Lampka nocna 4× LED 3× AAA, 15 lm, biała, 2 sztuki
Symbol P3327
Bezpłatna dostawa od 30,00 zł
dla wszystkich sposobów wysyłki
W magazynie
6 maj 2026 U Ciebie
28,05 zł
15% rabat
W koszyku wpisz kod: ANTENY
33,00
zł
Informacje dot. bezpieczeństwa produktów:
Osoba odpowiedzialna w EU
Opis

Parametry
Opinie o produkcie
Dokumenty do pobrania
Rozszerzony opis
Noc bez zmartwień
Szukasz prostego i skutecznego sposobu na oświetlenie korytarza, pokoju dziecięcego lub sypialni w nocy? Ta lampka nocna LED jest idealnym rozwiązaniem. Dzięki kompaktowej konstrukcji, łatwej instalacji za pomocą samoprzylepnej taśmy 3M i zasilaniu bateryjnemu można ją umieścić w dowolnym miejscu – bez konieczności ingerencji w instalację elektryczną.
Dzięki strumieniowi świetlnemu 15 lumenów i zasięgowi świecenia do 3 metrów tworzy przyjemną atmosferę i nie oślepia. Idealna do pokoi dziecięcych, sypialni, korytarzy, szaf lub toalet.
Właściwości
- Ciepłe białe światło zapewnia przyjemne i nieoślepiające oświetlenie
- Dzięki zasięgowi światła do 3 metrów nadaje się do sypialni, pokoi dziecięcych lub korytarzy
- Prosta instalacja za pomocą dołączonej naklejki 3M – bez wiercenia i narzędzi
- Zasilanie 3 bateriami AAA – niezależność od gniazdek
- Odporność na uderzenia – idealne również do pokoi dziecięcych
Parametry
| Marka | EMOS |
|---|---|
| Główny kod zamówienia | P3327 |
| Kod produktu | 1440043100 |
| EAN | 8592920152508 |
| zasilanie | 3× 1,5 V AAA |
|---|---|
| czujnik ruchu | nie |
| źródło światła | 4× LED |
| maksymalny strumień świetlny | 15 lm |
|---|---|
| maks. zasięg | 3 m |
| barwa światła | ciepła biel |
| wyłącznik | tak |
| automatyczne włączenie/wyłączenie | nie |
| tryby | on/off |
| opóźnienie czasowe | – |
| czujnik zmierzchu | nie |
| maks. wyjście 1× USB | – |
| maks. wyjście razem | – |
| obracanie | – |
| ochrona przed przeciążeniem, przepięciem i zwarciem | – |
| ilość wyjść USB | – |
| moc | – |
| wymiary | 71 × 24 mm |
| opakowanie | 2 szt., blister papierowy |
Opinie o produkcie
(40%)
Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony.
Więcej tutaj.
Ocena produktu *
(wpisując większą liczbę gwiazdek, wyrażasz większe zadowolenie z produktu).
Dokumenty do pobrania
Dokumenty i pliki dostępne do pobrania
Lampka nocna 4× LED 3× AAA, 15 lm, biała, 2 sztuki
1/11