Latarka czołowa LED, 500 lm, Li-Ion 800 mAh ładowalna
Symbol P3544
Bezpłatna dostawa od 30,00 zł
dla wszystkich sposobów wysyłki
W magazynie
19 maj 2026 U Ciebie
122,00
zł
Informacje dot. bezpieczeństwa produktów:
Osoba odpowiedzialna w EU
Parametry
Opinie o produkcie
Dokumenty do pobrania
Parametry
| Marka | EMOS |
|---|---|
| Główny kod zamówienia | P3544 |
| Kod produktu | 1441361900 |
| EAN | 8592920153574 |
| maksymalny strumień świetlny | 500 lm |
|---|---|
| ładowalna | tak |
| maks. zasięg | 120 m |
| zasilanie | Li-Ion |
| źródło światła | LED |
|---|---|
| wodoodporna | nie |
| czas świecenia | 1–4 godz. |
| kąt świecenia | 20° |
| zasięg | LED 100 % – 120 m, LED 50 % – 60 m |
| typ zasilania | 800 mAh/3,7 V |
| odblaskowy pasek | tak |
| zoom | nie |
| ilość trybów świecenia | 2 |
| tryby | LED 100 %, LED 50% |
| waga | 60 g |
| typ złącza | USB-C |
| funkcje | funkcja ochrony baterii |
| baterie wchodzą w skład kompletu | tak |
| czas ładowania | – |
| czas świecenia detal | LED 100 % – 1 godz., LED 50 % – 4 godz. |
| kolor | – |
| wskaźnik ładowania LED | tak |
| wskaźnik LED stanu akumulatora | tak |
| materiał | metal |
| odporność na uderzenia | tak |
| wyposażenie | kabel USB-C |
| strumień świetlny | LED 100 % – 500 lm, LED 50 % – 200 lm |
| wyposażenie | klips, magnes |
| Marka | EMOS |
| okres gwarancyjny | 2 lata |
| wymiary | 80 × 29 × 30 mm |
| opakowanie | 1 szt., papierowe pudełko |
Opinie o produkcie
Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony.
Więcej tutaj.
Ocena produktu *
(wpisując większą liczbę gwiazdek, wyrażasz większe zadowolenie z produktu).
Dokumenty do pobrania
Dokumenty i pliki dostępne do pobrania
Latarka czołowa LED, 500 lm, Li-Ion 800 mAh ładowalna
1/25