Lampa biurkowa LED CHASE czarna
🏷️ budżet
Wybierz wariant
kolor
W magazynie
25 maj 2026 U Ciebie
165,00
zł
Informacje dot. bezpieczeństwa produktów:
Osoba odpowiedzialna w EU
Parametry
Opinie o produkcie
Dokumenty do pobrania
Parametry
| Marka | EMOS |
|---|---|
| Główny kod zamówienia | Z7619B |
| Kod produktu | 1538182000 |
| EAN | 8592920112984 |
| ściemnianie | tak |
|---|---|
| zintegrowany akumulator | nie |
| kolor | czarny |
| strumień świetlny | 450 lm |
| barwa światła | ciepła/neutralna/zimna biel |
| moc | 7,2 W |
|---|---|
| port USB | nie |
| zasilacz w zestawie | tak |
| typ zasilania | sieć |
| zasilanie | 12 V/500 mA |
| chip LED | SMD |
| długość przewodu | 1,5 m |
| klasa energetyczna | – |
| indeks oddawania barw (CRI) | Ra >80 |
| wskaźnik starzenia się | – |
| stopień ochrony | IP20 |
| materiał | tworzywo |
| maks. obciążenie | – |
| napięcie | 100–240 V |
| zawartość rtęci | <0 mg |
| trzonek (mocowanie żarówki) | – |
| ilość LED | – |
| ilość cykli włącz\wyłącz | – |
| szybkość rozruchu do 100 % | – |
| temperatura barwowa | 2 700/4 000/6 500 K |
| współczynnik mocy | – |
| żywotność | 30 000 godzin |
| wymiary | 370 × 340 mm |
| opakowanie | 1 szt., pudełko |
| klasa energetyczna (od 1.9.2021) | – |
Opinie o produkcie , 90%, 9 z 10
Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony.
Więcej tutaj.
Ocena produktu *
(wpisując większą liczbę gwiazdek, wyrażasz większe zadowolenie z produktu).
Dokumenty do pobrania
Dokumenty i pliki dostępne do pobrania
Lampa biurkowa LED CHASE czarna
1/26
Lampa biurkowa LED CHASE czarna