Tylko 30,00 zł do darmowej dostawy
PROMOCJA ANTENY TV rabat 15% z kodem anteny15
rabat 10% na Wideofony z kodem: wideo10
Home Oświetlenie świąteczne i dekoracyjne Oświetlenie łączone Profi Oświetlenie łączone Profi - sople 50 LED 3m zimna biel, czarny przewód, IP44

Oświetlenie łączone Profi - sople 50 LED 3m zimna biel, czarny przewód, IP44

Symbol D2CC01
Wymaga zasilacza
Bezpłatna dostawa od 30,00 zł
dla wszystkich sposobów wysyłki
Wybierz wariant
barwa światła
wymiary
kolor przewodów
Niedostępny
86,60
Opis

Opis produktu

ZY2010
12 godzin świecenia przez 10 dni będzie Cię kosztować tylko 0,38 PLN. Rozświetl swoje święta bez obaw o wysokie rachunki za prąd!

Rozszerzony opis

Oświetl każdą okazję!

Sople LED to jedno z "dwuwymiarowych" rozwiązań w zakresie łączenia oświetlenia. W przypadku tego oświetlenia kształtowego każdy opadający łańcuch lampek LED ma inną długość i tworzy wrażenie naturalnego stalaktytu. Łącząc tego typu łańcuchy można udekorować schody, poręcze, umieścić światła w oknach lub zawiesić na balkonach. Można też spróbować mniej tradycyjnego zastosowania tych łańcuchów i umieścić je na bramie, ogrodzeniu lub bramie. Lampy będą się również wyróżniać na tarczy domu. Łańcuchy możesz łączyć ze sobą i kombinować z innymi elementami świetlnymi LED CONNECT SYSTEM PROFI.

Z uwagi na zastosowanie nowoczesnych i energooszczędnych chipów LED, te systemy świetlne nie będą Cię kosztować finansowo i pomogą Ci stworzyć przytulną atmosferę przy wielu świątecznych okazjach.

.

Kolory na każde wydarzenie

LED  sople CONNECT SYSTEM PROFI dostępne są w długości 3 m i wysokości 0,4 m. Jeśli szukasz koloru, który najlepiej pasuje do zewnętrznej lub wewnętrznej części Twojego domu, możesz wybierać spośród ciepłej bieli, chłodnej bieli lub kombinacji kolorów z wieloma światłami LED na jednym łańcuchu.

Oprócz normalnego trybu oświetlenia, możesz również wybrać warianty migające i pulsujące dla stalaktytów. Kolory świateł na pulsujących stalaktytach zmieniają się stopniowo, natomiast na migających stalaktytach przejście kolorów jest natychmiastowe.

.

Łatwe i szybkie połączenie

Chcesz zwiększyć długość swojego łańcucha? Zacząłeś urządzać swój dom lub wnętrze i planujesz rozbudowę lub zmianę po jakimś czasie Z CONNECT SYSTEM PROFI jest to szybkie i łatwe! Dzięki plastikowym zworom można łatwo podłączyć dodatkowe łańcuchy do maksymalnej pojemności zasilacza.

.

CONNECT SYSTEM PROFI

System przyłączeniowy CONNECT SYSTEM PROFI dzięki stopniowi ochrony IP44 nadaje się do stosowania wewnątrz i na zewnątrz. Charakteryzuje się zwiększoną odpornością materiału oraz przedłużoną gwarancją do 3 lat. Wysokiej jakości przewody gumowe pozwalają na całoroczny montaż bez konieczności demontażu w każdych warunkach temperaturowych. Wybierz spośród standardowych łańcuchów, stalaktytów i klastrów. Z jednego zasilacza(A) podłączonego do przedłużaczy, rozgałęźników(B) i elementy świetlne LED(C) mogą zasilić do 500 lampek LED.

.

Prosta instalacja

Poszczególne elementy świetlne LED (C) systemu połączeń CONNECT SYSTEM PROFI można połączyć, połączyć oraz za pomocą przedłużaczy i rozgałęźników (B) rozgałęzić i ozdobić nimi nawet odległe miejsca. Dzięki stopniowej rozbudowie o kolejne komponenty CONNECT SYSTEM pozwala uzyskać profesjonalne i rozległe oświetlenie bez konieczności wysokiej inwestycji początkowej. Podłączenie oświetlenia LED jest więc idealnym wyborem dla spektakularnych dekoracji zewnętrznych, gdzie konwencjonalne długości łańcuchów nie są wystarczające. Każdy może zainstalować system.

Krok 1: Rozpakowanie i przygotowanie

 

.

Krok 2: Instalacja

 

.

Krok 3: Ciesz się oświetleniem

 

.
Parametry

Parametry

Marka EMOS Lighting
Główny kod zamówienia D2CC01
Kod produktu 1550022004
EAN 8592920094617
produkt sople
barwa światła zimna biel
wymiary 3 × 0,4 m
funkcje świeci
kształt klasyczny
zastosowanie zewnętrzne i wewnętrzne
timer nie dotyczy
pilot zdalnego sterowania nie
typ zasilania zasilacz sieciowy (brak w zestawie)
ilość LED 50
odstęp między diodami LED 10 cm
wielkość diod LED 7 mm
długość przewodu 10 cm
do wysokości choinki nie dotyczy
kolor przewodów czarny
moc max. 4 W
napięcie wejściowe 30 V DC
napięcie wyjściowe nie dotyczy
możliwość podłączenia tak
stopień ochrony IP44
żywotność 10 000 godzin
materiał guma
okres gwarancyjny 3 lata
opakowanie 1 szt., pudełko
Ocena produktu

Ocena produktu

Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony. Więcej tutaj.
Pliki do pobrania

Pliki do pobrania

Dokumenty i pliki dostępne do pobrania
FAQ

FAQ – częste pytania

To cecha zasilaczy impulsowych, które stale wykrywają obciążenie na wyjściu. Dzięki temu, że diody LED potrzebują tylko bardzo małego potencjału na wyjściu i zaczynają świecić, to minimalne światło jest widoczne. Nie ma to wpływu na funkcjonalność produktu.

.
Produkt nie zawiera zasilania i dlatego nie posiada timera. Konieczny jest zakup zasilacza D1ZB04 oraz kabla przedłużającego D1ZB01 lub D1ZB02.