Lampa biurkowa LED MOLLY biała
Rozszerzony opis
Twoje światło, Twój styl
Lampa biurkowa jest doskonałym dodatkiem do każdego biurka lub stolika nocnego. Zapewni oświetlenie, którego potrzebujesz podczas czytania, pisania, pracy lub nauki.
Lampa MOLLY
Przedstawiamy naszą lampę biurkową MOLLY. Ta lampa ma prostą konstrukcję i jest bardzo łatwa w użyciu, co doceni każdy użytkownik. Dzięki stabilnej konstrukcji nie musisz się martwić, że lampa się przewróci. Lampa ma błyszczący design, który nada Twojemu miejscu pracy nowoczesny wygląd. Dzięki doskonałemu strumieniowi świetlnemu do 650 lm, zapewni wystarczającą ilość światła do każdej aktywności.
Lampa oferuje możliwość ciągłego ściemniania. Dzięki temu można ustawić idealne natężenie światła do swoich potrzeb. Regulowane ramię lampy pozwala skierować światło dokładnie tam, gdzie jest ono potrzebne. Lampa jest dostępna w dwóch kolorach - białym i czarnym. Każdy może więc wybrać wariant, który najlepiej pasuje do jego stylu. Dla bezpieczeństwa użytkownika lampa ma zaokrąglone krawędzie, aby zminimalizować ryzyko obrażeń.
Parametry
| Marka | EMOS |
|---|---|
| Główny kod zamówienia | Z7638W |
| Kod produktu | 1538200800 |
| EAN | 8592920137895 |
| ściemnianie | tak |
|---|---|
| zintegrowany akumulator | nie |
| kolor | biały |
| strumień świetlny | 650 lm |
| barwa światła | ciepła/neutralna/zimna biel |
| moc | 12 W |
|---|---|
| port USB | nie |
| zasilacz w zestawie | tak |
| typ zasilania | sieć |
| zasilanie | 10 V/1 A |
| chip LED | SMD |
| długość przewodu | 1,5 m |
| klasa energetyczna | – |
| indeks oddawania barw (CRI) | Ra >80 |
| wskaźnik starzenia się | 0,96 |
| stopień ochrony | IP20 |
| materiał | tworzywo ABS |
| maks. obciążenie | 12 W |
| napięcie | 220–240 V |
| zawartość rtęci | – |
| trzonek (mocowanie żarówki) | – |
| ilość LED | – |
| ilość cykli włącz\wyłącz | – |
| szybkość rozruchu do 100 % | – |
| temperatura barwowa | 3 000/4 000/6 500 K |
| współczynnik mocy | – |
| żywotność | – |
| wymiary | 30 cm |
| opakowanie | 1 szt., pudełko |
| klasa energetyczna (od 1.9.2021) | – |