Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj zniżki 12 zł na pierwszy zakup
Strona główna Bezpieczeństwo domu Akcesoria GoSmart GoSmart Przełącznik scen IP-2002ZW, ZigBee 3.0, dwuprzyciskowy

GoSmart Przełącznik scen IP-2002ZW, ZigBee 3.0, dwuprzyciskowy

Symbol H5012
Bezpłatna dostawa od 30,00 zł
dla wszystkich sposobów wysyłki
W magazynie
19 cze 2024 U Ciebie
137,00
Opis

Rozszerzony opis

Steruj wygodnie

Steruj wieloma domowymi urządzeniami elektrycznymi lub oświetleniem jednocześnie za pomocą przenośnego kontrolera scen ZigBee IP-2002ZW. Dzięki temu zaawansowanemu typowi kontrolera można ustawić inną funkcję (scenę) dla każdego przycisku, a następnie aktywować ją po prostu naciskając przycisk. Zamierzasz obejrzeć film wieczorem? Za naciśnięciem jednego przycisku można jednocześnie zamknąć rolety, przyciemnić światła w pokoju i wyłączyć działającą klimatyzację.

Ponadto każdy przycisk rozpoznaje trzy pozycje - standardowe pojedyncze dotknięcie, podwójne dotknięcie lub dłuższe przytrzymanie. Daje to w sumie 6 kombinacji do skonfigurowania i wygodnego sterowania domem.

 

Do 6 scen dla Twojego komfortu

Jak zautomatyzować powtarzalne czynności domowe i cieszyć się większym komfortem? Z kontrolerem scen IP-2002ZW to proste, a znajdziesz dziesiątki sytuacji, w których z powodzeniem można go wykorzystać.

  • Idziesz spać? Naciśnij jeden przycisk, aby wyłączyć wszystkie światła w pokoju, zamknąć rolety i ustawić termostat na komfortową temperaturę dla spokojnego snu.
  • Idziesz do pracy? Naciśnij jeden przycisk, aby wyłączyć światła w domu, aktywować czujniki bezpieczeństwa i kamery, aby obserwować go za Ciebie i uruchomić automatyczne blokowanie zamka drzwi po wybranym czasie.
  • Chcesz obejrzeć film? Naciśnij jeden przycisk, aby włączyć dekoracyjne oświetlenie w salonie, wyłączyć główne światła i zamknąć rolety, aby zapewnić nieprzerwaną rozrywkę. 

Wszystkie ustawienia i zarządzanie odbywa się za pośrednictwem inteligentnej aplikacji EMOS GoSmart na telefonie, która jest dostępna zarówno dla telefonów komórkowych z systemem Android, jak i iOS.

Niezawodna komunikacja z protokołem ZigBee

Sterownik scen IP-2002ZW można połączyć z innymi urządzeniami inteligentnego domu wykorzystując bramkę ZigBee podłączoną do domowej sieci WIFI. Użyj aplikacji mobilnej EMOS GoSmart, aby skonfigurować poszczególne sceny.

Urządzenia komunikują się ze sobą za pomocą nowoczesnego protokołu ZigBee, który znany jest z wysokiego poziomu bezpieczeństwa i stabilności. Możesz więc liczyć na to, że Twoje inteligentne urządzenia zawsze będą działać płynnie i będą chronione przed atakami hakerów.

Dzięki wysokiej wydajności i niskiemu zużyciu energii protokołu ZigBee, bateria CR2430 zasilająca kontroler będzie działać przez długi czas i eliminuje potrzebę skomplikowanych połączeń z siecią energetyczną.

Integracja z EMOS GoSmart i TUYA

Stwórz swój własny inteligentny dom z EMOS GoSmart i innymi inteligentnymi urządzeniami kompatybilnymi z platformą TUYA. Połącz poszczególne urządzenia, skonfiguruj automatyzację ich działań i steruj nimi zdalnie za pomocą w pełni zlokalizowanej i intuicyjnej aplikacji mobilnej.

Pozwól swojemu domowi zadbać o siebie i daj sobie więcej czasu dla swoich bliskich i zainteresowań.

Parametry

Parametry

Marka EMOS
Główny kod zamówienia H5012
Kod produktu 3069050120
EAN 8592920121474
produkt inteligentny przełącznik scen IP
kompatybilność EMOS GoSmart,Tuya,Lidl,Smartlife otwarty system
protokół Zigbee 3.0
obsługiwany OS Android, iOS
łączność ZigBee 2,4 GHz
maksymalna liczba podłączonych urządzeń
sterowanie za pomocą asystentów głosowych nie
parowanie automatyczny, manualny
języki aplikacji EN, CZ, SK, PL, DE, HU, SI, FR + 60 innych języków
szerokość 86 mm
głębokość 86 mm
wysokość 13 mm
waga
zastosowanie automatyzacja
liczba przycisków sterujących 2
zasilanie CR 2430 3 V
zasilacz w zestawie nie
opakowanie 1 szt., pudełko
Opinie o produkcie

Opinie o produkcie

Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony. Więcej tutaj.
Dokumenty do pobrania