Liniowy wzmacniacz antenowy 20 dB
W magazynie
27 maj 2026 U Ciebie
31,02 zł
15% rabat
W koszyku wpisz kod: ANTENY
36,50
zł
Informacje dot. bezpieczeństwa produktów:
Osoba odpowiedzialna w EU
Radzimy dokupić
Pomiń slider produktów
430,00
zł
W magazynie
40,71 zł
z kodem:
ANTENY
47,90
zł
W magazynie
11,00
zł
W magazynie
15,00
zł
W magazynie
144,50 zł
z kodem:
ANTENY
170,00
zł
W magazynie
135,15 zł
z kodem:
ANTENY
159,00
zł
W magazynie
272,00 zł
z kodem:
ANTENY
320,00
zł
W magazynie
Opis
Parametry
Opinie o produkcie
7 opinie
Dokumenty do pobrania
FAQ – częste pytania
Opis produktu
Ekranowany wzmacniacz liniowy AMP-20 przeznaczony do wzmocnienia sygnałów w paśmie UHF 470–790 ze wzmocnieniem 20 dB.Wzmacniacz znajduje się w metalowym pudełku, dzięki czemu minimalizuje zakłócenia zewnętrzne i jest zakończony konektorami F. Wzmacniacz jest zasilany napięciem 5–12 V.
Parametry
| Marka | EMOS |
|---|---|
| Główny kod zamówienia | J5709 |
| Kod produktu | 2508000810 |
| EAN | 8592920040942 |
| produkt | ekranowany wzmacniacz liniowy |
|---|---|
| wejścia | złącze F |
| zakres częstotliwości | 470–790 MHz |
| wzmocnienie | 20 dB |
| poziom szumów | <2,0 dB |
| zasilanie | 5–12 V DC, 65 mA |
| izolacja między wejściami | nie dotyczy |
| złącza | złącze F |
| maksymalny poziom sygnału na wyjściu | 104 dBµV |
| ilość wejść | 1 |
| ilość wyjść | 1 |
| pasmo tłumienia | 790–2 200 MHz |
| tłumienie w paśmie | nie dotyczy |
| przejście dla zasilania wzmacniaczy | nie |
| regulacja zysku | nie |
| rozstaw otworów | nie dotyczy |
| stopień ochrony | IP45 |
| wymiary | 20 × 42 mm |
| LTE filtr | tak |
| opakowanie | 1 szt., zawieszka |
|---|---|
| filtr 5G | nie |
Opinie o produkcie , 70%, 7 z 10
(70%)-
60%PrzetłumaczonoLadislavZamówione 6 cze 2025Kupiłem 2 sztuki w ciągu ostatniego miesiąca. Jeden super. Podłączony bezpośrednio do anteny z filtrem LTE Sygnał i jakość 100% Drugi nie działa. Sygnał ,,0!
-
10%PrzetłumaczonoKamilZamówione 7 kwi 2025Wzmacniacz zamontowany na antenie EMOS PROFI EM-P127 i zasilany przez przełącznik EMOS J58133 działał przez 20 minut, po czym odszedł na wieczne łowy. Biorąc pod uwagę cenę przesyłki, nie opłaca się nawet wysyłać go do reklamacji :-(.
-
10%PrzetłumaczonoAnonimZamówione 30 mar 2025Podłączyłem go zgodnie z instrukcją, wypróbowałem kilka innych opcji okablowania i w ogóle nie działał. Sygnał wynosił 0.
-
100%PrzetłumaczonoMilanZamówione 3 lut 2025
-
100%PrzetłumaczonoPeterZamówione 29 wrz 2024Kupiony dla wzmocnienia sygnału, zadziałał. Trnava Północ, odbiór z oddalonego o 120 km Brna - Kojál, na pasywnej Iskrze P-47 N Triplex jakość i siła sygnału zmieniała się w zależności od pogody, 10-20/100. Po zainstalowaniu AMP-20 i stabilizowanego zasilacza Emos, podłączonego zgodnie z instrukcją, jakość sygnału 100/100 i siła 50/100. Odbiór bez dropoutów. Szkoda lokalnych Rosjan na częstotliwościach CZ MUX, miałbym pełną ofertę.
-
80%PrzetłumaczonoTomášZamówione 22 gru 2022Problem z utratą siły sygnału rozwiązany (dłuższy przewód od anteny) - po zainstalowaniu tego wzmacniacza tuż przed wejściem TV - wszystko idealnie w porządku i funkcjonalne.
-
80%PrzetłumaczonoAnonimZamówione 30 maj 2022
Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony.
Więcej tutaj.
Ocena produktu *
(wpisując większą liczbę gwiazdek, wyrażasz większe zadowolenie z produktu).
Dokumenty do pobrania
Dokumenty i pliki dostępne do pobrania
FAQ – częste pytania
Stosowany jest tylko do profesjonalnego montażu na większych odległościach po dokładnym pomiarze.
Stosowany jest tylko do profesjonalnego montażu na większych odległościach po dokładnym pomiarze.
Do przedwzmacniacza potrzebujesz zasilacza J5810.
Jeśli chciałbyś zasilić 5V, potrzebujesz J5710. Posiada on zasilanie 5-12V. Jednak dopiero po dokładnym pomiarze jakości sygnału, najlepiej przez lokalną specjalistyczną firmę, aby uniknąć przesycenia sygnału.
Wzmacniacz powinien być zawsze umieszczony jak najbliżej anteny, ponieważ wzmacnia on również szumy w przypadku słabego sygnału, który zawsze jest najmniejszy przy antenie.
.
"Tak, to jest możliwe. Wolty są ważne. Wzmacniacz będzie "wysysał" prąd w miarę potrzeb. Generalnie na adapterze powinna być większa wartość mAh niż na urządzeniu."
Liniowy wzmacniacz antenowy 20 dB
1/6
Liniowy wzmacniacz antenowy 20 dB
Główne linki
- PROMOCJE
- Dostawa i płatności
- CENTRUM POMOCY
Informacja
- Odstąpienie od umowy
- Regulamin sklepu Emos
- Reklamacja produktu
- Stacjonarne SKLEPY PARTNERSKIE
- Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny.
- Compliance commitment
Obsługa klienta