Lampa biurkowa LED MOLLY czarna
Rozszerzony opis
Twoje światło, Twój styl
Lampa biurkowa jest doskonałym dodatkiem do każdego biurka lub stolika nocnego. Zapewni oświetlenie, którego potrzebujesz podczas czytania, pisania, pracy lub nauki.
Lampa biurkowa MOLLY
Przedstawiamy Państwu naszą lampę MOLLY. Lampa ta ma prostą konstrukcję i jest bardzo łatwa w obsłudze, co doceni każdy użytkownik. Dzięki stabilnej konstrukcji nie musisz się martwić, że lampa się przewróci. Lampa posiada błyszczący design, który nada Twojemu miejscu pracy nowoczesnego wyglądu. Moc do 650 lm zapewni wystarczającą ilość światła do każdej aktywności.
Lampa oferuje możliwość płynnego ściemniania, pozwalając na ustawienie idealnego natężenia światła do własnych potrzeb. Regulowane ramię lampy pozwala na skierowanie światła dokładnie tam, gdzie go potrzebujesz. Lampa jest dostępna w dwóch kolorach - białym i czarnym. Każdy może więc wybrać wersję, która najlepiej pasuje do jego stylu. Dla bezpieczeństwa użytkownika lampa posiada zaokrąglone krawędzie, aby zminimalizować ryzyko obrażeń.
Parametry
| Marka | EMOS |
|---|---|
| Główny kod zamówienia | Z7638B |
| Kod produktu | 1538200700 |
| EAN | 8592920137871 |
| ściemnianie | tak |
|---|---|
| zintegrowany akumulator | nie |
| kolor | czarny |
| strumień świetlny | 650 lm |
| barwa światła | ciepła/neutralna/zimna biel |
| moc | 12 W |
|---|---|
| port USB | nie |
| zasilacz w zestawie | tak |
| typ zasilania | sieć |
| zasilanie | 10 V/1 A |
| chip LED | SMD |
| długość przewodu | 1,5 m |
| klasa energetyczna | – |
| indeks oddawania barw (CRI) | Ra >80 |
| wskaźnik starzenia się | 0,96 |
| stopień ochrony | IP20 |
| materiał | tworzywo ABS |
| maks. obciążenie | 12 W |
| napięcie | 220–240 V |
| zawartość rtęci | – |
| trzonek (mocowanie żarówki) | – |
| ilość LED | – |
| ilość cykli włącz\wyłącz | – |
| szybkość rozruchu do 100 % | – |
| temperatura barwowa | 3 000/4 000/6 500 K |
| współczynnik mocy | – |
| żywotność | – |
| wymiary | 30 cm |
| opakowanie | 1 szt., pudełko |
| klasa energetyczna (od 1.9.2021) | – |