Programowalny termostat pokojowy, przewodowy z OpenTherm, P56A01
Rozszerzony opis
Ciepło i chłód przez cały rok
Zapewnij swojemu domowi idealną temperaturę o każdej porze roku. Przewodowy termostat pokojowy z obsługą komunikacji OpenTherm automatycznie utrzymuje ciepło zimą i chłód latem - dokładnie tak, jak lubisz. Dzięki 6 wstępnie ustawionym i 3 programom regulowanym przez użytkownika można łatwo zaplanować ogrzewanie i chłodzenie zgodnie z codziennym rytmem. Termostat niezawodnie steruje systemem ogrzewania i klimatyzacją oraz zapewnia stabilną temperaturę od 7°C do 30°C - w dzień i w nocy. Ponadto termostat zawiera 3-metrowy czujnik podłogowy, który można zainstalować w systemie ogrzewania podłogowego. Czytelny, podświetlany wyświetlacz z dużymi cyframi zawsze wyraźnie pokazuje aktualną i żądaną temperaturę.
Komunikacja OpenTherm
Termostat można podłączyć do kotła obsługującego komunikację OpenTherm. Przełączanie odbywa się poprzez OT i przekaźnik. Większość termostatów posiada wyjście OT lub wyjście przekaźnikowe. Termostat P56A01 posiada oba wyjścia do podłączenia do kotła.
Ustawienie temperatury od 7°C do 30°C
Koniec z szokami temperaturowymi, bieganiem do bojlera i kosztownym przegrzewaniem - termostat utrzymuje idealną temperaturę dla Ciebie. Stwórz komfortową temperaturę w pomieszczeniu, aby czuć się jak najlepiej. Aby uzyskać optymalną temperaturę, wystarczy wybrać temperaturę w zakresie od 7°C do 30°C na termostacie, którą można regulować w krokach co 0,2°C. Następnie można sprawdzić na wyświetlaczu, czy ustawiona temperatura odpowiada rzeczywistej temperaturze w pomieszczeniu.
Wyraźny podświetlany wyświetlacz
Termostat P56A01 łączy w sobie praktyczną funkcjonalność z nowoczesnym, ponadczasowym designem, który pasuje do każdego wnętrza. Podświetlany ekran dotykowy jest wyraźny i intuicyjny - duże cyfry ułatwiają wyświetlanie aktualnej i ustawionej temperatury, a podświetlenie sprawia, że obsługa jest wygodna nawet w nocy bez konieczności włączania światła.
Wybierz odpowiedni termostat dla swoich potrzeb
Odkryj naszą nową gamę termostatów - od klasycznych po inteligentne, z czujnikiem podłogowym lub wbudowanym, zaprojektowane w ekskluzywnym stylu wyłącznie dla EMOS.
Parametry
| Marka | EMOS |
|---|---|
| Główny kod zamówienia | P56A01 |
| Kod produktu | 2101211000 |
| EAN | 8592920149171 |
| rodzaj sterowania | programowany elektroniczny termostat pokojowy |
|---|---|
| rodzaj termostatu | przewodowy z komunikacją OpenTherm + ogrzewanie podłogowe |
| rodzaj regulacji | system grzewczy i chłodzący |
| ustawienie temperatury | 7 °C do 30 °C, co 0,2 °C |
| rodzaj ustawienia temperatury | temperatura komfortowa i ekonomiczna |
|---|---|
| ustawialna histereza temperatury | 0,1 °C, 0,2 °C, 0,5 °C, 1,0 °C |
| pomiar temperatury | 0 °C do 40 °C, rozdzielczość 0,1 °C |
| długość czujnika kapilarowego | – |
| ilość programów | 6 + 3 programy użytkownika |
| funkcja ON/OFF | tak |
| podświetlany wyświetlacz | tak |
| włączanie | 230 V AC albo beznapięciowy |
| kolor | biały |
| zasięg na otwartej przestrzeni | – |
| tryb przeciwzamrożeniowy | tak |
| zasilanie odbiornika | – |
| tryb wakacyjny | nie |
| funkcja Set-back | nie |
| możliwość podłączenia następnych detektorów | nie |
| zasilanie | 230 V AC |
| zasilanie bramy | – |
| zasilanie nadajnika | – |
| częstotliwość pracy | – |
| w zestawie | termostat, czujnik podłogowy, Ø 8 mm |
| włączane obciążenie | 16 A oporowo, 5 A indukcyjnie |
| kalibracja temperatury | tak |
| obsługiwany OS | – |
| kompatybilność | – |
| protokół | – |
| częstotliwość | – |
| sterowanie za pomocą asystentów głosowych | nie |
| powiadomienia do aplikacji mobilnej | nie |
| języki aplikacji | – |
| czujnik podłogowy | NTC 10 kΩ, 3 m |
| wymiary bramy | – |
| wymiary nadajnika | – |
| wymiary odbiornika | – |
| wymiary | 98 × 37 × 98 mm |
| opakowanie | 1 szt., pudełko |