Home Oświetlenie świąteczne i dekoracyjne Oświetlenie łączone Profi Oświetlenie łączone Profi - przedłużacz 10m, biały przewód, IP44

Oświetlenie łączone Profi - przedłużacz 10m, biały przewód, IP44

Symbol D2ZW01
Bezpłatna dostawa od 30,00 zł
dla wszystkich sposobów wysyłki
W magazynie
2 cze 2023 U Ciebie
35,50
Opis

Opis produktu

ZY2280

Rozszerzony opis

Oświetl każdą okazję!

W systemach CONNECT SYSTEM nieodzowne miejsce zajmują przedłużacze i rozgałęźniki. Możesz je wykorzystać w szczególności do prowadzenia zasilania do odległych miejsc, które planujesz oświetlić lub do rozgałęzienia zasilacza lub łańcuchów świetlnych LED w wielu kierunkach

.

Łatwe i szybkie połączenie

Chcesz zwiększyć długość zakupionego łańcucha lub połączyć go z przedłużaczem lub hubem? Zacząłeś urządzać swój dom lub wnętrze i planujesz po jakimś czasie rozbudować lub zmienić? Dzięki CONNECT SYSTEM STANDARD i PROFI, plastikowe zworki sprawiają, że jest to łatwe i szybkie!

.

CONNECT SYSTEM PROFI

System przyłączeniowy CONNECT SYSTEM PROFI dzięki stopniowi ochrony IP44 nadaje się do stosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Charakteryzuje się zwiększoną odpornością materiału oraz przedłużoną gwarancją do 3 lat.Wysokiej jakości przewody gumowe umożliwiają całoroczny montaż bez konieczności demontażu w każdych warunkach temperaturowych. Wybierz spośród standardowych łańcuchów, stepperów i klastrów. Z jednego zasilacza(A) podłączonego do przedłużaczy, rozgałęźników(B) i elementy świetlne LED(C) mogą zasilić do 500 lampek LED.

.

Prosta instalacja

Poszczególne elementy świetlne LED (C) systemu CONNECT SYSTEM w wersji STANDARD i PROFI można połączyć, połączyć oraz rozgałęzić i udekorować nawet w odległych miejscach za pomocą przedłużaczy i rozgałęźników (B). Dzięki stopniowej rozbudowie o kolejne elementy możliwe jest uzyskanie profesjonalnego i rozległego oświetlenia bez konieczności wysokiej inwestycji początkowej. Połączone ze sobą oświetlenie LED jest więc idealnym wyborem dla spektakularnych dekoracji zewnętrznych, gdzie konwencjonalne długości łańcuchów nie są wystarczające. Każdy może zainstalować system.

Krok 1: Rozpakowanie i przygotowanie

 

.

Krok 2: Instalacja

 

.

Krok 3: Ciesz się oświetleniem

.
Parametry

Parametry

Marka EMOS Lighting
Główny kod zamówienia D2ZW01
Kod produktu 1550025002
EAN 8592920094488
produkt przedłużacz
okres gwarancyjny 3 lata
timer nie
Ocena produktu

Ocena produktu

Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony. Więcej tutaj.
Pliki do pobrania

Pliki do pobrania

Dokumenty i pliki dostępne do pobrania