Lampa biurkowa LED AMY, ładowalna
Bezpłatna dostawa od 30,00 zł
dla wszystkich sposobów wysyłki
W magazynie
6 maj 2026 U Ciebie
51,25 zł
15% rabat
W koszyku wpisz kod: ANTENY
60,30
zł
Informacje dot. bezpieczeństwa produktów:
Osoba odpowiedzialna w EU
Opis





Parametry
Opinie o produkcie
Dokumenty do pobrania
Rozszerzony opis
Twoje światło, Twój styl
Lampa stołowa to świetny dodatek do każdego biurka lub szafki nocnej. Zapewni oświetlenie, którego potrzebujesz podczas czytania, pisania, pracy lub nauki.
Lampa stołowa AMY
Odkryj idealne połączenie elegancji i funkcjonalności dzięki naszej lampie stołowej AMY. Oferuje nie tylko stylowy biały design z imitacją skóry, ale także szereg praktycznych funkcji, które sprawiają, że jest idealnym dodatkiem do biurka lub stolika nocnego.
>Obsługa za pomocą jednego przycisku
Sterowanie lampą jest niezwykle proste dzięki jednemu przyciskowi, który umożliwia łatwe przełączanie między wszystkimi funkcjami. Nie musisz martwić się o skomplikowane ustawienia lub znalezienie właściwego przycisku - wszystko jest intuicyjne i dostępne.
>Parametry
| Marka | EMOS |
|---|---|
| Główny kod zamówienia | Z7631 |
| Kod produktu | 1538198000 |
| EAN | 8592920137697 |
| ściemnianie | tak |
|---|---|
| zintegrowany akumulator | tak |
| kolor | biały |
| strumień świetlny | 200 lm |
| barwa światła | ciepła/neutralna/zimna biel |
| moc | 6 W |
|---|---|
| port USB | nie |
| zasilacz w zestawie | nie |
| typ zasilania | USB |
| zasilanie | USB |
| chip LED | SMD |
| długość przewodu | 1,2 m |
| klasa energetyczna | – |
| indeks oddawania barw (CRI) | Ra >80 |
| wskaźnik starzenia się | 0,96 |
| stopień ochrony | IP20 |
| materiał | tworzywo ABS |
| maks. obciążenie | 6 W |
| napięcie | 3,7 V |
| zawartość rtęci | – |
| trzonek (mocowanie żarówki) | – |
| ilość LED | – |
| ilość cykli włącz\wyłącz | – |
| szybkość rozruchu do 100 % | – |
| temperatura barwowa | 3 000–6 500 K |
| współczynnik mocy | – |
| żywotność | – |
| wymiary | 250 × 240 mm |
| opakowanie | 1 szt., pudełko |
| klasa energetyczna (od 1.9.2021) | – |
Opinie o produkcie
(70%)
Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony.
Więcej tutaj.
Ocena produktu *
(wpisując większą liczbę gwiazdek, wyrażasz większe zadowolenie z produktu).
Dokumenty do pobrania
Dokumenty i pliki dostępne do pobrania
Lampa biurkowa LED AMY, ładowalna
1/23