Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj zniżki 12 zł na pierwszy zakup
Strona główna Oświetlenie świąteczne i dekoracyjne Oświetlenie łączone Standard Oświetlenie łączone Standard - sople 100LED 2,5 m zimna biel + zimna biel miga IP44

Oświetlenie łączone Standard - sople 100LED 2,5 m zimna biel + zimna biel miga IP44

Symbol D1CC02
Bezpłatna dostawa od 30,00 zł
dla wszystkich sposobów wysyłki
Wybierz wariant
barwa światła
wymiary
kolor przewodów
W magazynie
19 cze 2024 U Ciebie
85,70

Radzimy dokupić

93,60
W magazynie
23,20
W magazynie
Opis

Opis produktu

ZY2001
12 godzin świecenia przez 10 dni będzie Cię kosztować tylko 0,48 PLN. Rozświetl swoje święta bez obaw o wysokie rachunki za prąd!

Rozszerzony opis

Oświetl każdą okazję!

Stalaktyty świetlne LED (sople) to jedno z "dwuwymiarowych" rozwiązań w zakresie łączenia oświetlenia. Dzięki temu oświetleniu kształtowemu każdy wiszący łańcuch z lampkami LED ma inną długość i tworzy wrażenie naturalnego stalaktytu. Łącząc tego typu łańcuchy można dekorować schody, balustrady, umieścić lampy w oknach lub zawiesić je na balkonach. Można też spróbować ich mniej tradycyjnego zastosowania i umieścić je na bramie, ogrodzeniu czy furtce. Lampy wyróżnią się również na szczycie domu.Można połączyć łańcuchy i połączyć je z innymi elementami świetlnymi LED systemu CONNECT SYSTEM STANDARD.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych i energooszczędnych chipów LED, te systemy oświetleniowe nie obciążą Cię finansowo, a pomogą Ci stworzyć przytulną atmosferę podczas wielu świątecznych okazji.

.

Kolory na każdą imprezę

Sople LED CONNECT SYSTEM STANDARD dostępne są w długościach 2,5 m i wysokości 0,9 m. Jeśli szukasz koloru, który najlepiej pasuje do zewnętrznej lub wewnętrznej części Twojego domu, możesz wybierać spośród ciepłej bieli, chłodnej bieli lub kombinacji kolorów z wieloma kolorami lampek LED na jednym łańcuchu.

Oprócz normalnego trybu oświetlenia, możesz również wybrać warianty migające i pulsujące dla stalaktytów. Kolory świateł na pulsujących stalaktytach zmieniają się stopniowo, natomiast na migających stalaktytach przejście kolorów jest natychmiastowe.

.

Łatwe i szybkie połączenie

Chcesz zwiększyć długość zakupionego łańcucha? Zacząłeś urządzać swój dom lub wnętrze i planujesz rozbudowę lub zmiany po jakimś czasie? Z CONNECT SYSTEM STANDARD jest to łatwe i szybkie! Dzięki plastikowym zworom można łatwo podłączyć dodatkowe łańcuchy do maksymalnej pojemności zasilacza.

.

CONNECT SYSTEM STANDARD

System przyłączeniowy CONNECT SYSTEM STANDARD dzięki stopniowi ochrony IP44 nadaje się do stosowania wewnątrz i na zewnątrz, ale tylko w sezonie, a nie przez cały rok. Zaletą tego systemu połączeń jest szerokie spektrum elementów świetlnych LED (C) w kilku różnych kolorach. Choć najpopularniejszą lampką choinkową jest łańcuch, w systemie łączenia można wybierać według własnych preferencji projektowych ze stalaktytów, kurtyn, siatek czy gwiazdek na szczyt choinki. Z jednego zasilacza (A) podłączonego do przewodów przedłużających, hubów (B) i elementów świetlnych LED (C) można zasilić do 800 lampek LED.

Prosta instalacja

Poszczególne elementy świetlne LED (C) systemu CONNECT SYSTEM STANDARD można połączyć, połączyć oraz rozgałęzić i udekorować nawet w odległych miejscach za pomocą przedłużaczy i rozgałęźników (B). Dzięki stopniowej rozbudowie CONNECT SYSTEM o kolejne komponenty możliwe jest uzyskanie profesjonalnego i rozległego oświetlenia bez konieczności wysokiej inwestycji początkowej. Podłączenie oświetlenia LED jest więc idealnym wyborem dla spektakularnych dekoracji zewnętrznych, gdzie konwencjonalne długości łańcuchów nie są wystarczające. Każdy może zainstalować system.

Krok 1: Rozpakowanie i przygotowanie

 

.

Krok 2: Instalacja

 

.

Krok 3: Ciesz się oświetleniem

.
Parametry

Parametry

Marka EMOS
Główny kod zamówienia D1CC02
Kod produktu 1550012004
EAN 8592920094785
produkt sople
barwa światła zimna biel
wymiary 2,5 × 0,9 m
funkcje świeci/miga
kształt klasyczny
zastosowanie zewnętrzne i wewnętrzne
timer nie dotyczy
pilot zdalnego sterowania nie
typ zasilania zasilacz sieciowy (brak w zestawie)
ilość LED 100
odstęp między diodami LED 10 cm
wielkość diod LED 5 mm
długość przewodu 10 cm
do wysokości choinki nie dotyczy
kolor przewodów transparentny
moc max. 5 W
napięcie wejściowe 30 V DC
napięcie wyjściowe nie dotyczy
możliwość podłączenia tak
stopień ochrony IP44
żywotność 10 000 godzin
materiał PVC
okres gwarancyjny 2 lata
opakowanie 1 szt., pudełko
Opinie o produkcie

Opinie o produkcie

Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony. Więcej tutaj.
Dokumenty do pobrania

Dokumenty do pobrania

Dokumenty i pliki dostępne do pobrania