Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj zniżki 12 zł na pierwszy zakup
Strona główna Przedłużacze i gniazda Ochrona przeciwprzepięciowa Listwa przeciwprzepięciowa EMOS 900J, 4 gniazda 2m, biała

Listwa przeciwprzepięciowa EMOS 900J, 4 gniazda 2m, biała

Symbol P54012
Bezpłatna dostawa od 30,00 zł
dla wszystkich sposobów wysyłki
W magazynie
18 cze 2024 U Ciebie
157,00
Opis

Rozszerzony opis

Ochrona przeciwprzepięciowa 4Z/2M/B 900 J

Ochrona przeciwprzepięciowa oferuje dwie użyteczne funkcje - służy jako standardowy przedłużacz, a jednocześnie posiada funkcje zabezpieczające i chroni Twój drogi sprzęt elektroniczny przed awarią lub nieodwracalnym zniszczeniem. Dzięki wysokiej absorpcji energii 900 J, odfiltrowuje niebezpieczne przepięcia i skoki napięcia w sieci, które mogą wystąpić kilka razy dziennie. Przepięcia w sieci mogą spowodować, że nawet zwykły przełącznik lub silnik pralki będzie się wyłączał i włączał. Ten typ ochrony przeciwprzepięciowej polecamy na przykład do podłączenia komputera i związanych z nim komponentów. Dzięki wskaźnikowi zużycia i filtrowi EMI/RFI, stanie się on niezbędnym elementem Twojej ulubionej elektroniki.

Ochrona dla 4 gniazdek

Ochrona przeciwprzepięciowa zapewnia niezawodną ochronę 4 gniazd 2P+PE w przypadku klasycznego przepięcia sieciowego i radzi sobie również z przepięciem o wartości szczytowej 1,7 kV. Pochłania 900 J energii i chroni kosztowną elektronikę przed niebezpiecznymi przepięciami.

Kabel 2m i montaż na ścianie

Dzięki odpowiednio długiemu przewodowi możliwości zastosowania w domu lub biurze są naprawdę szerokie. Zaletą jest możliwość montażu na ścianie. Rozprowadzenie kabli można ukryć np. za meblami. Otrzymują Państwo idealne rozwiązanie pod względem bezpieczeństwa i wyglądu.

Wskaźnik zużycia

Wskaźnik LED poinformuje Cię w porę o konieczności wymiany urządzenia. Element półprzewodnikowy (warystor), który odbija skoki przepięć, po pewnym czasie użytkowania wysycha i traci swoją funkcjonalność. Dzięki wskaźnikowi możesz mieć pewność, że Twoja elektronika jest w 100% zabezpieczona. Kiedy zamierzasz kupić nowy? Około 3 do 5 lat, w zależności od intensywności użytkowania.

Filtr szumów EMI/RFI

Korzystaj w pełni ze swojego sprzętu elektronicznego i ciesz się ulubionymi filmami lub piękną muzyką bez rozpraszającego hałasu. Urządzenie wyposażone jest w filtr EMI/RFI, który zapobiega wahaniom sygnału, zapewniając doskonały obraz i dźwięk.

Ochrona dzieci przed porażeniem prądem elektrycznym

Ochrona przeciwprzepięciowa chroni nie tylko sprzęt elektroniczny, ale również Twoje ciekawskie dzieci przed ryzykiem porażenia prądem. Zabezpieczenie przed dziećmi składa się ze specjalnych klapek, które otwierają się tylko wtedy, gdy wywierasz równy nacisk na oba gniazda, a Twoje dziecko nie będzie w stanie tego zrobić podczas odkrywczej zabawy.

2 lata gwarancji i 50 000 EUR gwarancji

W przypadku uszkodzenia podłączonych urządzeń gwarantujemy pokrycie do 50.000 EUR. Otrzymują Państwo ustawową gwarancję na 2 lata.

Parametry

Parametry

Marka EMOS
Główny kod zamówienia P54012
Kod produktu 1909040200
EAN 8592920075081
długość 2 m
ilość gniazd 4× 2P + PE
kolor biały
napięcie znamionowe 230 V~, 50 Hz
bezpiecznik nie dotyczy
ochrona tel. / fax / DSL nie
przesłony torów prądowych tak
maksymalne obciążenie 16 A max.
ochrona przed przeciążeniem nie
absorpcja energii 900 J
gwarancja 50 000 €
czas reakcji <1 ns
poziom ochrony Up 1,7 kV (L/N-PE, L-N)
ochrona przewodu antenowego nie
filtr EMI/RFI tak
wskaźnik przepięcia tak
maksymalne obciążenie 3 680 W
wskaźnik podłączenia tak
zakres częstotliwości 150 kHz–100 MHz
wyjście USB nie
tłumienie do 40 dB
żyła H05VV-F3G 1,5 mm²
udar próbny U0c 6 kV
wymiary 342 × 66 × 50 mm
opakowanie 1 szt., pudełko
Opinie o produkcie

Opinie o produkcie

Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony. Więcej tutaj.
Dokumenty do pobrania

Dokumenty do pobrania