Lampa biurkowa LED SOPHIE, ładowalna, biała
Symbol Z7635W
Bezpłatna dostawa od 30,00 zł
dla wszystkich sposobów wysyłki
Wybierz wariant
kolor
W magazynie
18 maj 2026 U Ciebie
153,00
zł
Informacje dot. bezpieczeństwa produktów:
Osoba odpowiedzialna w EU
Opis




Parametry
Opinie o produkcie
Dokumenty do pobrania
Rozszerzony opis
Twoje światło, Twój styl
Lampa stołowa jest doskonałym dodatkiem do każdego biurka lub stolika nocnego. Zapewni oświetlenie, którego potrzebujesz podczas czytania, pisania, pracy lub nauki.
Lampa stołowa SOPHIE
Odkryj idealne połączenie elegancji i funkcjonalności dzięki naszej lampie stołowej SOPHIE. Stylowy matowy biały design i opcja ściemniania tworzą idealną atmosferę na każdym biurku lub stoliku nocnym. Lampa posiada 4 różne mocowania, które pozwalają na szeroki zakres zastosowań. Sprawia to, że lampa jest niezwykle wszechstronna w każdym środowisku.
Pakiet zawiera 4 różne mocowania z silnym magnesem:
- przegub ramienia z regulacją wysokości ułatwia dostosowanie idealnej wysokości lampy, a antypoślizgowa podkładka na zewnątrz podstawy chroni lampę przed zarysowaniem i przesuwaniem się po stole.
- wiszący pasek na rękę umożliwiający używanie lampy jako samodzielnej lampy ręcznej.
- praktyczny klips pozwala na łatwe przymocowanie lampy np. do półki.
- przedłużka z grubą powłoką klejącą umożliwiająca używanie lampy jako oświetlenia ściennego.
Parametry
| Marka | EMOS |
|---|---|
| Główny kod zamówienia | Z7635W |
| Kod produktu | 1538200200 |
| EAN | 8592920137772 |
| ściemnianie | tak |
|---|---|
| zintegrowany akumulator | tak |
| kolor | biały |
| strumień świetlny | 200 lm |
| barwa światła | neutralna biel |
| moc | 4,2 W |
|---|---|
| port USB | tak |
| zasilacz w zestawie | tak |
| typ zasilania | USB |
| zasilanie | USB |
| chip LED | SMD |
| długość przewodu | 1,5 m |
| klasa energetyczna | – |
| indeks oddawania barw (CRI) | Ra >80 |
| wskaźnik starzenia się | 0,96 |
| stopień ochrony | IP20 |
| materiał | tworzywo ABS |
| maks. obciążenie | 2,5 W |
| napięcie | 3,7 V |
| zawartość rtęci | – |
| trzonek (mocowanie żarówki) | – |
| ilość LED | – |
| ilość cykli włącz\wyłącz | – |
| szybkość rozruchu do 100 % | – |
| temperatura barwowa | 4 000 K |
| współczynnik mocy | – |
| żywotność | – |
| wymiary | 400 × 110 mm |
| opakowanie | 1 szt., pudełko |
| klasa energetyczna (od 1.9.2021) | – |
Opinie o produkcie
Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony.
Więcej tutaj.
Ocena produktu *
(wpisując większą liczbę gwiazdek, wyrażasz większe zadowolenie z produktu).
Dokumenty do pobrania
Dokumenty i pliki dostępne do pobrania
Lampa biurkowa LED SOPHIE, ładowalna, biała
1/26