Przedłużacz 10 m / 1 gniazdo / pomarańczowy / PVC / 250 V / 1,5 mm2
W magazynie
25 maj 2026 U Ciebie
68,32 zł
25% rabat
W koszyku wpisz kod: PRZEDLUZACZ25
91,10
zł
Informacje dot. bezpieczeństwa produktów:
Osoba odpowiedzialna w EU
Parametry
Opinie o produkcie
Dokumenty do pobrania
Parametry
| Marka | EMOS |
|---|---|
| Główny kod zamówienia | P01110 |
| Kod produktu | 1901811005 |
| EAN | 8592920154434 |
| długość | 10 m |
|---|---|
| przekrój przewodów | 1,5 mm² |
| produkt | przedłużacz – 1 gniazdo |
| napięcie | 230 V |
| prąd | 16 A |
| stopień ochrony | IP20 |
| ilość gniazd | 1 |
| typ izolacji | PVC |
| pozostałe funkcje | nie |
|---|---|
| bezpiecznik termiczny | nie |
| żyła | H05VV-F3G |
| kolor | pomarańczowy |
| maks. obciążenie rozwiniętego | 16 A max./3 680 W |
| maks. obciążenie zwiniętego przedłużacza | – |
| przesłony torów prądowych | tak |
| waga | – |
| wymiary | – |
| okres gwarancyjny | 2 lata |
| opakowanie | 1 szt., woreczek |
Opinie o produkcie , 90%, 9 z 10
Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony.
Więcej tutaj.
Ocena produktu *
(wpisując większą liczbę gwiazdek, wyrażasz większe zadowolenie z produktu).
Dokumenty do pobrania
Dokumenty i pliki dostępne do pobrania
Przedłużacz 10 m / 1 gniazdo / pomarańczowy / PVC / 250 V / 1,5 mm2
1/8
Przedłużacz 10 m / 1 gniazdo / pomarańczowy / PVC / 250 V / 1,5 mm2