Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj zniżki 12 zł na pierwszy zakup
Strona główna Przedłużacze i gniazda Bębny i przedłużacze Przedłużacz bębnowy 25 m / 4 gniazda / PVC / 230 V / 1,5 mm2 / nieruchomy środek

Przedłużacz bębnowy 25 m / 4 gniazda / PVC / 230 V / 1,5 mm2 / nieruchomy środek

Symbol P19425P
Bezpłatna dostawa od 30,00 zł
dla wszystkich sposobów wysyłki
Wybierz wariant
długość
przekrój przewodów
W magazynie
23 maj 2024 U Ciebie
357,00
Opis

Rozszerzony opis

Prawdopodobnie nie położysz przedłużacza na bębnie w swoim salonie, ale jeśli zarabiasz na życie jako budowlaniec, elektryk, monter lub mąż zegarmistrza, to jest to pierwsza rzecz, którą potrzebujesz mieć.

Przedłużacz bębnowy EMOS o średnicy przewodu 1,5 mm i długości 25 m posiada wysokiej jakości izolację z PCV, która nadaje się do pracy wewnątrz pomieszczeń. Dzięki obracającemu się bębnowi, możesz go zawsze rozwinąć i nawinąć, zanim zdążysz się spocić.

Przedłużacz bębnowy Profi

Dziś, bardziej niż kiedykolwiek, czas to pieniądz. Nie marnuj go więc na narzędzia pracy, które nie są tego warte. Wyposaż się tylko w taki, który ma coś ekstra w porównaniu z innymi. Przedłużacz EMOS 25 m oferuje 4 gniazda, stały środek, bezpiecznik termiczny, hamulec i bęben z prawie nietłukącego się plastiku ABS (odporny na przypadkowe upadki). Jeśli dobrze o niego zadbasz, będzie szczęśliwie skazany na Ciebie do końca życia.

To się nie poplącze

Przeciętne przedłużacze na bębnie mają zwykle tę wadę, że przy rozwijaniu skręcają się na wszystkie strony, przez co dołączone do nich przewody elektronarzędzi plączą się niemiłosiernie. Przedłużacz EMOS posiada natomiast stały środek, dzięki czemu nawet z podłączonymi urządzeniami, można się nimi posługiwać w zależności od potrzeb - nie będzie to dodatkowa praca.

On wie, kiedy jest czas, by zwolnić.

Łatwe odwijanie przedłużacza z bębna znacznie ułatwia pracę, ale później nie jest już potrzebne. Dlatego też przedłużacz EMOS z bębnem wyposażony jest w hamulec. Kiedy skończysz, zatrzaskujesz go na miejscu i bęben już się nie porusza.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Wbudowany bezpiecznik termiczny zapewnia bezpieczną pracę narzędzia. Gdy tylko przedłużacz zostanie przeciążony, a tym samym rozgrzany do granicy bezpiecznika termicznego, obwód zostaje przerwany. W tym przypadku należy zaparzyć kawę i pozostawić bezpiecznik do ostygnięcia. Kiedy jego temperatura spadnie, podobnie jak poziom zmęczenia, możesz wrócić do pracy.

Parametry

Parametry

Marka EMOS
Główny kod zamówienia P19425P
Kod produktu 1908042510
EAN 8595025384850
długość 25 m
przekrój przewodów 1,5 mm²
produkt przedłużacz bębnowy z nieruchomym środkiem
napięcie 230 V
prąd 13 A
stopień ochrony IP20
ilość gniazd 4
typ izolacji PVC
pozostałe funkcje nie
bezpiecznik termiczny tak
żyła H05VV-F3G
kolor czarny
maks. obciążenie rozwiniętego 13 A max./3 000 W
maks. obciążenie zwiniętego przedłużacza 4,35 A max./1 000 W
przesłony torów prądowych tak
waga nie dotyczy
wymiary 250 mm
okres gwarancyjny 2 lata
opakowanie 1 szt., pudełko
Opinie o produkcie

Opinie o produkcie

Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony. Więcej tutaj.
Dokumenty do pobrania

Dokumenty do pobrania

Dokumenty i pliki dostępne do pobrania