Lampa biurkowa LED OSCAR czarna
Rozszerzony opis
Twoje światło, Twój styl
Lampa sbiurkowa jest doskonałym dodatkiem do każdego biurka lub stolika nocnego. Zapewni oświetlenie, którego potrzebujesz podczas czytania, pisania, pracy lub nauki.
Lampa OSCAR
Prezentujemy naszą lampę OSCAR, która łączy nowoczesną technologię z eleganckim wyglądem. Lampa posiada elegancki matowy design, który pasuje do każdego wnętrza. Ponadto oferuje możliwość bezprzewodowego ładowania urządzeń elektronicznych dla Twojej wygody.
Dzięki płynnemu ściemnianiu możesz dostosować idealne natężenie światła do swoich potrzeb, niezależnie od tego, czy pracujesz, czytasz czy odpoczywasz. Elastyczne ramię lampy pozwala skierować światło dokładnie tam, gdzie jest potrzebne. Lampa dostępna jest w dwóch kolorach - białym i czarnym. Możesz więc wybrać kolor, który najlepiej pasuje do Twojego wnętrza.
Parametry
| Marka | EMOS |
|---|---|
| Główny kod zamówienia | Z7637B |
| Kod produktu | 1538200500 |
| EAN | 8592920137857 |
| ściemnianie | tak |
|---|---|
| zintegrowany akumulator | nie |
| kolor | czarny |
| strumień świetlny | 360 lm |
| barwa światła | ciepła/neutralna/zimna biel |
| moc | 5,5 W |
|---|---|
| port USB | nie |
| zasilacz w zestawie | tak |
| typ zasilania | sieć |
| zasilanie | 12 V/2 A |
| chip LED | SMD |
| długość przewodu | 1,5 m |
| klasa energetyczna | – |
| indeks oddawania barw (CRI) | Ra > 90 |
| wskaźnik starzenia się | 0,96 |
| stopień ochrony | IP20 |
| materiał | tworzywo ABS |
| maks. obciążenie | 5,5 W |
| napięcie | 220–240 V |
| zawartość rtęci | – |
| trzonek (mocowanie żarówki) | – |
| ilość LED | – |
| ilość cykli włącz\wyłącz | – |
| szybkość rozruchu do 100 % | – |
| temperatura barwowa | 3 000/4 000/5 700 K |
| współczynnik mocy | – |
| żywotność | – |
| wymiary | 30 cm |
| opakowanie | 1 szt., pudełko |
| klasa energetyczna (od 1.9.2021) | – |