Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj zniżki 12 zł na pierwszy zakup
Strona główna Oświetlenie świąteczne i dekoracyjne Oświetlenie łączone Standard Oświetlenie łączone Standard - rozdzielacz 0,5m, czarny, IP44

Oświetlenie łączone Standard - rozdzielacz 0,5m, czarny, IP44

Symbol D1ZB03
Bezpłatna dostawa od 30,00 zł
dla wszystkich sposobów wysyłki
Ten produkt nie jest już dostępny. Zobacz podobne produkty here.

Radzimy dokupić

Opis

Opis produktu

ZY1445

Rozszerzony opis

Rozświetl każdą okazję!

Przedłużacze i rozgałęźniki mają nieodzowne miejsce w systemach CONNECT SYSTEM. Możesz je wykorzystać w szczególności do doprowadzenia prądu do odległych miejsc, które planujesz oświetlić lub do rozgałęzienia zasilania lub łańcuchów świetlnych LED w wielu kierunkach. 

.

Łatwe i szybkie połączenie

Chcesz zwiększyć długość swojego łańcucha lub połączyć go z przedłużaczem lub piastą? Zacząłeś urządzać swój dom lub wnętrze i planujesz po jakimś czasie rozbudować lub zmienić? Dzięki CONNECT SYSTEM STANDARD i PROFI, plastikowe zworki sprawiają, że jest to łatwe i szybkie!

CONNECT SYSTEM STANDARD & & PROFI

Czy to świąteczna dekoracja domu, czy tworzenie magicznej atmosfery na weselach i przyjęciach. Lampki łączące CONNECT SYSTEM w wersji STANDARD i PROFI oferują nieskończone możliwości dekoracyjne. Podstawowymi elementami są zasilacze (A), kable przedłużające i rozgałęźniki (B) i elementy oświetleniowe (C), które mogą być ze sobą połączone i łączone. Ten typ oświetlenia jest idealnym wyborem dla spektakularnych dekoracji zewnętrznych, gdzie konwencjonalne długości łańcuchów nie są wystarczające.

.

Prosta instalacja

Poszczególne elementy świetlne LED (C) SYSTEMU CONNECT w wersji STANDARD i PROFI można połączyć, połączyć oraz rozgałęzić i udekorować nawet w odległych miejscach za pomocą przedłużaczy i rozgałęźników (B). Dzięki stopniowej rozbudowie o kolejne elementy możliwe jest uzyskanie profesjonalnego i rozległego oświetlenia bez konieczności wysokiej inwestycji początkowej. Połączone ze sobą oświetlenie LED jest więc idealnym wyborem dla spektakularnych dekoracji zewnętrznych, gdzie konwencjonalne długości łańcuchów nie są wystarczające. Każdy może zainstalować system.

.

Krok 1: Rozpakowanie i przygotowanie

 

.

Krok 2: Instalacja

 

.

Krok 3: Ciesz się oświetleniem

 

.
Parametry

Parametry

Marka EMOS
Główny kod zamówienia D1ZB03
Kod produktu 1550015007
EAN 8592920094457
Opinie o produkcie

Opinie o produkcie

Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony. Więcej tutaj.
Dokumenty do pobrania

Dokumenty do pobrania

Dokumenty i pliki dostępne do pobrania