Rozgałęźnik antenowy EM2344
W magazynie
25 maj 2026 U Ciebie
15,72 zł
15% rabat
W koszyku wpisz kod: ANTENY
18,50
zł
Informacje dot. bezpieczeństwa produktów:
Osoba odpowiedzialna w EU
Radzimy dokupić
Pomiń slider produktów
430,00
zł
W magazynie
11,00
zł
W magazynie
11,00
zł
W magazynie
10,00
zł
W magazynie
45,22 zł
z kodem:
ANTENY
53,20
zł
W magazynie
6,90
zł
W magazynie
11,50
zł
W magazynie
Parametry
Opinie o produkcie
6 opinie
Dokumenty do pobrania
Parametry
| Marka | EMOS |
|---|---|
| Główny kod zamówienia | J0104 |
| Kod produktu | 2504700110 |
| EAN | 8592920090718 |
| ilość wejść | 1 |
|---|---|
| typ złącz | F |
| ilość wyjść | 4 |
| tłumienie przejścia sygnału | 7,5 dB |
| zakres częstotliwości | 5–2 400 MHz |
| wykonanie | ferrytowe |
|---|---|
| przejście dla prądu stałego (power pass) | tak, 4× |
| zastosowanie | TV + R + SAT |
| temperatura pracy | -10 do +65 °C |
| materiał obudowy rozgałęźnika | odlew cynkowy |
| wymiary | 20 × 56 × 25 mm |
| stopień ochrony | IP20 |
| tłumienie odbić na wejściu | nie dotyczy |
| falowanie w paśmie | nie dotyczy |
| opakowanie | 1 szt., pudełko |
Opinie o produkcie , 100%, 10 z 10
(100%)-
80%PrzetłumaczonoMartinZamówione 8 lut 2026
-
100%PrzetłumaczonoPBZamówione 15 cze 2024Doskonały do dystrybucji sygnału w wielu lokalizacjach. Niskie straty.
-
100%PrzetłumaczonoJaroslavZamówione 12 lis 2023OK
-
100%PrzetłumaczonoKamilZamówione 8 maj 2023Świetne i proste rozwiązanie. W pełni spełniło moje oczekiwania
-
100%PrzetłumaczonoHonzaZamówione 7 wrz 2022
-
100%PrzetłumaczonoJeníkZamówione 29 cze 2022...dla mnie w pełni zadowolona, funkcjonalna i potrzebna rzecz.... .... zadowolony z ceny i produktu....
Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony.
Więcej tutaj.
Ocena produktu *
(wpisując większą liczbę gwiazdek, wyrażasz większe zadowolenie z produktu).
Dokumenty do pobrania
Dokumenty i pliki dostępne do pobrania
Rozgałęźnik antenowy EM2344
1/7
Rozgałęźnik antenowy EM2344
Główne linki
- PROMOCJE
- Dostawa i płatności
- CENTRUM POMOCY
Informacja
- Odstąpienie od umowy
- Regulamin sklepu Emos
- Reklamacja produktu
- Stacjonarne SKLEPY PARTNERSKIE
- Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny.
- Compliance commitment
Obsługa klienta