Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj zniżki 12 zł na pierwszy zakup
Strona główna Oświetlenie świąteczne i dekoracyjne Oświetlenie łączone Profi Oświetlenie łączone Profi- sople 50LED 3m ciepła+zim biel, biały błysz przewód IP44

Oświetlenie łączone Profi- sople 50LED 3m ciepła+zim biel, biały błysz przewód IP44

Symbol D2CN02
Bezpłatna dostawa od 30,00 zł
dla wszystkich sposobów wysyłki
Ten produkt nie jest już dostępny. Zobacz podobne produkty here.
Opis

Opis produktu

12 godzin świecenia przez 10 dni będzie Cię kosztować tylko 0,38 PLN. Rozświetl swoje święta bez obaw o wysokie rachunki za prąd!

Rozszerzony opis

Oświetl każdą okazję!

Sople LED to jedno z "dwuwymiarowych" rozwiązań w zakresie łączenia oświetlenia. W przypadku tego oświetlenia kształtowego każdy opadający łańcuch lampek LED ma inną długość i tworzy wrażenie naturalnego stalaktytu. Łącząc tego typu łańcuchy można udekorować schody, poręcze, umieścić światła w oknach lub zawiesić na balkonach. Można też spróbować mniej tradycyjnego zastosowania tych łańcuchów i umieścić je na bramie, ogrodzeniu lub bramie. Lampy będą się również wyróżniać na tarczy domu. Łańcuchy możesz łączyć ze sobą i kombinować z innymi elementami świetlnymi LED CONNECT SYSTEM PROFI.

Z uwagi na zastosowanie nowoczesnych i energooszczędnych chipów LED, te systemy świetlne nie będą Cię kosztować finansowo i pomogą Ci stworzyć przytulną atmosferę przy wielu świątecznych okazjach.

.

Kolory na każde wydarzenie

LED  sople CONNECT SYSTEM PROFI dostępne są w długości 3 m i wysokości 0,4 m. Jeśli szukasz koloru, który najlepiej pasuje do zewnętrznej lub wewnętrznej części Twojego domu, możesz wybierać spośród ciepłej bieli, chłodnej bieli lub kombinacji kolorów z wieloma światłami LED na jednym łańcuchu.

Oprócz normalnego trybu oświetlenia, możesz również wybrać warianty migające i pulsujące dla stalaktytów. Kolory świateł na pulsujących stalaktytach zmieniają się stopniowo, natomiast na migających stalaktytach przejście kolorów jest natychmiastowe.

.

Łatwe i szybkie połączenie

Chcesz zwiększyć długość swojego łańcucha? Zacząłeś urządzać swój dom lub wnętrze i planujesz rozbudowę lub zmianę po jakimś czasie Z CONNECT SYSTEM PROFI jest to szybkie i łatwe! Dzięki plastikowym zworom można łatwo podłączyć dodatkowe łańcuchy do maksymalnej pojemności zasilacza.

.

CONNECT SYSTEM PROFI

System przyłączeniowy CONNECT SYSTEM PROFI dzięki stopniowi ochrony IP44 nadaje się do stosowania wewnątrz i na zewnątrz. Charakteryzuje się zwiększoną odpornością materiału oraz przedłużoną gwarancją do 3 lat. Wysokiej jakości przewody gumowe pozwalają na całoroczny montaż bez konieczności demontażu w każdych warunkach temperaturowych. Wybierz spośród standardowych łańcuchów, stalaktytów i klastrów. Z jednego zasilacza(A) podłączonego do przedłużaczy, rozgałęźników(B) i elementy świetlne LED(C) mogą zasilić do 500 lampek LED.

.

Prosta instalacja

Poszczególne elementy świetlne LED (C) systemu połączeń CONNECT SYSTEM PROFI można połączyć, połączyć oraz za pomocą przedłużaczy i rozgałęźników (B) rozgałęzić i ozdobić nimi nawet odległe miejsca. Dzięki stopniowej rozbudowie o kolejne komponenty CONNECT SYSTEM pozwala uzyskać profesjonalne i rozległe oświetlenie bez konieczności wysokiej inwestycji początkowej. Podłączenie oświetlenia LED jest więc idealnym wyborem dla spektakularnych dekoracji zewnętrznych, gdzie konwencjonalne długości łańcuchów nie są wystarczające. Każdy może zainstalować system.

Krok 1: Rozpakowanie i przygotowanie

 

.

Krok 2: Instalacja

 

.

Krok 3: Ciesz się oświetleniem

 

.
Parametry

Parametry

Marka EMOS
Główny kod zamówienia D2CN02
Kod produktu 1550023002
EAN 8592920099940
Opinie o produkcie

Opinie o produkcie

Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony. Więcej tutaj.
Dokumenty do pobrania

Dokumenty do pobrania

Dokumenty i pliki dostępne do pobrania