Liniowy wzmacniacz antenowy 30 dB
Radzimy dokupić
Opis produktu
Ekranowany wzmacniacz liniowy AMP-30 przeznaczony do wzmocnienia sygnałów w UHF paśmie 470–790 ze wzmocnieniem 30 dB.Wzmacniacz znajduje się w metalowym pudełku, dzięki czemu minimalizuje zakłócenia zewnętrzne i jest zakończony konektorami F. Wzmacniacz jest zasilany napięciem 5–12 V.
Parametry
| Marka | EMOS |
|---|---|
| Główny kod zamówienia | J5710 |
| Kod produktu | 2508000900 |
| EAN | 8592920040966 |
| produkt | ekranowany wzmacniacz liniowy |
|---|---|
| wejścia | złącze F |
| zakres częstotliwości | 470–790 MHz |
| wzmocnienie | 30 dB |
| poziom szumów | <2,0 dB |
| zasilanie | 5–12 V DC, 65 mA |
| izolacja między wejściami | nie dotyczy |
| złącza | złącze F |
| maksymalny poziom sygnału na wyjściu | 104 dBµV |
| ilość wejść | 1 |
| ilość wyjść | 1 |
| pasmo tłumienia | 790–2 200 MHz |
| tłumienie w paśmie | nie dotyczy |
| przejście dla zasilania wzmacniaczy | nie |
| regulacja zysku | nie dotyczy |
| rozstaw otworów | nie dotyczy |
| stopień ochrony | IP45 |
| wymiary | 20 × 42 mm |
| LTE filtr | tak |
| opakowanie | 1 szt., zawieszka |
|---|---|
| filtr 5G | nie |
Opinie o produkcie , 80%, 8 z 10
(80%)-
100%PrzetłumaczonoLadislavZamówione 24 kwi 2026Ładny, solidny i działa niezawodnie. Szkoda, że na waszej stronie nie znalazłem polecanego przez was zasilacza BEN-712A
-
100%PrzetłumaczonoEndjiZamówione 4 mar 2026
-
100%PrzetłumaczonoTiborZamówione 25 paź 2025
-
100%PrzetłumaczonoJiříZamówione 9 cze 2025Ok Uwaga na LTE , 5G DVB-T2 jest w zakresie od 470 do 694 MHz (kanały od 21 do 48)
-
90%GucioZamówione 13 sie 2024Wszystko jak najlepsze. Bardzo dobre wzmocnienie.
-
10%PrzetłumaczonoEvžaZamówione 16 gru 2023Nie polecam, ze wzmacniaczem nadal brak sygnału, bez wzmacniacza przynajmniej niektóre programy działają. Był używany bezpośrednio przy antenie, nie poszedł.
-
10%PrzetłumaczonoIvo ZZamówione 4 gru 2022Nie działa. Próbowałem zarówno na antenie zewnętrznej, jak i wewnętrznej.Reakcja sklepu
Odbiornik należy instalować wyłącznie w obszarach o bardzo słabym sygnale i tylko w połączeniu z anteną pasywną. Prawidłowa instalacja wymaga specjalistycznej wiedzy i może być skomplikowana bez użycia technik pomiarowych.
-
100%PrzetłumaczonoAnonimZamówione 12 paź 2022
-
100%PrzetłumaczonoAnonimZamówione 18 lip 2022
-
100%PrzetłumaczonoStanislavZamówione 14 lut 2022W porządku, żadnych problemów
-
80%PrzetłumaczonoJiříZamówione 4 sty 2022Działa, musi być podłączony jak najbliżej anteny
-
10%PrzetłumaczonojirkaZamówione 19 kwi 2021Nie działa, nie ma sygnału. Testowane na trzech telewizorach.Reakcja sklepu
Odbiornik należy instalować wyłącznie w obszarach o bardzo słabym sygnale i tylko w połączeniu z anteną pasywną. Prawidłowa instalacja wymaga specjalistycznej wiedzy i może być skomplikowana bez użycia technik pomiarowych.
Dokumenty do pobrania
FAQ – częste pytania
Do przedwzmacniacza potrzebujesz zasilacza J5810.
Jeśli chciałbyś zasilić 5V, potrzebujesz J5710. Posiada on zasilanie 5-12V. Jednak dopiero po dokładnym pomiarze jakości sygnału, najlepiej przez lokalną specjalistyczną firmę, aby uniknąć przesycenia sygnału.
Wzmacniacz powinien być zawsze umieszczony jak najbliżej anteny, ponieważ wzmacnia on również szumy w przypadku słabego sygnału, który zawsze jest najmniejszy przy antenie.
.Liniowy wzmacniacz antenowy 30 dB
Główne linki
- PROMOCJE
- Dostawa i płatności
- CENTRUM POMOCY
Informacja
- Odstąpienie od umowy
- Regulamin sklepu Emos
- Reklamacja produktu
- Stacjonarne SKLEPY PARTNERSKIE
- Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny.
- Compliance commitment