podłączonych urządzeń | – |
| sterowanie za pomocą asystentów głosowych | tak |
| parowanie | automatyczny, manualny |
| języki aplikacji | EN, CZ, SK, PL, DE, HU, SI, FR + 60 innych języków |
| szerokość | 40 mm |
| głębokość | 18 mm |
| wysokość | 40 mm |
| waga | 30 g |
| zastosowanie | wewnętrzne |
| liczba przycisków sterujących | 1 |
| zasilanie | 230 V~/50 Hz, max. 0,3 W |
| zasilacz w zestawie | – |
| opakowanie | 1 szt., papierowe pudełko |