Powerbank EMOS WI 1031, 10 000 mAh, 20 W + wireless, różowo-złoty
W magazynie
25 maj 2026 U Ciebie
212,00
zł
Informacje dot. bezpieczeństwa produktów:
Osoba odpowiedzialna w EU
Parametry
Opinie o produkcie
Dokumenty do pobrania
Parametry
| Marka | EMOS |
|---|---|
| Główny kod zamówienia | B0552RG |
| Kod produktu | 1613055200 |
| EAN | 8592920145616 |
| pojemność akumulatora | 10 000 mAh/38,7 Wh |
|---|---|
| auto ON/OFF | tak |
| typ akumulatora | Li-Po 3,87 V |
| max. moc wyjściowa | 20 W |
| czas ładowania | 2,5 godziny |
|---|---|
| passthrough | tak |
| kolor | rosegold |
| wskaźnik naładowania LED | tak |
| wskaźnik stanu baterii LED | tak |
| zawiera przewód | USB-C/USB-C |
| szybkie ładowanie | PD 20 W |
| waga | 200 g |
| materiał | aluminium |
| max. moc wejściowa | 18 W |
| zabezpieczenie podnapięciowe | tak |
| ochrona przed przeładowaniem | tak |
| ochrona przed przeciążeniem | tak |
| zabezpieczenie przed zwarciem | tak |
| temperatura pracy | 0 °C do +40 °C |
| typ wejściowego interfejsu | 1× USB-C |
| typ wyjściowego interfejsu | 1× USB-C |
| okres gwarancyjny | 2 lata |
| wymiary | 101 × 65 × 17 mm |
| opakowanie | 1 szt., papierowe pudełko |
Opinie o produkcie , 100%, 10 z 10
Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony.
Więcej tutaj.
Ocena produktu *
(wpisując większą liczbę gwiazdek, wyrażasz większe zadowolenie z produktu).
Dokumenty do pobrania
Dokumenty i pliki dostępne do pobrania
Powerbank EMOS WI 1031, 10 000 mAh, 20 W + wireless, różowo-złoty
1/25
Powerbank EMOS WI 1031, 10 000 mAh, 20 W + wireless, różowo-złoty