Lampa stołowa LED Garden GRACE, IP44, ładowalna, NW
Rozszerzony opis
Twoje światło, Twój styl
Lampa stołowa jest doskonałym dodatkiem do każdego biurka lub stolika. Zapewni oświetlenie, którego potrzebujesz podczas czytania, pisania, pracy lub nauki.
Lampa stołowa GRACE
Odkryj idealne połączenie elegancji i funkcjonalności dzięki naszej lampie stołowej GRACE. Stylowy czarny design i opcja ściemniania tworzą idealną atmosferę na każdym biurku lub stoliku. Solidna konstrukcja o doskonałej stabilności gwarantuje bezpieczne i niezawodne oświetlenie domu. Wodoodporność sprawia, że lampa ta jest idealna do użytku na zewnątrz, na przykład na werandzie.
Sterowanie jednym przyciskiem
Lampa jest niezwykle łatwa do sterowania za pomocą jednego przycisku. Ułatwia to przełączanie między wszystkimi funkcjami. Nie musisz więc martwić się o skomplikowane ustawienia lub znalezienie odpowiedniego przycisku - wszystko jest intuicyjne i łatwo dostępne.
Parametry
| Marka | EMOS |
|---|---|
| Główny kod zamówienia | Z7634 |
| Kod produktu | 1538200000 |
| EAN | 8592920137734 |
| ściemnianie | tak |
|---|---|
| zintegrowany akumulator | tak |
| kolor | czarny |
| strumień świetlny | 80 lm |
| barwa światła | neutralna biel |
| moc | 4,2 W |
|---|---|
| port USB | tak |
| zasilacz w zestawie | tak |
| typ zasilania | USB |
| zasilanie | USB |
| chip LED | SMD |
| długość przewodu | 1,5 m |
| klasa energetyczna | – |
| indeks oddawania barw (CRI) | Ra >80 |
| wskaźnik starzenia się | 0,96 |
| stopień ochrony | IP44 |
| materiał | tworzywo + metal |
| maks. obciążenie | 2,5 W |
| napięcie | 5 V |
| zawartość rtęci | – |
| trzonek (mocowanie żarówki) | – |
| ilość LED | – |
| ilość cykli włącz\wyłącz | – |
| szybkość rozruchu do 100 % | – |
| temperatura barwowa | 4 000 K |
| współczynnik mocy | – |
| żywotność | – |
| wymiary | 350 × 130 mm |
| opakowanie | 1 szt., pudełko |
| klasa energetyczna (od 1.9.2021) | – |