Listwa przeciwprzepięciowa EMOS (Acar) F5 5 gniazd 1,5m szar
Radzimy dokupić
Opis produktu
Skuteczna ochrona przeciwprzepięciowa, która zabezpieczy Twoją elektronikę przed niebezpiecznymi udarami prądowymi i przepięciami.
Parametry
| Marka | EMOS |
|---|---|
| Główny kod zamówienia | P53873 |
| Kod produktu | 1909050301 |
| EAN | 8595025385994 |
| długość | 1,5 m |
|---|---|
| ilość gniazd | 5× 2P + PE |
| kolor | szary |
| napięcie znamionowe | 250 V~, 50 Hz |
|---|---|
| bezpiecznik | bezpiecznik 10 A/250 V |
| ochrona tel. / fax / DSL | nie |
| przesłony torów prądowych | tak |
| maksymalne obciążenie | 10 A max. |
| ochrona przed przeciążeniem | tak |
| absorpcja energii | 150 J |
| gwarancja | 2 000 € |
| czas reakcji | <25 ns |
| poziom ochrony Up | 1,3 kV (L/N) |
| ochrona przewodu antenowego | nie |
| filtr EMI/RFI | nie |
| wskaźnik przepięcia | tak |
| maksymalne obciążenie | 2 300 W |
| wskaźnik podłączenia | nie |
| zakres częstotliwości | nie dotyczy |
| wyjście USB | nie |
| tłumienie | nie dotyczy |
| żyła | H05VV-F3G 1,0 mm² |
| udar próbny U0c | 4 kV |
| wymiary | 330 × 54 × 55 mm |
| opakowanie | 1 szt., pudełko |
Opinie o produkcie , 90%, 9 z 10
(90%)-
100%PrzetłumaczonoAnonimZamówione 4 kwi 2026
-
20%PrzetłumaczonoHynekZamówione 20 sie 2025Mam nadzieję, że będzie działać jak należy. Ale nie jestem zadowolony z nachylenia gniazd. Mam przejściówki do ładowania (dekoder, modem, wzmacniacz) i niestety nie da się ich położyć obok siebie. Tak więc do pięciogniazdowego przedłużacza ledwo mieszczą mi się 4 wtyczki (jedna klasyczna od telewizora), a jedna z nich dotyka wtyczki telewizora. Zastanawiam się nad jego zwrotem.
-
100%PrzetłumaczonoVojtechZamówione 17 sie 2025
-
100%PrzetłumaczonoAdamZamówione 13 gru 2024Spełnił on oczekiwania
-
100%PrzetłumaczonoAnonimZamówione 1 gru 2024Pełna satysfakcja. Zabezpieczyłem tym prepetem kilka urządzeń. Używam go od kilku lat. Duża satysfakcja.
-
100%PrzetłumaczonoAnonimZamówione 2 kwi 2023pełna satysfakcja
-
100%PrzetłumaczonoLeoZamówione 7 sty 2021Doskonałe przedłużenie, kabel do gniazda może być skierowany w dowolnym kierunku. Tak więc przełącznik jest pod ręką, a kable idą w drugą stronę.
Dokumenty do pobrania
FAQ – częste pytania
Ten bezpiecznik jest tylko dla sytuacji, gdy do gniazdek podłączone jest obciążenie większe niż 10A, wtedy ten bezpiecznik odcina zasilanie, a następnie musi być zresetowany.
Jeśli nie można go zadziałać, to wydaje się, że może być już uszkodzony. Bezpiecznik ten nie chroni już przed przepięciami w sieci.
Nowością w tym modelu F5 od około 2 lat jest wskaźnik warystora - elementu, który służy do filtrowania przepięć. Jeśli wskaźnik świeci na czerwono, to warystor jest sprawny i chroni przed przepięciami. Jeśli się nie świeci, to minął większy pik i należy wymienić ochronnik przeciwprzepięciowy, jeśli ma nadal chronić przed przepięciami. W przeciwnym razie może być nadal używany, ale nie będzie już chroniony przed przepięciami.
.Listwa przeciwprzepięciowa EMOS (Acar) F5 5 gniazd 1,5m szar
Główne linki
- PROMOCJE
- Dostawa i płatności
- CENTRUM POMOCY
Informacja
- Odstąpienie od umowy
- Regulamin sklepu Emos
- Reklamacja produktu
- Stacjonarne SKLEPY PARTNERSKIE
- Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny.
- Compliance commitment