Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj zniżki 12 zł na pierwszy zakup
Strona główna Oświetlenie świąteczne i dekoracyjne Oświetlenie łączone Profi Oświetlenie łączone Profi - sople 50 LED 3m zimna biel, biały przewód, IP44

Oświetlenie łączone Profi - sople 50 LED 3m zimna biel, biały przewód, IP44

Symbol D2CC02
Bezpłatna dostawa od 30,00 zł
dla wszystkich sposobów wysyłki
Wybierz wariant
barwa światła
wymiary
kolor przewodów
W magazynie
23 maj 2024 U Ciebie
102,00
Opis

Opis produktu

ZY2158
12 godzin świecenia przez 10 dni będzie Cię kosztować tylko 0,38 PLN. Rozświetl swoje święta bez obaw o wysokie rachunki za prąd!

Rozszerzony opis

Oświetl każdą okazję!

Sople LED to jedno z "dwuwymiarowych" rozwiązań w zakresie łączenia oświetlenia. W przypadku tego oświetlenia kształtowego każdy opadający łańcuch lampek LED ma inną długość i tworzy wrażenie naturalnego stalaktytu. Łącząc tego typu łańcuchy można udekorować schody, poręcze, umieścić światła w oknach lub zawiesić na balkonach. Można też spróbować mniej tradycyjnego zastosowania tych łańcuchów i umieścić je na bramie, ogrodzeniu lub bramie. Lampy będą się również wyróżniać na tarczy domu. Łańcuchy możesz łączyć ze sobą i kombinować z innymi elementami świetlnymi LED CONNECT SYSTEM PROFI.

Z uwagi na zastosowanie nowoczesnych i energooszczędnych chipów LED, te systemy świetlne nie będą Cię kosztować finansowo i pomogą Ci stworzyć przytulną atmosferę przy wielu świątecznych okazjach.

.

Kolory na każde wydarzenie

LED  sople CONNECT SYSTEM PROFI dostępne są w długości 3 m i wysokości 0,4 m. Jeśli szukasz koloru, który najlepiej pasuje do zewnętrznej lub wewnętrznej części Twojego domu, możesz wybierać spośród ciepłej bieli, chłodnej bieli lub kombinacji kolorów z wieloma światłami LED na jednym łańcuchu.

Oprócz normalnego trybu oświetlenia, możesz również wybrać warianty migające i pulsujące dla stalaktytów. Kolory świateł na pulsujących stalaktytach zmieniają się stopniowo, natomiast na migających stalaktytach przejście kolorów jest natychmiastowe.

.

Łatwe i szybkie połączenie

Chcesz zwiększyć długość swojego łańcucha? Zacząłeś urządzać swój dom lub wnętrze i planujesz rozbudowę lub zmianę po jakimś czasie Z CONNECT SYSTEM PROFI jest to szybkie i łatwe! Dzięki plastikowym zworom można łatwo podłączyć dodatkowe łańcuchy do maksymalnej pojemności zasilacza.

.

CONNECT SYSTEM PROFI

System przyłączeniowy CONNECT SYSTEM PROFI dzięki stopniowi ochrony IP44 nadaje się do stosowania wewnątrz i na zewnątrz. Charakteryzuje się zwiększoną odpornością materiału oraz przedłużoną gwarancją do 3 lat. Wysokiej jakości przewody gumowe pozwalają na całoroczny montaż bez konieczności demontażu w każdych warunkach temperaturowych. Wybierz spośród standardowych łańcuchów, stalaktytów i klastrów. Z jednego zasilacza(A) podłączonego do przedłużaczy, rozgałęźników(B) i elementy świetlne LED(C) mogą zasilić do 500 lampek LED.

.

Prosta instalacja

Poszczególne elementy świetlne LED (C) systemu połączeń CONNECT SYSTEM PROFI można połączyć, połączyć oraz za pomocą przedłużaczy i rozgałęźników (B) rozgałęzić i ozdobić nimi nawet odległe miejsca. Dzięki stopniowej rozbudowie o kolejne komponenty CONNECT SYSTEM pozwala uzyskać profesjonalne i rozległe oświetlenie bez konieczności wysokiej inwestycji początkowej. Podłączenie oświetlenia LED jest więc idealnym wyborem dla spektakularnych dekoracji zewnętrznych, gdzie konwencjonalne długości łańcuchów nie są wystarczające. Każdy może zainstalować system.

Krok 1: Rozpakowanie i przygotowanie

 

.

Krok 2: Instalacja

 

.

Krok 3: Ciesz się oświetleniem

 

.
Parametry

Parametry

Marka EMOS
Główny kod zamówienia D2CC02
Kod produktu 1550022005
EAN 8592920094624
produkt sople
barwa światła zimna biel
wymiary 3 × 0,4 m
funkcje świeci
kształt klasyczny
zastosowanie zewnętrzne i wewnętrzne
timer nie dotyczy
pilot zdalnego sterowania nie
typ zasilania zasilacz sieciowy (brak w zestawie)
ilość LED 50
odstęp między diodami LED 10 cm
wielkość diod LED 7 mm
długość przewodu 10 cm
do wysokości choinki nie dotyczy
kolor przewodów biały
moc max. 4 W
napięcie wejściowe 30 V DC
napięcie wyjściowe nie dotyczy
możliwość podłączenia tak
stopień ochrony IP44
żywotność 10 000 godzin
materiał guma
okres gwarancyjny 3 lata
opakowanie 1 szt., pudełko
Opinie o produkcie

Opinie o produkcie

Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony. Więcej tutaj.
Dokumenty do pobrania

Dokumenty do pobrania

Dokumenty i pliki dostępne do pobrania